Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

perla200
22. máj 2010

haloooo....kto číta klúč?

lemonko
31. máj 2010

nazdarte...ja som videl fim nieco cez 6 krat...precital som knihu aj secret pritazlivos srdc a este aj secret tajomstvo siedmich zavojov...akoze mna tie knihy uplne dostali zivote som neprecital ziadnu knihu do konca...a to mam 17 rokou ale stohto som bol hotovy teraz na tom fiči dost znamych a je to celkom sranda to pozorovat ako to zacina fungovat a tak 🙂

perla200
31. máj 2010

no lemonko super....a klúč si nečítal? a tajomstvo 7 závojov je čo?

bianka234
8. nov 2010

ahojte, prečo tu skončila konverzácia? Už to nikto nečíta ani nepraktizuje? Ja vám ukážem ako to funguje, v jeden deň som si pozrela film, keď mi je najhoršie, tak si ho pozriem, aj na 3x, ale pozriem, a naštartovalo ma to , nie tak ako prvýkrát, ale cítila som sa lepšie. Na druhý deň som spravila presne to čo tá matka svojej dcére, v obchode som vysvetľovala svojej dcére, že jej nemôžem kúpiť topánky za 60 euro, pretože proste na to nemáme. A čo sa stalo? Stratila som 30euro ešte vtedy na nákupoch, takže som si hneď spomenula na ten film. Bolo mi strašne, fakt strašne.Ale som sa prichytila, že viac myslím potom na to, že niekto bol silnejší ako ja a želal si tých 30 euro a aj ich dostal. Topánočky sa nekonali a sme spokojní tak ako sme. Takže ak to funguje aj naopak, tak super, ale ako to dosiahnuť, keď to negatívne veeeeľmi prevažuje to pozitívne? Kým sa nestane aspoň trošku niečo pozitívne, mne osobne sa nedá byť stále happy a tváriť sa že už už to príde. Neviem ako na to, poraďte mi.

jankaku
9. nov 2010

@bianka234 to aj ja sa k tebe pripajam a potrebovala by som tiez poradit ako na to 😉

perla200
9. nov 2010

@bianka234 o tom to je, že sa musís nastavit na pozitívnu frekvenciu nie na negatívnu....mne pomáha prestavovat sa na pozitívnu frekvenciu ked si pustím moju oblúbenú pesničku, urobím si skvelú kávu, alebo niečo čo ma potesí a potom začnem uvazovat inak....

bianka234
9. nov 2010

@perla200 za normálnych okolností to pomáha aj mne ale keď si niekde na dne tak je to veľmi ťažké, chvíľu sa ti zdá že to už zvládaš a zrazu príde rana ešte vačšia, teraz mám príliš ubolenú dušičku aby mi hudba pomohla, inak prišla som na to že to je pre mňa velikánsky liek, žiaľ nie vždy. Najhoršie na tom všetkom je, že vždy som preháňala a panikárila ja, a MM ma vždy za to poriadne zvozil, ale teraz je na tom on horšie ako ja, a to je pre mňa signál, že je to naozaj veľmi zlé.

Ale som veľmi rada že sa niekto ozval, ja si stále hovorím že sa to už určite rieši už bude dobre, ale hneď na to niekde v zadu mám hrozný strach a obavy, proste si nedovolím myslieť pozitívne.

marianka79
9. nov 2010

@bianka234 v prvom rade sa zbav strachu ver svojmu životu dakuj za všetko ale fakt za všetko i to "zlé" treba sa očistit vnutorne očisty su popísané v klúči podotýkam že aby to fakt fungovalot reba preluskat i tuto knižku je o čosi naročnejšia su tam príklady ako sa očistit bez toho to nejde a hlavne si verit a mat sa rád a nemat strach a funguje to určite 😉

bianka234
9. nov 2010

@marianka79 ja som tú knihu začala čítať, ale som aj rýchlo prestala, lebo som jej vôbec nerozumela, skúsim si ju znovu požičiať. No čaká ma veľmi ťažké obdobie, teraz sa mi zdá všetko také beznádejné, dúfam že sa z toho trochu vyspím, ďakujem za podporu 😉

marianka79
9. nov 2010

@bianka234 citujem ta "No čaká ma veľmi ťažké obdobie..." tak to sisi teraz riadne uvalila na seba toto zmen tieto myšlienky vyhod do koša ved to je to čo nechceš my máme velku moc svojimi myšlienkami riadit všetko tak na to nezabúdaj 😉 pridám moje naj motto

Život píše rôzne príbehy, len musí byť snaha spolupracovať. Na našom trhu sa nachádza toľko prekrásnej literatúry, ktorá nám všetkým dokáže pomôcť v zoradení naších myšlienok, aby sme pochopili princíp života karmických dlhov. Každý jedinec, ktorý nám vstúpi do života nie je náhodný. Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
Nezabudnite: čo vysielame, to sa nám aj vráti.

perla200
10. nov 2010

@bianka234 presne ako marianka píše - čaka ma tazké obdobie....to je hned myslienka ktorá to určuje že bude tazké....možno ta čaka niečo nepríjemné ale skús tými myslienkami to dat aspon na takú rovinu že to nebude také hrozné.....jasné že z bolestivých vecí sa nedajú hned urobit príjemné veci, ale upravit alebo posunút frekvencie sa dajú určite....

bianka234
10. nov 2010

@marianka79
@perla200 no vidíte, som ja trúba, ale budem sa veľmi snažiť s tým niečo spraviť. Idem posúvať moje frekvencie niekde úplne inde. 😉

marianka79
10. nov 2010

Nezabúdajme že ak presviečame človeka o niečom, čomu neverí, berieme mu energiu, ak sa hádame, tak isto strácame energiu, ak sa podriadime niečomu, čo tak necítime, ztrácame, odovzdávame energiu, slabneme... Nechajme každého nech si sám nájde svoju cestu, nech sa sám rozhodne, podla vlastnej vôle. Je teraz taká doba kedy vládne "boj" ... čo znamená posilnovanie zla, negatívnej energie... prečo k tomu prispievat? 😉

marianka79
10. nov 2010

@bianka234 no a zase ....no vidíte, som ja trúba.......citujem ta 😉 aj tohoto sa vyvarujme nie si trúba ok? 😵

bianka234
11. nov 2010

@marianka79 nie som? super, tak potom si radšej ani nič myslieť nebudem, no musím svoje myslenie zmeniť od základov, asi nech napíšem čokolvek že robím tak ma tu niekto upozorní že zle. V dobrom samozrejme 😉

bianka234
11. nov 2010

@jankaku a ty sa ako držíš? postúpila si ďalej ako ja?

jankaku
11. nov 2010

@marianka79 krasne si to napisala v tom motte 😉

jankaku
11. nov 2010

ahoj @bianka234 tak to je asi telepatia ja to tu citam myslim na teba nech sa tvoje dni zlepsia ked tot u tak citam a ty sa objavis 😉 super toto sa mi davno nestalo

jankaku
11. nov 2010

@bianka234 ja sa to tiez este len ucim ...veru mavam aj ja take dni ze uz sa na seba ani neviem usmiat v zrkadle aka som ja ale malo stastna...a potom si poviem ze som stastna su ludia ktori su na tom horsie a este sa vedia usmiat tak aj ja sa budem snazit a hned mam krajsi den...aspon trosku ked sa takto clovek snazi tak to ide 😉

jankaku
11. nov 2010

@bianka234 skusam to kazdy den znova a znova uz ani nijake knihy o tom necitam len sa snazim byt ina pozitivnejsia 🙂 Posielam ti vela usmevov a skus to aj ty budem nam lepsie uvidis vsetko sa zmeni na dobre, lepsie , najlepsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bianka234
11. nov 2010

@jankaku vidíš, aj ja potrebujem občas vidieť ľudí, ktorý majú fakt dôvod byť nesťastní pre chorobu, alebo pre niečo iné, a vtedy si uvedomím aká som 🤐 radšej nič. 😀 Ale snažím sa, napr. keď ma to prepadne, tak sa naladím na trošičku ale aspoň trošičku inú frekvenciu, aspoň kúsok po kúsku. Čo je krajšie na svete ako to tvoje motto? Musíme to dokázať, kôli sebe aj kôli všetkým ktorých ľúbime 😉

jankaku
11. nov 2010

@bianka234 tak to je jasne pekne si napisala musime to dokazat a ver ze to dokazeme na 100 percent 😉 co bolo do vcera nech bolo ako bolo... od dnes pozname len zdravie, stastie, lasku, usmev a vsetky pozitivne slova ktore na svete mame k dispozicii a ktore nas ponesu na svojich rukach lebo my chceme zit krasne dni a krasny, spokojny zivot....ked budes chciet obcas sa tu mozme podporit a uvidis ze to pojde...potom to uz budeme mat zautomatizovane a uvidis oddnes sa na nas stastie bude valit s kazdej strany 😉 😉 😉 😉

jankaku
11. nov 2010

@bianka234 a tento smajlik 🤐 je dobry napad 😀 😀 😀

bianka234
11. nov 2010

@jankaku nech už sme zavalené 😀

jankaku
11. nov 2010

@bianka234 😀 😀 😀 😀

jankaku
11. nov 2010

@bianka234 vidis ale usmev ti to prinieslo a aj mne 😀 😀 😀 😀

bianka234
11. nov 2010

@jankaku ano ano a ešte aký 😀 😀 😀

jankaku
11. nov 2010

@bianka234 pozeram ze uz mas dve deticky 😉 ja len jedno o trosku mladsi ako tvoj maly. Este si na materskej ci uz pracujes?

bianka234
11. nov 2010

@jankaku ale kdeže, malý má dietu a ešte sa ani nepýta, tak mi ho do škôlky nezoberú. Ale veľmi by som chcela aspoň na pár hodín, keď sa zákon mení od nového roka, len ešte na blízku som takú prácu neobjavila, ale nejakú si vysnívam 😀 a bude.