Sen o mŕtvej rybe v akváriu

27. feb 2021

Ahojte chcem sa opýtať čo znamená keď sa človeku sníva o mŕtvej rybe v akváriu ďakujem.

hettinka
27. feb 2021

Ze je najvyšší čas vyčistiť akvárium 🐠🐟🤣

savoya
27. feb 2021

@hettinka
trapka

autor
27. feb 2021

@savoya normálne som sa opýtala len niektorý nemajú snahu odpovedať normálne len vysmiať človeka nemusela odpovedať ale taký ľudia bez toho nemôžu asi žiť 🙂

hettinka
27. feb 2021

No nedalo mi... sny nič neznamenajú. Ich výklad sú len povery. Rovnako ako veštenie, urieknutie, nosenie červenej kabaly a podobne bludy. Ale ak tomu veríš, nech sa páči, 2 sekundy googlenia:
Mŕtva ryba je symbolom duševných problémov, citového trápenia, duchovného pádu.

autor
27. feb 2021

@hettinka ako pre koho sú to bludy za to že na to niekto neverí treba hneď druhého vysmiať? 🙂

savoya
27. feb 2021

Presne,len trapne zhadzuju autora prispevku do diskusie.Uz mi toto forum lezie na nervy.Tu nechodia normalni ludia.Len posmievaci a skodoradostni idioti.Tiez som napisala ,bola som zvedava co znamena sen o slonovi.A jeden debil mi napisal ze som xenofob a nepaco sa mi vzhlad mojej vaginy.Pritom som mala velmi prijemny sen.

savoya
27. feb 2021

@hettinka
Ked neveris tak sem nelez.

hettinka
27. feb 2021

@savoya toto je verejne fórum 😉
Nevysmievam sa, len konštatujem.

autor
27. feb 2021

@hettinka verejné fórum kde si majú ľudia radiť a normálne spolu komunikovať a nie vysmievať sa z druhých to vy zjavne nepochopíte takým ľuďom ako vy to nedochádza 🙂

hettinka
27. feb 2021

Opakujem, nevysmievam sa, len konštatujem, že sny sú prirodzená súčasť života, mozog spracúva vnemy a nič neznamenajú do budúcnosti, ani sa nimi netreba riadit. Mysli pozitívne radšej.

savoya
27. feb 2021

@hettinka
Otravujes s tymi tvojimi komentarmi,ked nevies poradit aspon radsej nic nepis.

hettinka
27. feb 2021

@savoya a ty si co poradila?

Veď som jej vyššie napísala, čo pisu v snari...keď tomu chce veriť, nech veri že “Mŕtva ryba je symbolom duševných problémov, citového trápenia, duchovného pádu.”
Zdroj: http://www.zverokruh.sk/snar/ryby-ryba/

autor
27. feb 2021

@hettinka každý verí v to čo veriť chce ja tu tiež nikoho nenabádam aby veril keď má na to iný názor

pravdovrav11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
savoya
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
savoya
27. feb 2021

@pravdovrav11
taky debilny vyklad som este nikdy nepocula

pravdovrav11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarahh09
27. feb 2021

Mŕtva ryba je symbolom duševných problémov, citového trápenia, duchovného pádu...

savoya
27. feb 2021

@pravdovrav11
Ty taky sen nikdy nebudes mat lebo si chudera ,ktora vidi vsetko len cierne a sa posmieva ked si tu chce niekto vylozit svoj sen.Musis byt strasne nestastna.Je mi ta luto!

pravdovrav11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
savoya
27. feb 2021

Moj sen bol velmi prijemny,bola som v nom stastna.Biely slon je symbolom stastia,trvaleho uspechu.atd.
ty xenofobma vagina!!!

pravdovrav11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pravdovrav11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz