Sen o vypadnutí zubov

2. mar 2024

Zobudila som sa a uvedomila si co sa mi vlastne dnes snívalo v sne som sa strašne pohádala s bratom (s ktorým mame veľmi dobre vzťahy) a potom som šla do sprchy kde som sa pozrela do zrkadla a mala čierne pokazené zuby a zrazu mi jeden vypadol a držala som ho v ruke no a na to som sa zobudila. Trochu ma to vydesilo lebo vraj sny so zubami nesu dobre znamenia.

guudy
2. mar 2024

Vraj. Ved su to len povery🙄

bylinka25
2. mar 2024

Stará povera hovorí, že ak sa ti sníva, že ti vypadol zub, znamená to smrť v rodine, alebo choroba.

stanulienkat
2. mar 2024

Halooooooo. Je 21. storocie!!!!!!!!!

kuriatko84
2. mar 2024

Mne vypadavaju zuby kazdu druhu noc 🤣ale tak, ze ich vsetky vypluvam 🙈

zuzuliennka1
2. mar 2024

ja som zas citala uplne cosi ine - sny so zubami mozu suvisiet s tym, ze dana osoba proste len v noci skripe zubami a premietne sa do sna, alebo ze taketo sny su z velkeho stresu ktory aktualne zazivas.
nic s chorobou ani smrtou. 🤷🏼‍♀️

kvietok2012
2. mar 2024

Ja som si to odsledovala u seba, ked sa mi sníva o zuboch alebo kalnej vode poväčšine niekto ochorie v rodine.

guudy
2. mar 2024

@kuriatko84 podla povery ti uz niekolkokrat ochorela/umrela siroka rodina a isto aj kamarati, kolegovia a uz ides po susedoch, lebo nikto iny nezostal….?🤭🤭🤭

stanulienkat
2. mar 2024

@kvietok2012 Predpokladám, že najviac týchto ochoreni je počas zimného obdobia.😁

januska12323
2. mar 2024

Mne sa snívalo, že som mala v posteli 4 deti a reálne nemám ani jedno, mám sa báť? Nestresuj a rozmýšľaj racionálne.

kvietok2012
2. mar 2024

@stanulienkat predpokladaš zle, a úprimne mi to je uplne jedno čo si myslíš...

heln
2. mar 2024

neviem, mne sa dnes snivalo, ze som bola v new yorku, pri pobrezi sa zacala dvihat vodna hladina a ludia utekali do vnutrozemia, zrazu uprostred new yorku havaroval vlak, ktory viezol obrovsku jadrovu raketu.... ale neviem ako to dopadlo. nevie niekto co to znamena?
pozri si animak "v hlave", zly sen ta ma zobudit.

rozculena
2. mar 2024

prísť o zuby znamená,že v tvojom živote je niečo,čoho sa chceš alebo potrebuješ zbaviť....čo to je,na to musíš prísť sama.Tieto sny som mala často v rôznych obmenách....vždy som ale vypľúvala všetky zuby,dokonca ani neboli celé,ale rozdrvené. Mala som ich plné dlane,pritom mi ale žiadny nechýbal....bol to veľmi živý a nepríjemný sen...

kuriatko84
3. mar 2024

@rozculena presne toto iste sa aj mne snivalo dost casto. Vypluvala som zuby a mala som ich plne dlane a aj rozdrvene. Total zivy sen. Ale☝🏻 odkedy som dala vypoved v robote, tak sa mi to nesnivalo 🤔

ailiba
3. mar 2024

Sen o zlych zubov nie je dobre znamenie... Vacsinou choroba. Ale kazdy clovek ma svoju vlastnu symboliku, odsleduj si to.