Sen s neskutočne silným pocitom

amialusse
4. mar 2015

Predovšetkým vás pekne zdravím ,
Mala som sen s bábetkom bolo to dievčatko . ležalo na posteli a vedla neho lezala moja mama , ja som stála u nas doma na schodoch a pozerala som sa na nich, mama sa s nieym rozpravala a nevenovala tomu babetku njaku pozornost a vydela som ako padá z postele v tom som zacala na mamu kricat ze pada mala no nestihla ju chytit , velmi som kricala na moju mamu ze aka je matka ked nevie davat pozor na dieta malá velmi plakala zobrala som si ju na ruky a začala som ju utišovať , potom som si ju silno pritulila k sebe (bola malinká asi také mesačne bábo) hlavičku mala na mojom ramene a obíjmala ma🙂 , v tom som zacítila neskutočný pocit aký som nikdy predtým necítila nedá sa to slovami opísať bolo to krásne , 🙂 Ďieta ešte nemám , síce nechápem význam toho sna ale určite nanho do konca svojho života nezabudnem , bol krásny🙂

lilly14
5. mar 2015

Možno nejaké znamenie... 😉

alerka
5. mar 2015

Uz na ten pocit nezabudnes az kym sa nestanes matkou ;)

bonaqa2013
5. mar 2015

malé dieťa - protiveň.

khkt
5. mar 2015

Mne sa snívalo, že som mala malé bábätko- dievčatko v novembri 2013, v januári 2014 som otehotnela a v septembri 2014 sa nám narodila naša princezná. 🙂 A je to pravda, ten krásny pocit materstva sa dá prežiť aj vo sne.

alerka
6. mar 2015

Inak teraz si spominam ze pri prvej dcerke sa mi to snivalo na druhy den po tom.. a manzel sa len cudoval ze predsa nemozem byt hned po prvom snazilkovani aj uspesne tehotna 🙂 ale ten sen bol silny a velmi pekny drzala som chlapceka na rukach a kojila ho (do konca som bola presvedcena ze to bude chlapcek aj napriek ultrazvukom) tesim sa ze je to dievcatko 🙂

amialusse
autor
6. mar 2015

Alerka , khkt 🙂) Krásne určite su z vás skvelé mamičky 🙂) Možno ten moj sen bude mať tiež njaký význam , tak menštruácia my síce mešká dnes je to týžden čo sa nedostavila , no nestresujem velmi lebo pravda je že nemám velmi pravidelnú , sicé mamou byť ešte neplánujem ale ak by sa predsa len stalo tak by som sa určite tešila , deti milujem 🙂

alerka
6. mar 2015

Jej tak to by bola sila keby ze si tehotna 🙂