Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

trinitka87
10. dec 2009

to ju zabila Gigi? alebo kto?

lucaska
10. dec 2009

az v marci?????? no teda...............ale koniec dali teda dobry.............

cairka
10. dec 2009

no tu som sa dočítala, ale dúfam že nie, ved to skončilo nedokončené 😒
či až budúci štvrtok to končí?

lucaska
10. dec 2009

trinitka ano , ona nasla ten listok co jej vypadol, isla za grofkou ta jej povedala ze ma konecne nieco sama poriesit, tak ju zabila..........

lucia78lucia
10. dec 2009

Tak toto bol iný nářez 🙂 , úplne ma ten záver a všetko okolo toho dostalo. Hej, hej už sme to tu písali, že bude pokračovanie, nebojte 😉 teraz budú televízie oddychovať a všetky seriály budú stopnuté.

trinitka87
10. dec 2009

take nieco som zacula. len som bola aj na nete a takto to dopadne ked pozeram tv aj netujem 😅

trinitka87
10. dec 2009

takze zase program o nicom bez nasich serialov

hasleerka
10. dec 2009

no ktovie o čom bude tá druhá séria ... akože Evu obvinia z madarkinej vraždy??? tak zvláštne to skončilo

trinitka87
10. dec 2009

museli to nejako zamotat aby mali co natacat do dalsej serie

honey023
10. dec 2009

V II. sérii možno budú aj odsúdení 😀 , keď už aj starého Kollára a Lukyho zabásli 🙂

No uvidíme, čo pre nás pripravili... teším sa 😉

miluska.h
10. dec 2009

inak to s tou fingovanou smrtou madarky moze byt.... ved ju nejako museli stiahnut z tej vaznice, ked uz bola akcia ukoncena... a to, ako to spravili s tou Gigi... mohla byt akoze urazena, ze grofka s brendou sa bozkavali...

diddi
10. dec 2009

len nechapem,preco bola madarka najdena v cele,kde je magorka,predsa ona "byva" s nevadou a anjelom

lucaska
10. dec 2009

lebo jej tam grofka kazala ist schovat tie lieky..............

lucia78lucia
10. dec 2009

Diddi, lebo Grófka jej to povedala, že aby tú zásielku nedávala im na celu, ale nech to dá do Evinej cely, lebo bachari majú teraz razie... nechcela, aby to náhodou bachari nenašli v Grófkinej cele.

bubba
10. dec 2009

podla mna madarka je mrtva sak ked ukazovali tie zabery nakonci ako sa ten policajt tam rozculoval u riaditelky...

diddi
10. dec 2009

jaaaj....ale nemyslim,ze pojde o fingovanu smrt....gigi to nejako vzalo....a navyse,ak sa rozbehne vysetrovanie,tak musia najst aj odtlacky od gigi

lucaska
10. dec 2009

bubba ona je isto mrtva ved ukazovali ako ju vynasaju aj v ciernom zakrytu.........

majina.b
10. dec 2009

v zostrihu na konci riaditelka prezerala fotky s mrtvou mad. asi fakt mrtva
v 2 serii to detektív vyrieši a v predposlednej časti Evu prepusti , a v poslednej romantika 😀

lucaska
10. dec 2009

majina si to poriesila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majina.b
10. dec 2009

no raz spravodlivosť musí byť!!!

lucaska
10. dec 2009

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lucia78lucia
10. dec 2009

Tiež si myslím, že je mŕtva ☹ , ALE ten vyšetrovateľ nemusel vedieť, že je na 100% mŕtva, však videl iba fotky. Na druhej strane aj Conan bol z toho úplne v prdeli, ale zase mohol to hrať. No, ale zase Gigi bola tiež úplne mimo, bolo na nej vidieť, že uvedomuje, že čo spôsobila.

100%ne sa to dozvieme v II. sérii 😉 , ale ja si myslím, že je mŕtva... ale dávam nádej, tým ktoré chcú, aby žila 🙂 i keď aj mňa by potešilo to, keby prežila.

majina.b
10. dec 2009

som sa dobre zasmiala:
dalšia odsudena
Martinka možno prestúpi do Odsúdených ( tip kočky z temy panelak)

hasleerka
10. dec 2009

majiba no to bolo dobré s tou martinkou 😀

bubba
10. dec 2009

lucia 78 ale tam podla mna neni co riesit madarka je EX-nuta

mirela
autor
10. dec 2009

ano, tiez si myslim, ze madarka je mrtva ... mozno budu vysetrovat Kolarovu, lebo bola na mieste cinu, ale zrejme sa vysvetli, ze kto bol pachatel, ale zamotali to riadne 😖 , este aj tie narkotika tej nestastnici najdu 😢 , no na maslu, bude mat co detektiv vysvetlovat 😝

lucia78lucia
10. dec 2009

Hej, hej... ale niektorí si myslia alebo veria, že nie 🙂

vieraj
11. dec 2009

inak mohli Conanovi urobit radost a nechat ju zit. mohli byt dobry par..............

cestovatelkaandrea
11. dec 2009

vieraj mna to tiez napadlo. chudak teraz bude stale sam a sam.

majina.b
11. dec 2009

a napadlo ma či sa madarka nedohodla s gigi, a možmo na fingovali smrť.
gigi na konci bola možno zronena z toho že podrazila grofku