• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Seriál Odsúdené. Pozeráte?

12. novembra 2013 
tak konecne nam zacal serialik........................ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa nevedela dockat, super to bolo :wink:
16. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, konečne :wink:
16. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, super to bolo ... som zvedava, kedy na to pridu, ze to bola Gigi ... zaujimalo by ma, co si ten kriminalista zapisal ked vypovedala Gigi ... bola mimo :unamused: , ale zrejme si mysli, ze ona je taky psycho naturel a bola smola, ze akurat prisiel Evin advokat, tak ju poslal het :frowning2:
17. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja som sa už nevedela dočkať... :wink:
17. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gigi sa nám prezradila sama, volali sme ju Magorka :slight_smile: a vyšetrovateľ: volali? :slight_smile: no len potom ten vyšetrovateľ bol z jej tupých slov tak mimo, že neviem či na nej niečo spozoroval.
17. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja rada pozerám tento seriál,skoro som odpadla,keď som zbadala kamoša Petra Trníka od nás z Trenč.Teplíc,že tam hrá vyšetrovateľa.
Kollárovej je mi ľuto,ale divné že nemajú záznami
17. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnamko Keby mali, nebolo by čo riešiť. Preto mať nemôžu
:grinning:
Gigi sa prezradila, ale mám pocit, že išla medzi poslednými a ten vyšetrovateľ bol dosť unavený, plus ho vyrušili, že prišiel Evin advokát, takže tomu, čo povedala neprikladal význam a jediná podozrivá bude Eva.
Možno sa časom k tým poznámkam vráti a napadne ho, že bola Gigi dosť podozrivá, ale teraz určite nie.
17. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru, teraz to podozrenie bude na Evu, kedze tie lieky pre Barbi kupovala, je to dobra zapletka, takze pridu na to az neskôr
17. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, veru tak chúďa Kollárová... Gigi mala šťastie, že išla na rad medzi poslednými a vyšetrovateľ z nich bol už úplne mimo :grinning: už hneď z prvej Magorky mal "radosť" :grinning:
17. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Videli ste upútavku? Conan kopal do Magorky :fearful: :fearful: :fearful:
17. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolarovu uz nech nechaju a ide do prdele zo serialu,otrasna herecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
herec Trnik hra aj v reklame na VUB, nie?
17. mar 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa mi prestava pacit ten serial dost krute.
17. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna naopak zacina bavit, je to tam dobre zamotane,som zvedava ci Gigi vydrzi a neprizna sa,len je zaujimave,ze akurat z toho dna nemali zaznam na kamere,ale potom by nebola zapletka ak by mali :slight_smile:
20. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grofku tie ženské znásilnili niečim či čo,ked krvácala dole nohou??
26. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz by konecne mohli vysetrit tu gigi. akosi to natahuju..... :unamused:
27. mar 2010 o 02:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak aj mne sa zda, ze ju znasilnili.......
27. mar 2010 o 02:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eva je na dne :unamused: , Katar aky zmeneny - zalubeny :wink:, uvidime kedy sa konecne vysetri ze to bola Gigi ... tie nove to tiez dobre hraju, najmä ta hysterka
1. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirela Súhlasím, dobre to hrajú tie nové a je fajn, že sú tam :slight_smile:
1. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po dnešním díle jsem zvědavá jak toto dopadne, co myslíte holky odsoudí Evu za vraždu?
1. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, podľa mňa sa ten súd bude naťahovať, ona bude neustále vo vyšetrovačke a po dosť dlhom čase sa Gigi prezradí alebo je na to prídu.
2. apr 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiez si myslim, ze sa to bude natahovat, lebo v ukazke co bude na buduci tyzden bude Eva este vo vysetrovacke ... mozno Gigi povie Grofke a Brende ze zabila Madarku, lebo v tej ukazke bolo, ze povie, ze bude zavreta na dozivotie, ale oni ju nebonznu, kedze "fizlov" nemusia obe :astonished:
2. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok