• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Seriál Odsúdené. Pozeráte?

12. novembra 2013 
ano aj ja kukam ze dnes nie,joj a som sa uz tesila :pensive:
2. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon si oddychnem.. :grinning: je to na mna dost drsne :confounded:

ale kuknem ho
2. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano az zajtra by mala byt :wink: utorky a stvrtky :wink: ako ordinacia...vsetko naraz :unamused:
2. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utorok a stvrtok,boze ja som taky uchyl na detektivky na jojke sa neviem dopozerat a co ma mrzi posledneho dextera som nevidela tak neviem ako skoncil-musim kuknut na nete.
2. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslim :grinning: :grinning:
no mne sa vidi viac program Joj-ky ako Markizy... neviem, Ordinaciu uz ani nekukam :unamused: takze mi to ani nevadi, ze idu naraz
2. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markizu nepozeram-ordinaciu nemusim odkedy tam nieje fialka, ich spravy nepozeram,telenoveli tiez nie a ked maju film tak som ho videla ,mne sa jojka paci som si uz aj na panelak zvykla :grinning:
2. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mna tie Odsúdené sú super...
aj priatela to zabavilo :grinning:
ale jeho baví aj ordinácia a panelák a pritom by to na neho nik nepovedal, že somnou kukáva seriály... niekedy aj sám pozerá, ked som ja na nete... :grinning:
2. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je panelakovy michal,milan je na hororyy,marek na micky mousa a pat a mat,ja detektivova a priatel je maniak na filmy vsetko hned stahuje a ja to nestiham pozerat :sweat_smile:
2. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No horory milujem aj ja.. videla som uz asi vsetky :sweat_smile:
2. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkovamiriam -úplne s tebou súhlasí
2. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirela ahoj....no myslel som si že to bude voláka blbost,ale pozeral som a je to celkom cool taká namotávka už sa teším na dalšiu čast :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
2. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa odsudene ma milo prekvapili akurat ta Gabika Dzurikova mi tam nejak nereže ešte aj prezyvku ma taku blbu inak je to zatial dobre :slight_smile:
2. sep 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika je dobraaa,zasa uplne ina ako v mafstori alebo v ordinacii ci v divadle :grinning: ,mne tam vadi ten riaditel proste basnici su basnici :grinning:
2. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to vyborne, som sa namotala, ale tiez realne sa nemoze stat, ze odsudene za najtazsie zlociny, ako vrazda, alebo recidivistky by boli v jednej casti vaznice s odsudenymi za ublizenie na zdravi (aj ked taka Maurery mala asi subeh), ved na to su napravnovychovne skupiny, ale nevadi, mna to naozaj dostalo! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A nahodou je Magorka dobra, taka sialena, a klobuk dole pred Gabikou, ze to riskla bez make-upu. Ale napr. aku Podzamsku mohli spravit inac - lebo predtym v Panelaku s tym istym ucesom, len ako prachata Nina....tak to mi nesedi...keby aspon ten uces zmenili...
2. sep 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka nemyslim si ze je to nerealne byt tak zmiesane...zalezi do akej skupiny ich daju

a inak ja podzamsku moc nemusim :wink: ani tu ani inde,to je u mna ako s malachovskou a durianovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejde mi do hlavy, že odtvtedy, ako začali Susedia, vymšľali čoraz viac slovenských seriálov. :astonished: Samozrejme, že boli na markíze. Ale ako Andy Kraus odišiel do Jojky, začali vznikať seriály na Jojke. Chápete to?
Tie Odsúdené sú pekne drsné :confused:
2. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ze suuuu
2. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tá moja sestra si všetko všimne!
Gabika je výborná. Sadne jej aj takáta ,,vážna" rola.
Ona hrá aj v Ordinacií?
2. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko to má časti , nikde sa k čislu nemôžem dopracovať.

kto mi išiel na nervy - dozorca, neviem meno, nehraje v paneláku Podzamskej manžela??
2. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
casti asi budu podla sledovanosti :slight_smile: musime pozerat bude viacej casti!!!!
2. sep 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v skutocnosti je nemyslitelne,aby boli tieto pripady spolu v jednej base!.....a este v tak nobl!
2. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved je to vlastne jedno oc om by to bolo keby to trosku,,neprikraslili,,-hlavne ze sa pozera... :grinning:
2. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dá sa to kuk v archíve? neviem najsť :unamused:
2. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa to zdá až príliš nadsadené, aby sa stále niečo dialo, aj pozícia grofky sa mi zdá nadsadená a takisto ona by nemala byť v jednej skupine s tou, čo zabila a je vo väzení už niekoľkáty krát.
Možno, že menej by bolo viac, mne sa to zdá až príliš nadsadené...
2. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež už nepozerám ordináciu, pozriem sú ju niekedy o pár mesicov v archíve ak budem chcieť, ale radšej budem pozerať panelák a odsúdené ako ordináciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina ten dozorca hra v ordinacie manzela dzurikovej :wink:
2. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok