Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

pia22
11. nov 2010

Dievcata Malecova zomrie??? Videla som uputavku na dnesok a vyzeralo to tak!

mamartinka
11. nov 2010

Dnesny diel Odsudene Stvrtok 11.11-Prebudenie Na rannom nástupe chýba Malecová (JANA OĽHOVÁ). Po ňom zmizne aj Lešiaková (ALENA ŠTRÉBLOVÁ). Žiadna zo žien nevie, čo sa deje. Pretože je veľká časť odsúdených stále na ošetrovni, strácajú prehľad. Bárbi (HANA VAGNEROVÁ) využíva každú situáciu, aby mohla provokovať strážmajstra Matěja Růžičku (JAN PLOUHAR). Riaditeľka Majerová (KAMILA MAGÁLOVÁ) i Conan (BRANISLAV DEÁK) majú pre Lešiakovú problémy. Jitku nakoniec premiestňujú do vyšetrovacej väzby. Majerová odvoláva Conana z funkcie. Magorka (GABRIELA DZURÍKOVÁ) je stopercentne presvedčená o tom, že je tehotná. Gigi (JUDITA HANSMAN) dostáva prideleného právnika od štátu. Gigi vyzerá ako vopred stratený prípad, ale právnika niečím zaujme. Pre chrípku sa Bárbi nemôže dostaviť na súd v Prahe. Jej brat Boris Blažek (PAVEL ŘEZNÍČEK) príde do väzenia robiť rozruch. Stretáva sa tam s Matějom a zdá sa, že ich spája spoločná minulosť.

vieraj
11. nov 2010

@pia22 malecova spala, ale zomrie asi Jitka. mamartinka, prepac necitam dopredu, mozno to je v tvojom prispevku 🙂

cestovatelkaandrea
11. nov 2010

Ja si myslim, ze Jitka nieco urobi Malecovej, bud ju zabije alebo ju zrani, tak ze bude muset byt prevezena do nemocnice. Inak neviem preco by potom Jitku davali do vysetrovacej vazby.
Inak tiez ma napada, ze by mohla byt Eva tehotna ako to tu bolo spominane 😉

vieraj
11. nov 2010

@cestovatelkaandrea ahoj, skoda...a ja som si myslela, ze si slucku pre seba plietla. teraz ked zije.......hmm

a Eva? ved ju zachvilu pustia domov, moze byt tehotna. aj serial bude potom koncit, ci?

cestovatelkaandrea
11. nov 2010

@vieraj cavec, no je to posledna seria. Skoda.To ci Evu pustia musi este David vybavit na sude 😉 ale hadam to vybavi a bude konecne tam kde patri 🙂

pia22
11. nov 2010

Kocky tak bude to 100% Malecova, videla som znova uputavku a lezala na posteli, na nej a okolo boli tie cisla co sa davaju ma miesto cinu. Manzel hovoril, ze Jitka brala z dielne nejaky spagat, tak si myslim, ze jej praskli nervy a Malecovu uskrtila. Do toho by zapadalo aj co sem dala mamartinka, ze Jitka skonci na vysetrovacke a Konana riaditelka odvola z funkcie.

cestovatelkaandrea
11. nov 2010

no ved som to pisala, ze ju bud zabije alebo nejako vazne zrani. A je to tu.

majina.b
11. nov 2010

no Malecová už dohrala............

....ľuto mi je Lešiakovej..........a magorka v tejto serii mi ide na nervy 😝

vieraj
12. nov 2010

lesiakovu oznacia za blazna a bude v blazinci a nie v base....

vieraj
12. nov 2010

a ta stara co bola vo vysetrovacej vazbe s Evou, je aj teraz? tu este neodsudili???trapne...

mamartinka
13. nov 2010

Odsudene Utorok 16.11(Test)Magorka (GABRIELA DZURÍKOVÁ) donúti Evu (ZUZANA MAURÉRY), aby jej zohnala tehotenské testy. Eva čelí podozreniu Dávida (PAVEL VIŠŇOVSKÝ), že je sama tehotná. Evu mrzí, že jej Dávid neverí. Ženy konečne oficiálne zisťujú, čo sa stalo s Lešiakovou Lešiaková (ALENA ŠTRÉBLOVÁ) a Malecovou (JANA OĽHOVÁ). Kápo (JAROSLAV MOTTL) nariaďuje nové sťahovanie na celách. Tomeková (ANDREA KARNASOVÁ) sa príde poďakovať Katarovi (ŠTEFAN KOŽKA) za to, že jej zachránil život. Nevada (HANA GREGOROVÁ) rozbieha v base hazardné hry, ženy jej začínajú dlhovať peniaze. Popy (ZUZANA KONEČNÁ) s Brendou (ZUZANA PORUBJAKOVÁ) sa zbližujú. Brendu po nociach trápia strašidelné nočné mory. Český stážista strážmajster Matěj Růžička (JAN PLOUHAR) sa pobije s Bárbiným bratom Borisom Blažekom (PAVEL ŘEZNÍČEK). Bárbi (HANA VAGNEROVÁ) je presvedčená, že je to kvôli nej a chce sa mu odmeniť. Matěj ju odmietne. Nevada presvedčí Hurvínka (DUŠAN CINKOTA), aby rozbehli spoločný biznis. Magorka si robí tehotenský test.

mamartinka
13. nov 2010

Odsudene Stvrtok 18.11(Prekvapenie)Bárbi (HANA VAGNEROVÁ) sa rozhodne pomstiť Matějovi (JAN PLOUHAR) za to, že odmietol jej prejavy náklonnosti. Magorka (GABRIELA DZURÍKOVÁ) sa stále nevie dostať k svojim peniazom. Začína sa vyhrážať Anjelovi (ANNA JAVORKOVÁ). Tá nedokáže pohnúť so svojím do krvi urazeným manželom Jankovičom (FRANTIŠEK KOVÁR). Batmana (PETER KOČIŠ) konečne prebrali z umelého spánku. Až teraz je možné zistiť, aký je jeho zdravotný stav po nešťastnej udalosti z knižnice. Gigin právnik k nej privedie jej strýka. Mal by jej pomôcť pri obhajobe. Brenda (ZUZANA PORUBJAKOVÁ) sa začína Grófke (ELENA PODZÁMSKA) čoraz viac odcudzovať. Popy (ZUZANA KONEČNÁ) to využíva v svoj prospech. Riaditeľka Majerová (KAMILA MAGÁLOVÁ) zisťuje pravý dôvod, pre ktorý českého stážistu strážmajstra Matěja Růžičku (JAN PLOUHAR) preložili na Slovensko. Magorka sa rozhodne poslať Mychajla (JEVGENIJ LIBEZŇUK) za Jankovičom, manželom Anjela. Evu (ZUZANA MAURÉRY) čaká prekvapenie, ktoré zásadne zmení jej život.

bubinko83
17. nov 2010

baby pozerali ste včera odsudene? Ja som sa skoro po....... ked tam nabehlo to Malecovej zajvenie 😕 🙄 😨 Bolo to dost nechutne.A myslite že je magorka tehotna?

mamartinka
17. nov 2010

@bubinko83 zatial mala na teste len jednu ciarku.Ktovie 😕 A ci aj Eva nebude tehu.

eva7780
17. nov 2010

@bubinko83 ani nehovor,ja som sa tak zlakla,že som sa bála isť na wc 😀
skor si myslim že tehu bude Eva,ak som dobre videla,jeden ten test si zobrala k sebe 😅

bubinko83
17. nov 2010

@eva7780 ,aj ja som sa tak zlakla normalne mi mraz behal po chrbte.To už jaky horor z toho spravili 😕 😀 Ja teda znesem vela ale toto bolo brutalne jak to tam naskočilo.A o tej tehotnosti sa nechame prekvapit. 🙂

stanca22
17. nov 2010

Aj Vy si myslíte, že skôr bude tehu Eva? Ja hej ,,, Magorka nie, veď kde to len ukázala, že cíti, že je tehotná a že sa to v nej hýba, reku fajn, som sa smiala ako DEDE 😀 No necháme sa prekvapiť 🙂

eva7780
17. nov 2010

@stanca22 magorka ani testu nebude veriť 😉 hlavne ked sa jej drobec uz mrvi v bruchu 😀 😀

weiya
17. nov 2010

@stanca22 si myslim ze bude tehotna,aj @mamartinka co dala obsah na stvrtok,tak na konci je napisane ze ju caka prekvapenie,ktore jej zasadne zmeni zivot 🙂 tak si myslim ze to bude jej tehotenstvo...

bubinko83
18. nov 2010

a neviete kolko je ešte časti do konca?

majina.b
18. nov 2010

asi ich bude 30 časti, aka je dnes neviem 😀

mamartinka
18. nov 2010

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Eva ma // Je tehulka 😕 Som zvedava co bude teraz a komu to povie prvemu.Ci to bude David a ako zareaguje ked povedal ze by bol nerad keby bola tehotna v base.

weiya
18. nov 2010

@mamartinka tak to som aj ja zvedava,teraz cakat az do utorku 😀

eva7780
19. nov 2010

ja som tiež zvedava ako sa to bude riesit ked je v base 😉 predsa len to dlho neutaji 😅 inak strasne mi lezu na nervy tie reklamy,kazdu chvilu bola 😝

bubinko83
19. nov 2010

tak Eva je tehu??? Ja som včera nepozerala. Ale ved ju zachvilu už pustia z basy a bude všštko vyriešene.A jej brucho hned nevykukne lebo je trošku pri tele a ešte aj tam nosia tie monterky takže to zakryje.