Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

macka01
25. sep 2009

včera som videla 2 diel ale určite to budem sledovať ďalej,no tu češku by som vodvoje pretrhla,ale ta zdrav.sestra si to s nou vybavila super s chladom gentlemana.Javorkova je tiež dobra herečka,má strašne príjemný hlas,taký pokoj z neho ide

silvia123
25. sep 2009

No klobúk dolu na tú Dzuríkovú... fakt to dobre hrá... a tie oči keď vytreští, zabitá je...

hasleerka
25. sep 2009

mne sa tiež veľmi páči javorkovej hlas ... aj vám sa prestanú herci páčiť ked hrajú zlé úlohy ... mne dáko lezie na nervy grofka už aj v paneláku a to som ju mala celkom rada ... dúfam, že bude niekedy hrať zase dobrú úlohu

titkovamiriam
25. sep 2009

javorkova super 😀

claudinka
26. sep 2009

presne, tiez si myslim, ze Dzurikova sa nezda 🙂 by som do nej nepovedala, ze ma take vlohy..
no som zvedava, ci tu Grofku nejako spacifikuju

titkovamiriam
26. sep 2009

hmm to prve je stare a to druhe je v dnesnom case tak nic 😅

labelo
27. sep 2009

a to som nepochopila preco sa ta bacharka davala vysetrit od tej sestry,co tam ona maka cele dni, ani domov nechodi?????sak ma snad niekdy aj volno,aby si zasla k normalnemu lekarovi.... to sa mi zdalo pritiahnute za vlasy 😒

mirka099
27. sep 2009

labelo vravela ze domov sa dostane len vecer, a to uz lekari neordinuju.. ale pokial viem bachari robia na smeny, a to mas pravdu ze musi mat niekedy volno.

hasleerka
28. sep 2009

labelo to som aj ja rozmýšľala nad tým, ved musia mať voľno ... ale ja myslím že možno ťahala dlhú službu a kedže ju to moc svrbelo, tak sa dala vyšetriť aj javorkovou ... ale divne je to tam, ked výsledky mali byť až za dva týždne, zrazu jej už dala mastičku ... a medzitým je kollárovej syn stále v bezvedomí a až potom ho išli operovať???

honey023
29. sep 2009

Hasleerka: matičku jej dala preto, lebo bacharka ju o to prosila, keď jej oznámila, že výsledky budú do dvoch týždňov, tak sa zľakla, že či to má dovtedy vydržať, lebo ju to strašne svrbelo a asi by to nevydržala 😀

Dnes sa hrá streetball 🙂

hasleerka
29. sep 2009

honey to som nezregistrovala, dík ... už sa dnes teším ... nebude sa chcieť miska obesiť????

ellise
29. sep 2009

holky nebudete tomu věřit ale Filip........

hasleerka
29. sep 2009

ellise čooooooooo????

sasulec
29. sep 2009

Baby aj vy sa tak trasete na dnesny diel...juhu sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀
elisse ci Filip???

honey023
29. sep 2009

Elisse neprezraď nič 😀 až po 22:00 hod.

hasleerka
29. sep 2009

no čo hovoríte dnes?

majina.b
29. sep 2009

no ja som Kočiša v dospelosti vo filme nevidela, no dnes sa mi pačil

sasulec
29. sep 2009

bolo to oki 😅
celkom vzruuuuuuuso,ze?

hasleerka
29. sep 2009

no mne sa najviac páčilo ako riaditeľ hrá s väzenkyňami basket

honey023
29. sep 2009

Tá Miska to bolo niečo hrozné ☹ , zahrala to dobre... a basket bol fajn, konečne sa ženské odreagovali a riaditeľ je taký správny výmet 😀 a z Bárbi sa stáva ešte väčšia mrcha ako Grófka a to už je, čo povedať 😀

hasleerka
29. sep 2009

a čo sa týka výkonu, miska dnes dobre hrala ... a a čo vlastne v tej práčovni išlo, akože mu zničila košelu???

sasulec
29. sep 2009

hej a oni to chceli hodit na Nevadu..ale hold..
sa mi lubi jak sa nenavidia a aj tak si navzajom bonzuju..fajn posplietane..xi 😉

mirela
autor
29. sep 2009

miska to hra super od zaciatku, vsetky to hraju uplne super 😉, aj doktor, aj kapo - su hnusni a presvedcivi

sasulec
29. sep 2009

Je to fajn serial,ale som rada,ze nesedim 😅

hasleerka
29. sep 2009

tak to aj ja ...ale píšu na konci v titulkoch že je to vymyslené a nemá nič spoločné s našími väznicami ... tak ktovie ako je to tam naozaj ...

mirela
autor
29. sep 2009

no jedno je jasne, ze romanticke prostredie to teda nie je a personal sa s väznami urcite nemazna 😝

majina.b
30. sep 2009
dada1212
30. sep 2009

hasleerka V podstate v práčovni nešlo o nič veľké, len zničila košelu, dala ju Nevade, aby bolo, že akože ona ju zničila, aby ju zaplatila ona 😝
Grofka je slabá, na nič väčšie si netrúfne momentálne, tak chcela aspon túto maličkosť urobiť.