• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sex pred 50-tkou, po menopauze. Aký máte názor?

5. augusta 2009 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. aug 2009 o 18:05 • zuzana355
ale já už bych jí mohla poradit,je mi už před padesátkou, ještě devět let a je to :grinning: :grinning: :grinning:
Takže: je to krááááásnýýýýýý......

Jo, a moje tchyně o víkendu hledala Johnson, co se namaže po hmyzím píchnutí. Ječela na celej barák: kde je ten gel na píchání???????????? :grinning: :grinning: :grinning:

Ale snad nebude dlouho třeba :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. aug 2009 o 18:17 • roasha
a dozvieme sa dokedy nam to bude fungovat, tak super, len pokracujem, nadherne sa to rozbieha
5. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatiaľ mi to funguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berenika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nicolka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dokedy budeš chcieť,alebo dokedy sa chlapovi postaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a potom sa dá aj inak... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
5. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ved to, bude to asi do nekonecna, ten moj ma nadbytok testosteronu, aspom sa tak zatial javi. ale aj tak dobre.
5. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak-tak donekonečna,kým nezabudneme,na čo "to" máme :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. aug 2009 o 18:28 • cessy
5. aug 2009 o 18:28 • emjee
5. aug 2009 o 18:29 • frisbee
5. aug 2009 o 18:29 • bambi09
asi po radach, ze to ide aj pred 50tkou to isla vyskusat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechapem preco ste sa do nej tak pustili, to ze neovlada pravopis predsa nie je az take strasne, niektore neovladaju ani tolko a neriesite ich. To ze sa spytala co ju caka pred strednym vekom v sexe je hned dovod na zarty? A za dalsie neviete kolko ma rokov, po tom co ste ju zvozili pod ciernu zem a spravili si z nej zarty sa to uz mozno nedozvieme...ale hoc aj keby to bola sesnastka, preco hned posudzovat? Ved je to zaujimava tema a mozno si najde svoje publikum, statistiku veku tu nemame takze kludne tu mozu chodit aj zeny v takomto veku a rady poradia a napisu ake to je... :wink:
5. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ja som nepovedala ze neslusne....len vacsinou taketo temy vzdy uzamknu, tak ja len preto.....inak sa veru bavim....a ako som uz napisala, rada sa priucim... :grinning:
emjee,k téme píšem,už som v tej vekovej kategórii
anaxamon - ale ved ano, ved vsetky sme toho nazoru ze to ide aj pred a aj po 50tke.
5. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon,to stejné,o chvíľu mi bude 50 a myslím to vážne
5. aug 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. aug 2009 o 18:36 • asitka
5. aug 2009 o 18:37 • cessy
anaxamon,prepáč,ale keby to bolo seriózne,tak sa ohradí,už sa aj také stalo :wink:
5. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledne varovanie, laskavo piste k teme a nerieste, ci ma uzivatelka 16 alebo pred 50
5. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,promiňte,ale já být zakladatelkou,tak vstoupím do dizkuse ,až si ulevíte :unamused: a zapojí se někdo ,kdo odpoví normálně :wink:
5. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi mozno sa ohradi mozno nie...minimalne ak nemate co k teme naco tu pisete?? nech teda frisbee a berenika napisu co maju k teme, resp. ine ktore maju co pridat ale naco preboha riesit to kolko ma rokov...tema je to urcite zaujimava a ked nie pre zakladatelku, tak pre ine moze byt zaujimava :sweat_smile:
5. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: už mlčím.... :fearful:
5. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok