• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sexuálne trapasy

23. októbra 2013 
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, ty si teda odvážna, takto pred mamou :grinning:
A to ani nič netušila? Alebo sa robila: nevidím-nepočujem? :grinning:
29. nov 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili to je fakt odvaha... :grinning:
My mame tiez zopar takych trapasov, ked nam niekto klopkal na okno v najlepsom. Alebo ked vas v najlepsom oblizne pes = ale to nie mna... :grinning:
29. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš, to nie, my nie naschvál, ona proste prišla, chvíľku pokecala a potom odišla. Ak si toto neprečíta, tak o tom nevie :grinning:
29. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzec :astonished:
30. nov 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzec :fearful: :grinning:
30. nov 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzec :grinning: :sweat_smile:
30. nov 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som cakala ze niektora napisete ze sa vam to tiez stalo, ale tusim som sa preratala :grinning: :grinning:
no ale kili dobre poznamenala, bral to sportovo, kedze bol ochotny si ma vziat :sweat_smile: teraz mi to sem tam pripomenie vo chvili ked to najmenej cakam...:slight_smile:
30. nov 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzec: aj ty by si mu to pripomenula :grinning:
baby a veru ty policajti no hanba poriadna
1. dec 2008 o 08:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzec :grinning: :grinning: .. mne sa este neulavilo tak, ale taky pissing mu neuskodil :wink: .. ved to je jedna z praktik sexu.. :grinning: :grinning: ..moze sa chvalit, ze to uz ma za sebou... :grinning: :grinning:

kili, mariska.. to aj ja poznam.. pod paplonom sa daaa :grinning: , pokial ta nevolaju poood kuknut :grinning: :wink: ..to uz by bolo preratane a po sexe..

ashley.. pes?? no boze :grinning:
1. dec 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dobre som sa pobavila po precitani vasich zazitkov :grinning:

ale pridam aj moj....

ked sme s manzelom spolu este chodili, tak sme si prichystali pekny vecer....kupel, sviecky, sampanske...a k oziveniu sme si kupili taku vecicku...vibracny kruzok...vtedy to davali ako darcek k baleniu kondomov, dnes uz viem preco to bolo take lacne :sweat_smile: :grinning: ...ked uz sme isli na vec, tak to zacalo vidavat divny zvuk, neskor tam kde je taka mini baterka to zacalo svietit a nakoniec to zacalo nie jemne vibrovat ako bolo pisane v papieroch ale ono to malo snad rychlost mixera a muzikovi to skoro otrhlo vybavenie....ja som dostala zachvat smiechu az mi slzy isli a opn chudak cely bledy ako s tym bojoval lebo to neslo dole :grinning: :grinning: :grinning: takze romanticky vecer sa premenil na fasa komediu :grinning:
1. dec 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
vidavat = vydavat :sweat_smile:
1. dec 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, dobré, a ja som to chcela vyskúšať, no tak už netreba :grinning:
1. dec 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to musel byt zaujimavy pohlad
1. dec 2008 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj bol, neskutocne som sa smiala..este aj dve hodky po :grinning:
1. dec 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si viem zivo predstavit
1. dec 2008 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to sú teda zážitky. sa tu rehocem ako blázon.

kili, nás tiež načapala moja mama, to sme mali z drahým tesne pred svadbou. ale jej asi tuklo, ked som tak rýchlo zliezla. neviem kto sa viac hanbil. A niečo podobné sa podarilo aj mojmu vtedy ešte budúcemu svokrovi, ale pred ním sme akože kukali telku a určite nič netuší :grinning:
1. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse :grinning: Somárik potras sa :grinning:
1. dec 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, dobre vediet.. pokukovala som aj ja po tom.. :grinning: nekupujem :grinning:
1. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dik za poucenie :grinning:
2. dec 2008 o 08:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Take veci sme neskusali, a vidim, ze sa to ani neoplati :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natu srandu oplati :grinning: :grinning: :grinning: ale inak varujem potom mat sex rozhodne nebudete :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse,my sme to balenie s kondomami a krúžkom kupili min. rok švagrovi pod stromček a ako čítam,možno z toho nemajú až takú radosť :sweat_smile: :sweat_smile:
2. dec 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mikalove mozno sme mali jeden z tych tisice akurat posahany, mozno ine boli v poho neviem, dalej sme pre istotu a bezpecnost muzovu neskusali :grinning:
2. dec 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som raz tomu mojmu, jak som ho preliezala že niekam idem
nechtiac "zalomila" aj ked neviem načo mu vtedy stál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja som držka, samozrejme som to hned vykecala celejmojej famílii..
Druhý den sme šli kuk bráchu do nemocnice, mal virozu..
Babka mu doniesla banány.. Ja som sa spýtala že a ja mám kde?
A babka nato :"Ty si si svoj zlomila!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
V priatelovi by sa krve nedorezal hehe
1. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
monca :grinning: a ešte je tvoj priatel?? :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. No dobre som sa tu nasmiala na tých trapasoch. Určite každý z nás nejaký ten trapas pri sexe zažil , tak aj ja pridám niečo.

1.) Raz v noci sme sa išli milovať do lesika v chatovej oblasti , že troška prírody a hlavne kľud. Tak sme to robili na prednej kapote auta. A asi po 10 minútach sa oproti nám par metrov od nás zapli reflektory iného auta a keď odchádzali ešte nám aj zatrúbili. Vôbec sme si to auto nevšimli keďže všade boli samé stromy a kríky.

2.) Keď sme sa milovali v posteli , poloha- klasika ja dole priateľ na mne, tak počas sexu na priateľov chrbát skočila naša mačka. On v tom momente zhúkol, mačka zamravčala a rýchlostnou svetla zmizla a ja som ostala v šoku čo sa deje.

Keď ma ešte napadne tak napíšem.
1. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ja nemôžem.... no, ale aspoň nechcel váš drahý fiknúť vašu mamu :grinning: ja sa s tou mojou strašne podobám, takže raz prišiel domov, to sme spolu boli asi mesiac, a myslel si, že som v sprche. tak začal rozpitvávať, ako mi to urobí, a čo bude so mnou robiť. mama zo stoickým pokojom vykukla zo sprchy a oznámila mu, že som v obývačke :grinning: :grinning: na sex nemal dllllho chuť :grinning: :sunglasses:
1. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok