• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Showbiznis a všetko okolo neho

10. septembra 2010 
...katka..kecaaaaaaaaaaaaaas..... :sweat_smile: ...to vazne???, :sweat_smile: ....z akeho zdroja mas info??? :grinning:
1. júl 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vam poviem, keby som sa tak dobre vydala, asi tiez nestudujem :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani záblacká nemá ukončenú strednú
1. júl 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka z dôveryhodného :wink:
1. júl 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,ved co ked nema strednu?..... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: zakladne vzdelanie ma,a co uz jej len chyba ku stastiu?..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia, zitnemu za usmrtenie dietata hrozi AZ 5 rokov...nie je toto vysmech??? ja mu neprajem, aby zazil to iste, co rodina toho chlapceka, ale nech si to aspon poriadne odsedi... :unamused:
1. júl 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ho ohúrila inými prednosťami
1. júl 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nehody známych osobností

Tvár televízie Markíza Rastislav Žitný je ďalšou z osobností, ktoré sedeli za volantom, keď vyhasol život človeka. Žitný je moderátorom Televíznych novín, má 31 rokov a pochádza z Trnavy. Herec a zabávač Štefan Skrúcaný v júni 2004 usmrtil autom na priechode pre chodcov 73-ročnú chodkyňu. Nehoda sa stala v Považskej Bystrici, herec sa tadiaľ so svojím mercedesom rútil vyše 90-kilometrovou rýchlosťou. Tiež v Považskej Bystrici v októbri toho istého roka exposlanec Víťazoslav Moric zrazil ženu, ktorá zraneniam podľahla. Moric nešiel rýchlo. V novembri 2005 mal nehodu herec Marián Labuda na diaľnici medzi Brnom a Prahou. Zahynuli pri nej dve ženy. Henrich Krejča z Markízy v máji 2006 zrazil opitého chodca, ktorý na ceste nemal čo robiť. Bývalá moderátorka TV JOJ Silvia Kušnírová v septembri minulého roka havarovala s autom pod vplyvom alkoholu. Našťastie nikoho nezranila. Pri tragickej dopravnej nehode zomreli v júni 2006 nezávisle od seba vtedajší šéf ÚPN Ján Langoš a exminister kultúry František Tóth.
1. júl 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj náš olimpijský výťaz M. Martikán zrazil človeka a samozrejme mu to prešlo dostal od prezidenta milosť :zipper_mouth:
1. júl 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka212 :frowning2: z tohto mi je najviac smutno...
1. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale zabudate že Labudova vina to nebola bola to vina nebohych žien a to vedia všetci dokonca si to priznali aj pribuzny
1. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, Labuda bol v tomto prípade nevinný..
1. júl 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale ktovie kde je pravda ci im len nezaplatil zopar milionov aby povedali co povedali :frowning2:
1. júl 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa tyka Labudu, tak to nie je jeho prva nehoda, on mal nehodu pri Leviciach - inac roky bolo ticho, tutlalo sa to, ale uz som o tom citala. Zrazil v neprimeranej rychlosti jednu tetu - mal aj vypite, ktora mala trvale nasledky, ale velmi vazne - proste dozila len tak-tak. Samozrejme, nic z toho nemal. Viem to na 100%, stalo sa to pri Leviciach a teta bola z Horse - mini dedinka pri Leviciach. Dobre, moze sa stat kazdemu, ale bol velmi drzy a nikdy sa na nu potom viacej ani len neopytal, ze ako sa ma. Ved na co aj
1. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to fakt blbe že niekto zabije človeka a nič z toho nema,malo by to byt spravodlive pre každehorovnako a niekto ma kolko penazi,ale zase Černak je aky prachaty a znamy a vidite hnije v base.teraz aby sisa bal vyjst na ulicu,ale možeš sediet doma pred telkou a zrolujete ta naj...kamionista,alebo tankista ako to bolo v Rusku,o tom ste počuli?
1. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womenne hej, to viete, ze za danovy unik alebo balicek marihuany mozete dostat viac ako za vrazdu...a u znamych osobnosti este ani nikto poriadne nebol odsudeny
1. júl 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo taký Hanzal - trenčiansky hokejista? čo opity alebo sfetovaný zabil pri autonehode svojho spolujazdca :zipper_mouth: a všetci do jedneho na štadione kričia Hanzal Hanzal .. velmi rýchlo zabudli a to pritom nebol jeho prvý prešlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni sa z toho vždy všetci dostanú,lebo majú prachy na právnikov,ale obyčajný človek ide za každú blbosť do basy...
1. júl 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minuly tyžden zatkli kamoša za drogy-čo som ani len netušila že take niečo prechovava a viete kolko mu hrozi:10rokov :angry: :angry:
1. júl 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Cinkota? herec neherec aj tak sedel
1. júl 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Cinkota je živy priklad :wink:
1. júl 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to s tými drogami je tak. mám známeho ten chcel preniesť cez hranice z nemecka nejake drogi a už tam aj sedí na tvrdo 7 rokov.. keby bol známa osobnosť tak je z toho vonku
1. júl 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to áno...asi jediný,čo si odsedel trest.
1. júl 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cinkota ani nieje priklad kedze on vela prachov nemal :grinning:
1. júl 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo sa vlastne stalo tomu Žitnému? Niekde písali, že mu amputovali ruku, čo je na tom pravdy?
1. júl 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby bola keby bola bla bla bla .. kamaratka mi takto zomrela pri autonehode ako spolujazdec :pensive: boli 4 baby v aute išli na Donovaly bum bác vodička neprisposobila jazdu stavu vozovky a 2 baby boli na mieste mrtve :pensive: a tiež za to nesedí v base len jej zobrali vodičák .. a nie je to žiadna celebrita
1. júl 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej?ja som citala spravy kade tade po nete a nenasla som :sweat_smile: :sweat_smile: to fakt?asi ho nakoniec predsa panboh potrestal
1. júl 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moju švagrinú aj s deťmi zrazili na prechode...ona má trvalé následky a vinník podplatil právnika,tak nemá z toho nič.ešte jej vynydali,že nadáva pozor.
1. júl 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie kolkí ľudia takto zapríčinili smrť iných ľudí a nesedia za to, len o nich nevieme, lebo sa o nich nikde nepíše :zipper_mouth: .. tieto medialne známe osoby maju v tomto smolu, tým samozrejme neospravedlnujem p.Žitného :zipper_mouth:
1. júl 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok