Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

liliandax
18. júl 2008

womenne -

a ze je bohaty 😉 Ako inak?? 🤐 😀

http://www.topky.sk/cl/15/285950/Drobova-dva-me...

nina81
18. júl 2008

baby, podla linku od liliandax by sa mal volat Roman Antal, a prvy link ktory mi na to meno vyhodilo je zverolekar 😀 😀 😀 (niekde v diskusiach som citala, ze G. vyzera ako kon, vy ste tu vcera spomenuli ine zviera 😀 😀 )

liliandax
18. júl 2008

nina - potom sa nasli 😀

miriam25
18. júl 2008

ale sak uz tolko na tu drobovu nekydajte. este na tej stranke ako tak vyzera... ale co som videla ine fotky, no hrooooozaaaa.

lola20
21. júl 2008

baby ako som si tu spatne trosku nieco precitala,tak mate obcas trosku mylne info...napriklad pani Pociatkova ma dokoncenu strednu skolu a ma za sebou aj rok vysokej 🙂

mirrinka
21. júl 2008
liana
21. júl 2008

počiatková sa akurát tak dobre vydala a našla si kamarátky zo showbiznisu a veselo s nimi kávičkuje. by som chcela vidieť, že keby jej manžela nejako nedajbože niečím obvinili, alebo niečo, či by jej tí kamaráti ostali.

xena22
21. júl 2008

Nic proti,ale ta dorota mi pripada navalena aj ked je triezva 😀 Inak ona je co za celebritu?Niekde hrala,spievala alebo co???Akosi okrem skandalov mi jej tvorba unikla 😀 Ale anku siskovu mam velmi rada 😉

monkula
21. júl 2008

fuuuj, s kým tá Dorota zase chodí? 😝 😝 😝 😝

darina77
21. júl 2008

Monkula, oproti nemu je aj jej exmanžel krásavec.

lola20
21. júl 2008

no ja tu pociatkovu osobne nepoznam,alecasto ju vidiet v meste a nikdy nie s niekym zo showbiznisu...ked sa vydavala jej manzel ministrom nebol,takze asi to o tom len nebude

monkula
21. júl 2008

darina, presne tak..
Vždy ,keĎ som toho Whiskyho videla na fotke so msa striasla, že fuuuuj.
Ale toto, ani neviem čo mám naň povedať... 😲

tilly
21. júl 2008

lola, nebol ministrom, ale za to bol riadne bohatý 😀

monkula
21. júl 2008

a o kom je reč? 😀 😀
Včera so mboal u rodičov a čítala som staré časopisy a na titulke boal Gaba Drobová, našuchorené vlasy, "usmievala" sa a tak som časopis otočial a vravím MM, To je kočica, čo? priala by som vám cidieť jeho výraz tváre...
A keĎ som mu povedala, že sme navrhli jej tvár na konzervu pre psov, taksa bavila aj mama so sestrou 😀 😀

lola20
22. júl 2008

tilly,co znamena riadne bohaty?pred 10 rokmi urcite nie az tak

majka35
22. júl 2008

lola ... a nie si ty pani počiatková??? 😀 😀 😀 😀 😀

danu
22. júl 2008

majka35 tiez ma to na lolu napadlo 😀

mexx
22. júl 2008

Mozno pani Pociatkova prisla, aby zistila, co si o nej bezni ludia myslia. Nerypte do nej. 😉 😀 😀 😀

ella1
22. júl 2008

baby,vy ste ale zákerné 😀
inak ja poznám babu,čo sa vydala pre peniaze.jej nastávajúci vtady začal podnikať a mal felíciu 😀 😀 😀
už vtady mi to bolo smiešne,ale oni sa tvárili ako smotánka 😀 😀 😀

mexx
22. júl 2008

Ella... 😀 😀 😀

danu
22. júl 2008

ella 😀

ella1
22. júl 2008

mimochodom sú už rozvedení 😅

mexx
22. júl 2008

Ella, asi sa obzrela okolo seba a doslo jej, ze Felicia nie je az take terno... 😀

ella1
22. júl 2008

to nie,jemu sa potom darilo,lenže ked si vezmeš niekoho s kým nemáš nič spoločné,časom to stroskotá......
vlastne on ju živí,lebo jej sa nechce do práce,ale vraj má už nejakého frajera,ževraj zas ,,bohatého" 😅

mexx
22. júl 2008

No...z blata do kaluze... 😀

mexx
22. júl 2008

Ja som poznala jednu holku, a ona si tiez myslela, ze je smotanka... 😀 Vsetko strasne prezivala, snazila sa tvarit dolezito a kedze robila prilezitostnu modelku, mala strasne silny dojem, ze ju musi kazdy poznat... A ked sme na intraku riesili nejake organizacne problemy (uz ani nepamatam, o aku blbost islo), tak cela rozculena lietala hore dolu a vykrikovala, ze ona si taketo trapne problemy nemoze dovolit, ved co si o nej ludia budu mysliet, ved na je predsa "verejna osoba"... 😀 😀 😀 Dodnes neviem, co znamena ta "verejna osoba", asi ze je verejne znama alebo co, ale to som napriklad aj ja (teda aspon myslim, ze nie som pred verejnostou nijako utajena) a nemyslim si, ze by som bola nejaka smotanka... 🙂

ella1
22. júl 2008

najlepšie na tom je,že si to myslia o sebe len tí ľudia 😀 a nikto okolo 😀

mexx
22. júl 2008

Amen. 🙂

lola20
22. júl 2008

veru nie som pani Pociatkova,ale jej konto by som prijala,lebo podla informacii,ktore sa mi dostali sa ani ona nikdy zle nemala aj bez manzela Pociatka.ani sa jej nezastavam,len ako vas tu citam,tak mi nedalo nereagovat,kedze o nej trosicku viem,aj ked nie osobne od nej.A podla fotiek posobi milo a veselo ako kazda ina mlada baba.Skuste sa zaujimat ci vsetko co bulvar o ludoch napise je pravda a aki su ti ludia v skutocnosti,ak teda mate tu moznost a urcite zistite,ze vo vela pripadoch mame o nich mylnu mienku.A este sa tu pisalo o Nvotovej Dorote,ze kde bolo mozne ju vidiet.Film Devcatko,za ten tusim dostala aj cenu a urcite aj inde.No suhlasim,volba muzov u nej teda nie je asi najlepsia 🙂