• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Showbiznis a všetko okolo neho

10. septembra 2010 
jaber, asi mu už liezla na nervy, afektovaná koza :zipper_mouth:
26. jan 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka a kedy vysypala malú z osaní? :astonished:
26. jan 2009 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som si pozrela tu krusovu relaciu a bola smiešna :grinning:
26. jan 2009 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
monkula,ked davala rozhovor o tom aka je skvela :grinning: bola niekde na horach a pocas rozhovoru 2x vysypala malu so saniek...
26. jan 2009 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cica-no! :grinning:
26. jan 2009 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože to je ťapša :grinning:
26. jan 2009 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je trápka, pánabeka a ten jej prízvuk, to ropzprávala čeky, či slovenksy? lebo ani tak ,ani tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slovensky a českym prízvukom...ja ju nerada počúvam :sweat_smile:
26. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mikalove, podobne :sweat_smile: :sweat_smile:
26. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keby ona vedeeeeeeeelaaaaaaa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. jan 2009 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..rozprávať aspoň jedný mjazykom ,že roasha :grinning:
26. jan 2009 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak monkula, mas pravdu :grinning:
26. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moj nazor je taky,ze hociktora z nas keby tam sedela tiez by vyskala keby zbadala hada,ja teda urcite a aj kopa mojich kamosiek. Podla mna to Kraus teraz prestrelil a bolo to na nu nachystane. A to,e vysypala dceru zo sani? No a co,ved nam sa to tiez moze stat.
27. jan 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monca - to pochybuju, že to na ní někdo nachystal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. jan 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som sa určite vedela ovladať,aspon v telke :grinning: a ked sa teda bojí hadov,tak mala vrieskať od začiatku a nie až po 10 minutach čo tam tie hady boli...monca pozri si tu relacku ...a Krausa mam za vysokointeligentného človeka a to že by chystal hadov že ideme robiť bu-bu-bu na verešovu mi pripadá smiešne. :sweat_smile: ...a každa relacia má scenar,niektoré aj generalku ,a verešová vie predpokladám čítať,takže o nich musela vedieť...to je moj nazor :confused:
27. jan 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mikalove - přesně :slight_smile:
zas taková celebrita to není, aby tam na ní vymýšleli nějaký tyjátr :grinning: Pokud vůbec někdo věděl, že se bojí hadů (a to ještě byly takový neškodný mrňavý žížalky), tak by jí určitě jako těhotnou úmyslně neděsil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. jan 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jabber -aj ty presne :grinning: ,inak ani by si netušila aky sme ti boli včera s mm vdačny za tu linku,my mame radi tu relaciu,len ju nemame kde pozerať,a je tam aj celý archív,tak sme si včera niečo púšťali,a smiali sme sa ako kone :grinning: ...dnes si ešte pozriem kde su zaujímavy hostia..
27. jan 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mikalove :slight_smile: tak to mám radost, že jsem vám udělala radost :wink: No jo, je tam každý díl od začátku :dizzy_face: já se nejvíc tlemím u těch dílů, kde je nějaká modelka, protože ty mají některé fakt dost :grinning: a pak když se 30.5.2008 Kraus učil od Kříže čínsky :grinning: na to se fakt mrkněte :grinning: a týden předtím ta Gabriela Munzarová... :grinning:
27. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
včera sme pozreli Jiřího Machačka,to je čisty blazon ale mm oblubeny,Banašovu a tu verešku...ale dik za typy,pozriem a som zvedava aj na peštovu
27. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monča, ja by so mnevrieskala, pretože ja sa hadov nebojím, ja by os mvrieskala, keby na mňa vysypali za vedro chrobákov aj to ,ak osa poznám, by os msa hanbila ,tak by so mdržala klapku.
A mám dve deti a ani jedno som nevysypala ani z osaní, ani z kočíka...
27. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula,asi tak... :grinning:
ked chcela uputat,tak uputala... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ,ale asi nie tak, ako čakala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
podľa mňa vedia, že budú mať dcérku ,ta kto enchú hovoriť. lebo si myslím, že keby to bol chlapec, tak už kričí, No jooo, čakaaam maléého Danielkaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja si myslím,že už by sa vychvalovala,tak asi dievčatko
27. jan 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite ano! :grinning:
mojej malej starka/moja mamina/ kupila nausnice,este som bola len v 5.mes....a tesili sme sa,nepochopim,ked niekto riesi pohlavie,akoby baby boli menejcenne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je to fakt taková slepice, jo? :sweat_smile: :grinning:
veď uvidíem o dva týždne ,č ikedy...
a ako nič v zlomn, ale men ot tak trhá uši, že Vanessa Volopichová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale čo už vybrať k takému priezvisku, že.. :sweat_smile:
jabler,bacha,ta vooolopich zazaluje.. :grinning:
27. jan 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monky......napr.Anča :zipper_mouth:
27. jan 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok