Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

monkula
26. jan 2009

jaber, asi mu už liezla na nervy, afektovaná koza 🤐

monkula
26. jan 2009

mirka a kedy vysypala malú z osaní? 😲

mikalove
26. jan 2009

aj ja som si pozrela tu krusovu relaciu a bola smiešna 😀

mirka414
autor
26. jan 2009

monkula,ked davala rozhovor o tom aka je skvela 😀 bola niekde na horach a pocas rozhovoru 2x vysypala malu so saniek...

roasha
26. jan 2009

cica-no! 😀

mikalove
26. jan 2009

bože to je ťapša 😀

monkula
26. jan 2009

to je trápka, pánabeka a ten jej prízvuk, to ropzprávala čeky, či slovenksy? lebo ani tak ,ani tak 😝 😝

mikalove
26. jan 2009

slovensky a českym prízvukom...ja ju nerada počúvam 😅

monkula
26. jan 2009

mikalove, podobne 😅 😅

roasha
26. jan 2009

keby ona vedeeeeeeeelaaaaaaa.... 😝 😀

monkula
26. jan 2009

..rozprávať aspoň jedný mjazykom ,že roasha 😀

mirela
26. jan 2009

tak tak monkula, mas pravdu 😀

monca301
27. jan 2009

Moj nazor je taky,ze hociktora z nas keby tam sedela tiez by vyskala keby zbadala hada,ja teda urcite a aj kopa mojich kamosiek. Podla mna to Kraus teraz prestrelil a bolo to na nu nachystane. A to,e vysypala dceru zo sani? No a co,ved nam sa to tiez moze stat.

jabber
27. jan 2009

monca - to pochybuju, že to na ní někdo nachystal 😝 😀

mikalove
27. jan 2009

ja by som sa určite vedela ovladať,aspon v telke 😀 a ked sa teda bojí hadov,tak mala vrieskať od začiatku a nie až po 10 minutach čo tam tie hady boli...monca pozri si tu relacku ...a Krausa mam za vysokointeligentného človeka a to že by chystal hadov že ideme robiť bu-bu-bu na verešovu mi pripadá smiešne. 😅 ...a každa relacia má scenar,niektoré aj generalku ,a verešová vie predpokladám čítať,takže o nich musela vedieť...to je moj nazor 😕

jabber
27. jan 2009

mikalove - přesně 🙂
zas taková celebrita to není, aby tam na ní vymýšleli nějaký tyjátr 😀 Pokud vůbec někdo věděl, že se bojí hadů (a to ještě byly takový neškodný mrňavý žížalky), tak by jí určitě jako těhotnou úmyslně neděsil 😝 😀

mikalove
27. jan 2009

jabber -aj ty presne 😀 ,inak ani by si netušila aky sme ti boli včera s mm vdačny za tu linku,my mame radi tu relaciu,len ju nemame kde pozerať,a je tam aj celý archív,tak sme si včera niečo púšťali,a smiali sme sa ako kone 😀 ...dnes si ešte pozriem kde su zaujímavy hostia..

jabber
27. jan 2009

mikalove 🙂 tak to mám radost, že jsem vám udělala radost 😉 No jo, je tam každý díl od začátku 😵 já se nejvíc tlemím u těch dílů, kde je nějaká modelka, protože ty mají některé fakt dost 😀 a pak když se 30.5.2008 Kraus učil od Kříže čínsky 😀 na to se fakt mrkněte 😀 a týden předtím ta Gabriela Munzarová... 😀

mikalove
27. jan 2009

včera sme pozreli Jiřího Machačka,to je čisty blazon ale mm oblubeny,Banašovu a tu verešku...ale dik za typy,pozriem a som zvedava aj na peštovu

monkula
27. jan 2009

monča, ja by so mnevrieskala, pretože ja sa hadov nebojím, ja by os mvrieskala, keby na mňa vysypali za vedro chrobákov aj to ,ak osa poznám, by os msa hanbila ,tak by so mdržala klapku.
A mám dve deti a ani jedno som nevysypala ani z osaní, ani z kočíka...

roasha
27. jan 2009

monkula,asi tak... 😀
ked chcela uputat,tak uputala... 😀 😝

monkula
27. jan 2009

no ,ale asi nie tak, ako čakala 😀 😝
podľa mňa vedia, že budú mať dcérku ,ta kto enchú hovoriť. lebo si myslím, že keby to bol chlapec, tak už kričí, No jooo, čakaaam maléého Danielkaaa 😝

mikalove
27. jan 2009

aj ja si myslím,že už by sa vychvalovala,tak asi dievčatko

roasha
27. jan 2009

urcite ano! 😀
mojej malej starka/moja mamina/ kupila nausnice,este som bola len v 5.mes....a tesili sme sa,nepochopim,ked niekto riesi pohlavie,akoby baby boli menejcenne.... 😝 🙄

jabber
27. jan 2009

to je to fakt taková slepice, jo? 😅 😀

monkula
27. jan 2009

veď uvidíem o dva týždne ,č ikedy...
a ako nič v zlomn, ale men ot tak trhá uši, že Vanessa Volopichová 😝 😝 Ale čo už vybrať k takému priezvisku, že.. 😅

roasha
27. jan 2009

jabler,bacha,ta vooolopich zazaluje.. 😀

roasha
27. jan 2009

monky......napr.Anča 🤐