Šijací stroj. Aký vybrať?

sjuzocka
8. sep 2008

Chystam sa kupit si sijaci stroj. Velmi narocna nie som, staci, aby sa podla moznosti nekazil a dokazal sit 🙂 Cenova relacia - moja predstava je zmestit sa maximalne do 6 tisic. Doteraz mam skusenost len s maminym sijacim strojom ktory je starsi ako som ja, ale musim povedat ze funguje celkom slusne. No ona mi svoj stroj neda 🙂)
Prosim, poradite mi nejake konkretne stroje? Urcite tu mnohe z vas maju s sitim skusenosti...dakujem velmi pekne...

elief
20. sep 2020

@tereziatko613 stroj je perfektný, šije skvelo aj pružný materiál, ale overlockový steh sa ničím overlocku nevyrovná, už som si kúpila aj overlock Lada... Ak ťa niečo napadne, kľudne sa pýtaj

tereziatko613
20. sep 2020

@elief praveze velmi nad nim uvazujem a viem, ze teda hlavne pruzne veci sa chystam sit, tak som chcela vediet, ci splna moju hlavnu poziadavku dostatocne, som uplny zaciatocnik, takze hocake info je pre mna uzitocne, na overlock stroj sa mozno ,,vypracujem" casom. Dakujem za promptnu odpoved 🤗

elief
20. sep 2020

@tereziatko613 ja som s ním spokojná, aj teraz z overlockom.. je na nich radosť šiť, chvíľu mi trvalo pokiaľ som sa z ním zosuladila kvôli elektronike

tereziatko613
20. sep 2020

@elief prave som ho objednala, tak sa tesim 😍😍, ked bude doma pride urcite hrba otazok. Ak smiem vediet, su nejake instruktazne videa, alebo navody k nemu?

elief
21. sep 2020

@tereziatko613 daj do YouTube Lada šijacie stroje a nejaké videá tam sú...

tereziatko613
21. sep 2020

@elief super, popozeram

vivien10100
28. jan 2021

@nevenka ja mam Pfaff z orezavacom aj vysiva aj iny stroj na predaj ak by bol zaujem