• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Silikóny. Poznáte nejakú dobrú kliniku?

30. septembra 2012 
ahojte.
ma niekto tu skusenosti zo silikonami?Chcela by somsi dat prsia zvetsit,vyplnit silikonom ma niekto nejaku radu alebo nejake odporucenie kto a kde je nejaky dobry lekar?Alebo mozno nejaku kliniku?
Mam dve deti Erik ma 7rokov a Simona 7tyzdnov ale nekojim a myslim ze kazda matka vie ako prsia po dojceni a po tehotensvte vyzeraju.dakujem
16. apr 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klidně nech
ale údajně jsou zvláštní na omak (ale taky záleží, kam sety gely implantují)
pokud ti to zvýší sebevědomí, tak je to dobrá věc
16. apr 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody ty je mas taky??? :grinning:
16. apr 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, aj ja to mam v umysle, len som este nenabrala odvahu :confounded:
16. apr 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o nich taky premyslim,ale az po druhem diteti: mne laka varianta odsati tuku na bocich a ten samy tuk se da do tech prsou...
16. apr 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja to v umyslu nemam, ja jsem spokojena s tim, co mam. :grinning: Odsat to bych mozna trosku potrebovala ten spicek, co tam jeste po porodu trosku mam.
16. apr 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristi to sa da? viem, ze sa tym tukom vyfladzaju vrasky, ale npocula som o vyplnani prs.
Fuuuu pri mojom sadle na zadku, by som mala take sestky :grinning:
16. apr 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,tak se přidávám mezi vás,taky o tom uvažuju.teda Kristi,to jsi mě překvapila,že to jde takto,tak to budu taky prsatice jak víno :grinning:
16. apr 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jdem vsechny :slight_smile:
Ja jeste tak nejak kojim, ale uz se zacinam tesit, jake prekvapko pak na me v podprsence ceka... :grinning: Zacinam mit uz nejakou pozvolnou predstavu...
16. apr 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magg, jsem cetla ze se to da......ze je to sice novinka,ale bude to v pohode, hlavne pry telo na vlastni tuk reaguje samozrejme bez problemu...

anatanko,abys nebyla zklamana.... :grinning:
16. apr 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo taky jsem to cetla...ale spis prej se ten tuk dava jen treba do tvari..jako vypln..nevim zda i do prsou..

Jinak holky..ja bych vam klidne par cisel zase dala.. :grinning:
16. apr 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dej,jsem prvni ve fronte
16. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristi :grinning: :grinning: ...jinak obcas koukam na Miu...moc hezkou holcicku mas :dizzy_face:
16. apr 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam stastie ja silikony nepotrebujem :grinning: :grinning: :grinning: aj tvar aj velkost mam eno nuno gratulujte mi :grinning: a gravitacia im tiez nic nevravi :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhli, ukaz, nech zavidime :wink:
16. apr 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja to mam jak vymackane pytliky od caje..uz mam od pojistivny operaci jako proplacenou..takze zadara..ale bojim bojim..tak jeste vaham...prece jen 3 jizvy je moc :confounded: ..ty silikony maji prece jen jen jednu :wink:
16. apr 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apii
nemám ... ani nechci :grinning:

jsem to musel zas rozjet :grinning:
16. apr 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody no ja te zklamu taky nemam :grinning:
16. apr 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a tak kdyz uz jsi to teda rozjel, tak rekni svuj nazor na to. :wink: Priroda vs. silikony??? :grinning:
16. apr 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobře

jj, akorát v botech :grinning:
16. apr 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Káji, příroda :slight_smile:
16. apr 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ale viete,že možno o 10 rokov to musíte vymeniť.....to sú zas dalšie prachy..... :frowning2:
16. apr 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jsem rada, ze mas rozum. :grinning:
Jinac jestli nevadi, tak ja se pridam do vaseho klubu "prirodnich" lidi. Taky nemam a ani neplanuju je mit. :grinning:
16. apr 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já rozum nemám ... :grinning:

jinak pro plastický operace jsem, když to někomu udělá radost, tak je to dobrá věc ... ať už třeba vylepšuje levý kotník :grinning:
16. apr 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nobody,příroda je sice hezká,ale nějak si s náma pohrála a my ženské jsme z toho pak smutné :cry:
Jinak moje segra chce pro změnu zmenšovat :angry: kdyby to šlo,hned ten přebytek od ní beru :grinning:

Ella1,jj vím,že se to musí vyměnit,někde psali 10-15let,ale to už zestárnem a bude nám to asi fuk,ne?? :grinning: :grinning:
16. apr 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulinnka-to budeme ešte mladé v najlepších rokoch,hádam nechceš byť na kupku so sáčkami :grinning:
ako ja si to nedám určite,(zatiaľ ani netreba)možno po druhom dieťati,keby bol stav katastrofálny...inak sa bojím tej bolesti,čo príde potom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nobody, no tak aspon to tak obcas trosicku vypada. :grinning:
16. apr 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych spíš potřebovala taky zmenšit. Ale zajímavý je, jak nikdo není spokojenej s tím co má. Ale kdybych měla malý, tak si silikony teda rozhodně nedám.
17. apr 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mela taky vzdycky vcelku maly, ale ted jsou jeste mensi a me to jako docela vadi
17. apr 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka.va: Já teda dřív byla spokojená se vším, nic bych neměnila, ale holt dítě udělá s tělem své :wink:
Ad silikony: Chtělo by to,aby sem písnul někdo ,kdo to má už za sebou :dizzy_face:
17. apr 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,to jo....ja si myslim, ze kdyz se pekne udelal a neprezene se to s velikosti,tak to muze byt fajn a hlavne to zvedne sebevedomi
17. apr 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok