SIM karta na internet

6. apr 2024

Ahojte baby, prosím Vás u koho sa oplatí kúpiť sim karta na internet do mobilu? Ďakujem

bebemonika
6. apr 2024

Ja mám 4ku na dáta.

autor
6. apr 2024

@bebemonika a prosím ťa majú dobré krytie?

petteri
6. apr 2024

Taktiež mám 4ku, teraz je to lepšie lebo tam kde nemajú pokrytie, už využívajú roaming v 4g od orange-u

autor
6. apr 2024

@petteri a kde to môžem pozrieť či na mojej dedine je krytie? Hľadala som to na ich stránke ale ukazuje len mapu sk a ked vyhľadám svoju dedinu tak nič neukazuje

bebemonika
6. apr 2024

Ja som spokojná. 🤗

autor
6. apr 2024

@bebemonika
@petteri a ešte otázka kde sa kupuje vôbec tá simka? Na pošte?

bebemonika
6. apr 2024

Fúha, to ti ja neporadím, ja som objednávala cez internet 😂. Ale doniesla mi to pošta 🤷🏻‍♀️

16zolik16
6. apr 2024

4ka najhorší operátor a internet za mňa určite operátor Radosť

autor
6. apr 2024

@bebemonika nevadí to si už zistím ďakujem

petteri
6. apr 2024

Buď na pošte kúpis alebo cez ich eshop

petteri
6. apr 2024

Neviem či budeš vedieť zistiť takto pokrytie v tvojej dedine.. veď kúp simku za 4eura a vyskúšaj...

autor
6. apr 2024

@petteri dobre ďakujem 👍

anavixy
6. apr 2024

Ja mam Radost, pokrytie ma ako O2, patri to pod nich ci ako to je.. u nas lepsie ovela ako Telekom co som mala doteraz, takze ja som spokojna, s cenou tiez 👌

autor
6. apr 2024

@anavixy ďakujem 👍

moony99
6. apr 2024

Radosť a všetko vybavíte on line,aj kartu pošlú

babkaland
6. apr 2024

Ja sa len tomu čudujem že 4ka tvrdí že kde nemá pokrytie tak je 4G od Orange ale mne keď to skočilo do Orange, vždy bolo 2G alebo 3G. Tak jak to potom je?

Inák cenovo 4ka. Ja to mám na domáce použitie, pokial nevyjdeš z mesta tak OK má to 4G. A pri pohybe sa mi najviac osvedčila Radosť. Ale ja sa pohybujem v okolí Bratislavy. Záleží v akom regióne je tá dedina. V okolí BA aj dediny majú keďže je samá rovina. Tam sa signál dobre šíri.

duunlo
6. apr 2024

@babkaland 3G asi tazko, ked Orange uz ani 3G nema.

babkaland
7. apr 2024

Tak ako že mi to pred mesiacom naskakovalo práve na Boroch a potom ešte párkrát na D1. More keď sa ešteraz stane spravím screenshot.

babkaland
18. apr 2024

Tu to máte že keď je 4ka v roamingu u orange ide len 2G vždy to tak bolo a to som mal aj iOS aj Android telefóny takže mobilom to nebude. 4G mám len v sieti 4ky.