Sinsay - nákup

linki90
19. sep 2022

Ahojte odporúčate obchod sinsay myslím objednať z ich internetovej stránky? páčia sa mi jedni topánky ale váham
Aká je kvalita recenzie prosim ďakujem

nikha2809
19. sep 2022

Kvalita je taká ako aj cena 😀 nečakaj nadčasový kúsok ktorý ponosis niekoľko rokov za pár šupov

lenka7477
19. sep 2022

jak od Číňana

mirabelia
19. sep 2022

@linki90 Určite to stojí za vyskúšanie, prinajhoršom tovar vrátiš späť 🙂 u mňa je to 50:50. Kúpila som si tam deky do 3 eur, naživo pekné, ale veľmi tenké. Taburetka krásna, tú som si nechala. Bavlnený obrus vyzeral veľmi umelo, skôr ako polyesterový, ten som vrátila. Naproti tomu napínacia plachta bola kvalitná, hrubšia bavlna, nepresvitala a cenovo super. Pohárik na kefky za cca 1 euro krásny. Čiže ako hovorím, niektoré veci nekvalitné a trochu na štýl Pepca a niektoré veci prekvapili.

lucks6
19. sep 2022

hmm asi tak nejak. ono su to sice pekne veci, len ta kvalita je pri niektorych kusoch horsia, ale zas nie pri vsetkom. mam odtial mnoho veci a niektore su stale super a drzia si aj tvar po mnohych opratiach, no ine, najma obycajne tricka, tak tie nie

linki90
autor
19. sep 2022

baby tieto topánky veľmi sa mi páčia no neviem fakt

moonlight1210
19. sep 2022

Myslim, ze budu len z latky. Takze budu prepustat. Vhodne budu na suchu zimu a suche chladne pocasie. Nie dazd.

A tipujem, ze vydrzia tak jednu sezonu.

petricka22
19. sep 2022

@linki90 tak je jasne, ze topane za 18€ ti vydrzia jednu sezonu, nebala by som sa toho, ze budu nejake skarede. Podla mna budu vyzerat ako na obrazku. Len co z nich zostane po par obutiach…
Ale niektore veci tam maju celkom v dobrej kvalite za malo penazi.