Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

sammy19
11. dec 2011

Ahojte, teda ja vas nestiham ani poriadne sledovat. krasne veci!
@lusil2005 - z toho slaneho cesta som sa aj ja snazila nieco vyrobit minuly rok, teda ale taki paradni anjelici by sa mi isto nepodarili. Mne z toho moc vyrobit neslo 😖

@papajka7 - uzasna babika a tie saty!!! A inac, super napad, ze si usila saty pre krstniatko rovnako ako ma babika, krasne naozaj! Aj ten konik je moooc pekny!
Inak, pozeram, ze mame podobne "stare" deti a sme asi v podobnom stadiu tehu🙂 Tak si drzme palce na ten februar! 😉

Ja som tiez nieco posila, no sa mi toho zasa nazbieralo viac, tak dam len par fotiek a ostatne, keby ste chceli, mam na blogu: http://www.chvilkapremamu.sk/2011/12/mackomania...

snehovavlocka
11. dec 2011

@lusil2005 nemam slov....anjelici su proste nadherni
@idris slecna bude v tych satach riadna kočka 😀
@papajka7 ta robota stala za to....uzasna pracicka.krsnatko ma isto velku radost.aj konik je paradny 😝
@sammy19 jej,po dlhsom case si k nam opat zasla....mile hracky 😉 a ako sa mas? (aspon IP by to chcelo 😝 😝 😝 )

troll
11. dec 2011

@papajka7 nahera 🙂 🙂 🙂 babika sa ti vydarila 🙂 konik je paradny 🙂

troll
11. dec 2011

@sammy19 perfektne vsetko 🙂 🙂 🙂

troll
11. dec 2011

tak ja dalej vankusikujem

k8y
11. dec 2011

@evelin116 parada! Este mi povedz, kde predavaju mlieko v plechovke 😀 ci to je to zahustene?

k8y
11. dec 2011

@papajka7 nadherne!

lussy23
11. dec 2011

@sammy19 sú nádherní @papajka7 nbádherná bábika aj šaty aj koník ... prosím vás podľa akeho navodu robíte?
@troll krásni vankušiky

evelin116
11. dec 2011

@k8y ja kupujem v lekarni nutrilon ar...tak mam toho doma strasne vela

lusil2005
autor
11. dec 2011

@troll Kraaaasne su tie vankusiky! Mnam! 😀

k8y
11. dec 2011

@evelin116 vidis, take mlieko mi nenapadlo 😅

k8y
11. dec 2011

@troll padam na zadok! Ty zvladnes jeden vankusik za 15 minut??? Ci to len ja som taka pomala? 🙂

troll
11. dec 2011

@k8y za jeden vecer 🙂 cca.3hod. 🙂

k8y
11. dec 2011

@troll tak som pomala 😀

troll
11. dec 2011

@k8y Katka a co prave sijes?mne to sitie ide teraz lepsie,som rozbehnuta,vecer ked maly zaspi mam klud,ticho tak sijem 🙂 mam toho este dost do vianoc pa

lusil2005
autor
11. dec 2011

@troll az teraz na tej foto vidim ze tie vankusiky maju aj bok! fakt su krasne.

lusil2005
autor
11. dec 2011

@troll adi ja som moc nepochopila ako robis ten gombik... mas na to nejake "udelatko"? 😕

k8y
11. dec 2011

@troll mam hlavne objednavky.. mamke obrus (taky ako mam aj ja, ale obdlznik), rozsita zipsovacia kapsicka a este musim stihnut dva kosicky a dve kozmeticke tasticky. Dalsia kamaratka chcela nejake kabelky, ale to uz ani nezoberiem 😒 Este potrebujem ako darcek vankusik babke (s maleho fotkou na platne) a mala by som usit este dalsie ukazkove vankuse pre jednu firmu, ale nestiham. Nejako to uz tyzden tak blbo vychadza, ze po veceroch musim robit nieco ine, uz som z toho nervozna, ze som dlho nic nesila ☹ ...jaj, zabudla som! Sila, ale to prestieranie, co bola vyhra na Mikulasa, takze nie pre seba.

troll
12. dec 2011

@lusil2005 to uz mam gombik nato,pozri foto,tu gulatu cast obalim latkou a plochou zatlacim a je tam taka mala dierka na nitku,bola to v jednom anglickom casopise na vysivanie,ale pouzila som teraz na vankus,Dala som link na tie vankuse 🙂

vera21
12. dec 2011

@troll Vankusiky su paradne - na druhom som dokonca spoznala latky od Katky ! 🙂 dik aj za postup - je to zaujimave...tiez som premyslala nad tym gombikom - kde si kupujes to cudo ?

@evelin116 krasna mozaika !!! Toto som skusala, len mi to akosi nejde ☹
@idris parada - mala bude fesanda 🙂
@papajka7 velmi pekna babika, aj saty ! no a konik na palici - nemam slov - na to sa chystam uz dlhsie, ale nemam odvahu 🙂

vera21
12. dec 2011

ste sa tu akosi riadne rozbehli pred Vianocami, a piecť bude kto ????
ja pridavam - konecne som dokoncila kridla -a si po mesiaci 🙂 Moja tucna princezna 😎

evelin116
12. dec 2011

@vera21 je to uplne jednoduche ako to ze co ti to nejde?

evelin116
12. dec 2011

dakujem vam vsetkym dievcata za pochvali ale moc ma nechvalte lebo sa mi uz potom nebude darit

lusil2005
autor
12. dec 2011

@troll som teraz pozerala taketo "buttonky", a ze 1 euro stoji 2 cm siroky pliesok na urobenie takeho gombiku!!!!!!!!!!! Ved to je drahsie ako hotovy gombik! 😕

lussy23
12. dec 2011

@vera21 krásna

lusil2005
autor
12. dec 2011

@k8y kto vyhral kto vyhral? 😀

k8y
12. dec 2011

prave idem losovat 😀 😀 😀

bezaz
12. dec 2011

@k8y zasa nic ☹

troll
12. dec 2011

@vera21 velmi sa to podarila,tie tucne sa mi velmi pacia 🙂 🙂 🙂