Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

olalka
9. mar 2012

@lussy23 Lussy, ja som tiež skúšala aj aj. napríklad ten môj na obrázku je návliečka na jednu patentku , pôvodne to mal byť síce vankúš, ale posledné duté vlákno som použila do toho valca, tak som ho urobila ako návliečku. bez návodu, dva štvorce látky, prípadne ja som jeden štvorec pozošívala z menších štvorcov a aj som ho podšila, aby to dobre vyzeralo aj zvnútra. len zošiješ, kúsok necháš nezašitý a buď vypcháš alebo dáš gombík, zips, mašličky... najjednoduchšie čo môže byť.

zuzkaprofant
10. mar 2012

@k8ty kde si to kupovala vcera som to hladala na nete a nadla som mozno2na predaj za30 eur🙂

k8ty
10. mar 2012

@zuzkaprofant dostala som to ako darcek od kamaratky z USA. U nas to nedostat 😒

lussy23
10. mar 2012

@olalka @troll ďakujem

k8ty
10. mar 2012

Dievčatá, ak sa už obzeráte po veľkonočných inšpiráciách, pár som vám ich zozbierala na internete: http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/03/vel... 🙂

ludik3
11. mar 2012

Ahojte šikulky,
krásne dielka ste pridali 🙂
@k8ty inšpirácia je nádherná, všetky som prešla a naozaj je z čoho vyberať. Vďaka.
ja som konečne niečo vytvorila, darček pre sestru. peknú nedeľu

lussy23
11. mar 2012

@ludik3 nádherné dielko. To je zajačik?

franina
11. mar 2012

@ludik3 je kraaaasny 🙂

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bezaz
11. mar 2012

baby, nieco pre drobne sitie 😀 http://www.craftpassion.com/2012/01/macaron-coi...

k8ty
12. mar 2012

Dievčatáááá, oslavujemeee! http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/03/nar... 😵 😵 😵

k8ty
12. mar 2012

@bezaz wow, tak takuto miniauru som este nesila. Ale vyzera to super 😀

seminkads
13. mar 2012

uz som tu dlho nebola, nejako nemam pri malej vobec cas, cele dni mi beha u ri.. 🙂 a vecer nemam podmienky na sitie, medzi moje vytvory zacina v poslednej dobe patrit len oblecenie pre malu a pri poslednom pocine som si dvojihlou skaredo prisila palec- este stale mam v nom obmedzenu citlivost a dost blbo sa mi sije. prikladam foto toho posledneho vytvoru-jarny fleecovy kabatik, uz ma aj zapinanie na gombiky a biele snurky

k8ty
14. mar 2012

@seminkads Kabátik je krásny, no ale to prešitie dvojihlou ti nezávidím 😨

lussy23
14. mar 2012

@seminkads krásny je

bezaz
15. mar 2012

baby, plz, nemate niekto skusenost s nakupom usne? teda koze.. moj drahy manzel si vymyslel, ze skusi sit remienky na hodinky, je strasny hodinkovy maniak a zatial nasiel na slovensku len mimo BA firmy a ani jedna nie je otvorena aj v sobotu, sak jasne, ze 😅 na sashe vraj niekto predaval, ale uz ich v ponuke nema.. daaakujem 😵

k8ty
15. mar 2012

@bezaz tak s tymto ti nepomozem, ale myslienka woooooow.. nechce sit aj ucha na kabelky? to by som brala 😵

bezaz
15. mar 2012

@k8ty kati, no uvidime, zatial zdemoloval stary medicimbal, vyzera to super, s uchami je asi dost viac roboty a mensi zarobok 😀

sammmy19
15. mar 2012

Ahojte, po dlhsom case sa ozyvam. Momentalne teda nemam cas (ani energiu) na sitie, koncom februara sa nam totiz narodila dcerka, takze mame teraz doma veselo 😀

k8ty
15. mar 2012

@sammmy19 Tak blahozelame! Len si to uzivaj 😀 😀 Sit budes neskor 😀

bezaz
15. mar 2012

@sammmy19 jeeej gratulujeme 😵 😵 tak nevysiel 25.2. nevadiiiii 😀 😀

sammmy19
16. mar 2012

@bezaz
@k8ty dakujem, baby🙂 hej, sit budem niekedy inokedy, teraz mam ine radosti 😀

@bezaz - mala sa narodila o den neskor, teda 26.teho 😉

franina
18. mar 2012

tak ze dievcata, dnes som robila anjelku prvykrat a s urcitostou Vam viem povedat, ze anjelku uz sit nikdy nebudem 😠

lusil2005
autor
19. mar 2012

Ahojte sikulky jedny sikovne!!! Po dlhej dobe sem hodim oko a ide mi z jamky vyskocit!!! Kraaaaaasne veci ste posili, ale uuuplne naj sa mi paci ten @k8y - strom! Je uplne bombovy!!!
Citam ze ste si boli poklabosit na kavicke u nas v BA - a ja som to zase zmeskala ☹ sakris! Hned by som sa pridala.
Dufam ze nabuduce budem v strehu 😀
@troll jeeej ty si bola u Violky na kurze? babulka je naaaadherna! boze, Violka. k nej sa uz tiez chystam sto rokov ☹ na nic nemam cas! to je hrozne. mala by som s tym nieco robit 😠

lusil2005
autor
19. mar 2012

@sammmy19 jeeeej aj ja grutulejm!!!!! vitam noveho clena tvoriveho sveta 😝

k8ty
19. mar 2012

@lusil2005 dakujem!!! Narastla som teraz o 5cm 😵 No, co sa tyka tej kavicky v Ba.. skor to vyzeralo tak, ze som sa ja votrela do zebry pocas obednej prestavky, baby sa najedli, trochu sme porozpravali a potom som uz musela vypadnut, lebo zacinali pracovat a rusila som 😅 Neabsolvovala som, ale potvrdzujem, ze ten babikovy kurz je poriadny zaberak 😀

lusil2005
autor
19. mar 2012

@k8ty to ano. ale Violka to vyvazuje svojou typickou pohodou 😅 oni su tam same zlate zienky 😅 mna sa teraz pytala pani z Hobbyartu z Dlhych dielov ci nejdem urobit k nej kurz na babiky, ale ako ked maleho este kojim ☹ mozno tak v maji uz by som mohla na cely den odbehnut...

k8ty
19. mar 2012

@lusil2005 no musim si uz aj ja zohnat nejake priestory a pozvat ta skolit kurzy 😉 A ano, Violka je super

lusil2005
autor
19. mar 2012

@k8ty no, zatial by stacilo keby som sa uz konecne dostala k tebe pre tie veci, ze? 😅 😀 ja viem, som strasna, ale teraz mam danove priznania a neviem kam skor skocit 🙄 ale zas mam abstak - uz asi tyzden chodim do dielne len tak pomojkat stroj a pokochat sa tvorivym prostredim, a potom zas sup k uctovnictvu 😖 dokonca vcera som muzovi dvoje nohavice zaplatala len aby som aspon chvilu mohla sit 😀 😀 😀