Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

slunicko552
17. feb 2009

teda lusil já zírám.Vajíčka jsem malovala naposledy tak před 5roky a fakt hrůza 😀 A ty obrázky úplně čučím 😲 .Taky prodáváš?Taky by mě zajímalo,kde na to bereš čas

lusil2005
autor
17. feb 2009

slunicko dakujem

lusil2005
autor
17. feb 2009

jasne, aj obrazky predavam.
ako hovorim - tvorim na ukor spanku. ale ked ma to bavi, je to v pohode. zacnem vecer ked ulozim malu, a ani neviem ako a zrazu su tri hodiny rano 😀

kili
17. feb 2009

a za čo predávaš jeden?

lusil2005
autor
17. feb 2009

male A5 predavam po 150,-, velke A3 po 450,-

kili
17. feb 2009

tak možno, keď sa dom dostavia a budem vedieť farby stien, tak sa ozvem 😎

lusil2005
autor
17. feb 2009

joooj vy staviate? no pekne. to mate vesele ze? a kde staviate?

liviky
17. feb 2009

ahooj
došila sem kostýmy cácorkám 😉

lusil2005
autor
17. feb 2009

ake kostyyyymi? 😕 ukaaaaaaz pls 😵

liviky
17. feb 2009

mám tři alba,tak v tom hadříky 😉

lusil2005
autor
17. feb 2009

boze to je krasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 nadherneeeeeeee! to sa ti sije ked mas take modelky doma! ze? 😀 babizne su perfektne 😉

liviky
17. feb 2009

jj,sou to manekýny jako hrom 😀 ....Viki tu masku nechtěla ani sundat a strašila svoje kámoše 😅

slunicko552
17. feb 2009

Teda livi jsi šikula 😵 Budu se muset nad sebou zamyslet 😔 😝

liviky
17. feb 2009

no tak mě to baví,já nedokážu jen tak sedět! 😀 .......a navíc teď v tom počasí moc s holkama po venku nenatrajdám,tak se nějak zabavuju 😉

slunicko552
17. feb 2009

Jj já bych taky tvořila,i když jsem ten talent 🙄 ,ale prcek mě moc nenechá.Ale snad něco vymyslím 😀

liviky
17. feb 2009

jo určo,však co vytvoříš to bude originál a o to přece de ne? 😉 😀

lusil2005
autor
18. feb 2009

presne tak! a urcite z toho citit aj tu lasku s ktorou je to robene 😵

slunicko552
18. feb 2009

😀 Tak to bude sand to jediné co na tom bude hezké 😀 😝

lusil2005
autor
18. feb 2009

slunicko ale ved uz len preto to stoji za to! uvidis ze pre maleho bude nieco co mu vytvoris ty to najoblubenejsie! a uvidis ako potom budes na seba hrda ked uvidis ako tu hracku alebo nieco co bude mat od teba zboznuje 😀

slunicko552
18. feb 2009

Lusil jsi hodná.Určitě to zkusím 😉 Jenom aby to nebylo naopak a prcek z toho neměl noční můru 😀 Ale dělám si srandu 🙂

lusil2005
autor
18. feb 2009

😀 😀 😀

liviky
18. feb 2009

holky tak přípravy vrcholí,holčeny sppí tak já jdu přichystat kostýmy,ještě je přežehit a připravit doplňky a ve 3h. to vypukne 😉 😀

lusil2005
autor
18. feb 2009

tak drzime palec nech sa vsetci riadne vyjasite! 😀

slunicko552
18. feb 2009

Ahojte tak pejsek hotový 😵 Musím se teda sama pochválit 😀 jestli najdem kabel tak hodím fotky 😅

lusil2005
autor
18. feb 2009

slunicko toto mi nerooooob daj fotku pliiiiiiiiiiiiiiiiiiis!

slunicko552
18. feb 2009

Tak bohužel zítra kabel je u skorotchýně ☹ A to jsem se tak těšila,že se pochlubím 😢 Ale chlap slíbil,že ho zítra přinese,tak zítra hodím 😵

lusil2005
autor
18. feb 2009

no tesiiiim sa teda na zajtra! ja mam nejaky divny vecer... nic nemam rozrobene, a netusim co zacnem... z kazdeho by som mala nejaku tu inspiraciu, a asi prave preto za mi nechce do nichoho 😀

slunicko552
18. feb 2009

No myslím,že Ty si poradíš 😀 Já jsem mrkala na to pletení,tak třeba se rozhoupám a pustím se do toho 🙂

certica
18. feb 2009

caute baby, ja som sice momentalne na odchode, ale asi aj ja skusim toho hafa dokelu, sak co som horsia? 😀 len som teda nekukala na postup a matros, dufam, ze mi postacia moje klave ruky a ziadny sijaci stroj a pod. 😲 😀 . ponoziek mame dost, ja chodim aj tak naboso vdaka horkokrvnosti, tak nejaky ten par obetujem pre dobro veci 😀

lusil, ja som vedela, ze to nebude len tak... dokelu, mat tak aspon kusok trpezlivosti a viac nervov, necham sa ukecat aj na studium, hokusy pokusy a ine nutnosti a zrucnosti, lebo tie babiky su perfisne a teda nielen tie. aj to pletenie s papierom je uzasne, aj tie enkaustik obrazky, si nejaky od teba potom kupim. sa k tebe niekedy najblizsie nasackujem a este mi prezrad, kde to vsetko skladujes 😀 .
no zatim idem okupat a uspat aspon cast osadenstva.
tvorivosti zdar 😎

lusil2005
autor
18. feb 2009

certica haha jasneeee toho hafana urcite skus! to zvladnes aj ihlou a nitou. 😉 ved jasneee ze nesi horsia! 😀

ani sa nepytaj - moj domov sa zmenil na skladisko vytvorov, materialu, latok, papierov, moridiel a lakov, stetcov a farieb, servitok a goralok, drotikov a stuziek... atd atd atd. 🙄 stale vravim ze z celej mojej tvorby je najtazsie udrzat to z dosahu malej 😀

a si vruuucne ocakavana! len daj vediet dopredu, nech to tu aspon zpriechodnim 😅 😀