Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lusil2005
autor
10. mar 2011

@jonki jasneee, anjel je aj v BA a mozem len a len odporucit!

titkovamiriam
10. mar 2011

lusil neblazni ja ani muchu nezabijem 😀 ,veru prazdne sme sa aj cudovali že ci tie slimaky zmrznu alebo ich nieco zožerie-lenže zasa to by im domceky neostali celé...

zuzanocka
10. mar 2011

@titkovamiriam to sú tí slimáci, čo odišli z domu 😉

titkovamiriam
10. mar 2011

@zuzanocka aj syn michal povedal,odisli s deduskom večerníkom do doveho domu od csob 😀 😀 😀

vera21
10. mar 2011

Cafte vsecja 🙂 Tak ja sijem tento tyzden spinkaca podla vzoru, co mi prisiel od Alinky 🙂 Sranda, objednala som ho v decembri a bol hotovy v marci - asi ma riadne vela objednavok.....Tak som si dala dokopy vsetky potrebne veci - origos latku na telicko, origos miznuci fix a vsetko ostatne....No a cudujem sa velmi nad tym, ze miznuci fix mi nezmizol 😒 😒 😒 Takze spinkaca mam skoro hotoveho a na telicku mu presvitaju fialove ciary!!! Vadi mi to hlavne na hlave - sak nos ma cely fialovy... Robite s tym niekto ? Mam tu fixku, co je na jednej strane ruzova a ma zmiznut do 12hod a na druhej strane fialova a ta ma zmiznut do 24hod. Telicko som sila v pondelok.....A ciary nemiznu a nemiznu ...

lusil2005
autor
10. mar 2011

@vera21 ked je fixka nova, niekedy trva aj tri - styri dni kym zmizne. ked to chces urychlit, prestriekaj to vodou (napriklad rozprasovacom na kvetiny). po vyschnuti tam uz farba nebude. 😉

vera21
10. mar 2011

@lusil2005 Ale ved ja som to prezehlovala naparovacou zehlickou, tak by to malo zmiznut nie ? To som robila hned, ako som to telo sila....Sa mi zda, ze to tam ostane...Ked ma ukludnis, ze zmizne, tak pockam...Ja len, ze to tam uz bude nafurt 😠

vera21
10. mar 2011

@titkovamiriam Perfektne su tie ulitky !!!

titkovamiriam
10. mar 2011

vera dik 😀 ja obdivujem čo viete vytvoriť vy tu!!!

vera21
10. mar 2011

@lusil2005 Ty si genius ! Som ho celeho nastriekala a dala susti na radiator a cela fixka uz je fuc 🙂 🙂 🙂 Tesim sa...Dakujem za radu 😵

troll
11. mar 2011

@vera21 ja som mala tiez,ten problem,nechala som to tak a veru zmizlo to,lusi ty si fakt genius 😵 😵 😵

lusil2005
autor
11. mar 2011

@vera21 aajaj. ale to nemozes zehlit! a nie - parou to nezmizne. to musi byt normalne mokre, a po vyschnuti to zmizne. skus to prestriekat. ked ti to nezmizne po vyschnuti, tak si to zazehlila a uz to nezmizne ☹

papajka7
11. mar 2011

@lusil2005 super rady,vzdy sa od teba dam poucit 😉 vere to zevraj zmizlo vcera pisala,mne tiez napadlo,ze tym zehlenim to zafixovala,ale ak je to v poriadku tak super ,inac na com aktualne pracujes?

lusil2005
autor
11. mar 2011

@papajka7 no, ono je to tak ze vyrobca uvadza ze po zazehleni sa fixka zafixuje, ale ja to tiez sem - tam prezehlim a zatial mi to vzdy zmizlo (klop klop klop).
ale teraz strasne rada pouzivam to pero Pilot. predavaju ho normalne v papiernictve ako normalne pero co sa da vygumovat. aj v tescu ho maju. stoji asi 2,5-3 eura. maju cierne, modre a cervene. ja s nim veselo pisem na latku a ono mizne teplom. cize bud prezehlit, alebo pri babikach len svy prefuknem fenom a ono to krasne zmizne.
a momentalne pracujem na danovych priznaniach ☹ ale dnes musim usit spinkaca - obrovskeho! 80 cm. zajtra ma sesternicin manzel 40-ku, a zelal si spinkaca ako darcek 😀

lusil2005
autor
11. mar 2011
titkovamiriam
11. mar 2011

LUSIL jasne aj na mmb je ich niekolko a aj ja robievam je to neskutocna chuť a radost si ju spraviť doma vdaka za mliekomaty 🙂

troll
11. mar 2011

@lusil2005 dufam,ze to spinkaca odfotis,a ty ho urobis za jeden vecer? 😵

papajka7
11. mar 2011

@lusil2005 dik za tip na to pero 😵 ,ja vsetko kreslim iba mydlovou kriedou,ale take detaily sa uz tak dobre nedaju,tak ked zozeniem kupit,tak urcite vyuzijem 😉 ,nooo na spinkaca som aj ja zvedava,a to chce s nim spat 😕 😅

lusil2005
autor
11. mar 2011

@troll jj. spinkaca zmaknem. a keby som nahodou nevladala, oslava je az poobede cize zajtra mozem este doladovat 😀

@papajka7 nooo, ja som minuly rok robila sesternici na narodeniny tu velku 80 cm tildu... http://lusilka.webgarden.cz/image/16519691
a oni ju maju na stene zavesenu v spalni, a chceli ci by som aj jej muzovi k nej nespravila nejaku muzsku tilda postavicku... tak som hutala ci usijem spinkaca, alebo pixie boy-a. este stale niesom na sto percent rozhodnuta... myslim ze ten pixie by sa k tej tilde hodil viac ako spinkac... co myslite? 😕 predsa len - ten spinkac ked je taky obrovsky, bude aj taky dost tucny. oproti tej tildici. nie? tento mal 50 cm http://lusilka.webgarden.cz/image/16719561 a aj to uz bol riadny maco.

troll
11. mar 2011

@lusil2005 no tak mohla by si tu muzsku tildu urobit,bola by som velmi zvedava a mohli by sme sa dalsie inspirovat,prosiiiimmm 😵

papajka7
11. mar 2011

@lusil2005 aha uz chapem,tak ten spinkac,by bol pri tej krasavici,riadne od veci,ja by som skor ten pixie,aj ked sa priznam,ze ten neviem ako vypada 😅 ,inac ta tilda je nadherna,normalne mi spadla sanka

bezaz
11. mar 2011

@lusil2005 urcite by som sla do pixie boya radsej, ako do spinkacika, k takej fesande sa bude hodit viac 😉

bezaz
11. mar 2011
snehovavlocka
11. mar 2011

@lusil2005 no teda, aj spinkac aj tilda su uplne uzasni....a nech uz sa rozhodnes pre cokolvek,urcite sa tesim aj ja na fotku tildinho fesaka 😀 😀 😀

lusil2005
autor
12. mar 2011

tak som sa teda pustila do toho pixie... mala vcera ochorela, vracala, dostala aj hnacku a vecer jej vybehla teplota na 38,8 a drzala sa jej celu noc! takze az teraz som si zvacsila strihy a idem na to. snad to stihnem 😔

bezaz
12. mar 2011

cafte, tak pridavam foto tilduse zupanovej, co som nestihla dosit pred porodom {este hodku pred porodom som ju sila, som myslela, ze stihnem } 😀
@lusil2005 som zvedava na tanecnika 😉

snehovavlocka
12. mar 2011

@bezaz normalne zasnem 😵 krasna

troll
12. mar 2011

@bezaz je suprova,mas ju super nafotenu 🙂

bezaz
12. mar 2011

baby dik 😉
@troll fotil manzel, vcera kupil novy objektiv, tak skusal 😀

bezaz
12. mar 2011

baby, nemate niekto strih na tento domcek? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10244642&ta...