Skúsenosť so striebornými obrúčkami

macka174
28. dec 2021

Ahojte.Mate niektorá prosím skúsenosť so striebornými obrúčkami?Počula som na ne iba kritiku.Oplatibsa do nich investovať?
Ďakujem za odpovede

mimi2018
28. dec 2021

@macka174 joj určite si kúpte zlate. Strieborné ani nevyzerajú dobre 😄

pribinak
28. dec 2021

@macka174 to už radšej chirurgickú oceľ

ivana.natasha
28. dec 2021

@macka174 my máme, ale kupovali sme ich s tým, že po 10 rokoch si kúpime nové, takže už máme nové, a zase 🤞🏻🙏🏻 po 10 rokoch si kúpime nové. Ja som alergická na zlato. Obrúčka je symbol, na tom manželstvo nestojí.

martina1201
28. dec 2021

@macka174 my máme strieborné a sme spokojní. Ak sú zaslé ideme tam kde nám ich vyrobili a dáme ich vyčistiť a porodiovat a sú ako nové.

desore
28. dec 2021

@macka174 Obrucky sa kupuju 1x za zivot. (Niekdo2x, 3x). Za mna jednoznacne zlate alebo ziadne.

emalka
28. dec 2021

Kupte si take ake sa vam pacia a ake si mozte dovolit 🤷‍♀️ My s muzom mame kazdy inu obrucku lebo mame uplne ine styly, on ma nejaky ultra high tech kov s pozlatenim vo vnutri. Ja mam zas striebornu docasnu, lebo jeden zlatnik ktoreho pracu obdivujem ma velmi dlhe cakacky, niekedy buduci rok sa dostanem na rad 😅 S tou striebornou som spokojná, nepozorujem ziadne problemy pri noseni.
Pri strieborných obruckach sa ale neda hovorit o investicii, kedze ceny zacinaju niekde na 30€ 🤷‍♀️

autumm
28. dec 2021

Môj muž má striebornú a po roku vyzerá dosť zle. Ja mam nezneciteľnu chirugicku oceľ. Krásnu trblietavé obrucku, nikto nevie ze to je iba oceľ za 8 eur🤣

mariska1989
28. dec 2021

Máme teda malý sme strieborné pretože manžel je alergický na zlato 🙈 strieborné niesu drahé my sme kúpili 12,50 jeden 😁 manžel ju má odloženú lebo ju tiež nosil v kuse ako ja a je pokrivena a poškriabaná a vyšuchana .ja som stratila na záhrade 🙈😂 . Manželmi sme už 12 rokov 😁 žiadna zmena jedine v počtu detí 😂 ale počkáme si do 15 a na 15 si zabezpečíme on striebornu a mne pôjde z bieleho zlata niečo jednoduché ,pekne , a dáme si ich posvetit v kostole presne na naše výročie s tým že si obnovíme manželský sľub 😊❤️

liva92
28. dec 2021

zvažujem biele zlato, lebo sa mi nepáči žlté zlato a od striebra nás tiež odhovárali

ivanaks
28. dec 2021

Snubný prsteň mám zo striebra, obrúčky sme dávali robiť z bieleho zlata. Ak sa Vám páči striebro, kúpte strieborné. Vôbec nezáleží na tom, či je obrúčka zlatá, strieborná, platinová alebo z mosadze. Dôležité je, či sa ľúbite a myslíte to s manželstvom vážne.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz