Skúsenosť so striebornými obrúčkami

macka174
28. dec 2021

Ahojte.Mate niektorá prosím skúsenosť so striebornými obrúčkami?Počula som na ne iba kritiku.Oplatibsa do nich investovať?
Ďakujem za odpovede

mimi2018
28. dec 2021

@macka174 joj určite si kúpte zlate. Strieborné ani nevyzerajú dobre 😄

pribinak
28. dec 2021

@macka174 to už radšej chirurgickú oceľ

ivana.natasha
28. dec 2021

@macka174 my máme, ale kupovali sme ich s tým, že po 10 rokoch si kúpime nové, takže už máme nové, a zase 🤞🏻🙏🏻 po 10 rokoch si kúpime nové. Ja som alergická na zlato. Obrúčka je symbol, na tom manželstvo nestojí.

martina1201
28. dec 2021

@macka174 my máme strieborné a sme spokojní. Ak sú zaslé ideme tam kde nám ich vyrobili a dáme ich vyčistiť a porodiovat a sú ako nové.

desore
28. dec 2021

@macka174 Obrucky sa kupuju 1x za zivot. (Niekdo2x, 3x). Za mna jednoznacne zlate alebo ziadne.

emalka
28. dec 2021

Kupte si take ake sa vam pacia a ake si mozte dovolit 🤷‍♀️ My s muzom mame kazdy inu obrucku lebo mame uplne ine styly, on ma nejaky ultra high tech kov s pozlatenim vo vnutri. Ja mam zas striebornu docasnu, lebo jeden zlatnik ktoreho pracu obdivujem ma velmi dlhe cakacky, niekedy buduci rok sa dostanem na rad 😅 S tou striebornou som spokojná, nepozorujem ziadne problemy pri noseni.
Pri strieborných obruckach sa ale neda hovorit o investicii, kedze ceny zacinaju niekde na 30€ 🤷‍♀️

autumm
28. dec 2021

Môj muž má striebornú a po roku vyzerá dosť zle. Ja mam nezneciteľnu chirugicku oceľ. Krásnu trblietavé obrucku, nikto nevie ze to je iba oceľ za 8 eur🤣

mariska1989
28. dec 2021

Máme teda malý sme strieborné pretože manžel je alergický na zlato 🙈 strieborné niesu drahé my sme kúpili 12,50 jeden 😁 manžel ju má odloženú lebo ju tiež nosil v kuse ako ja a je pokrivena a poškriabaná a vyšuchana .ja som stratila na záhrade 🙈😂 . Manželmi sme už 12 rokov 😁 žiadna zmena jedine v počtu detí 😂 ale počkáme si do 15 a na 15 si zabezpečíme on striebornu a mne pôjde z bieleho zlata niečo jednoduché ,pekne , a dáme si ich posvetit v kostole presne na naše výročie s tým že si obnovíme manželský sľub 😊❤️

liva92
28. dec 2021

zvažujem biele zlato, lebo sa mi nepáči žlté zlato a od striebra nás tiež odhovárali

ivanaks
28. dec 2021

Snubný prsteň mám zo striebra, obrúčky sme dávali robiť z bieleho zlata. Ak sa Vám páči striebro, kúpte strieborné. Vôbec nezáleží na tom, či je obrúčka zlatá, strieborná, platinová alebo z mosadze. Dôležité je, či sa ľúbite a myslíte to s manželstvom vážne.

raja95
28. dec 2021

Ja mam snubny z bieleho zlata, aj obrucky take budeme mat. Rodina na nas pozera ze to vyzera ako lacne striebro, ale mne to je jedno. Keby som nebola alergicka na striebro, mam to. Zlte zlato sa mi nepaci.