Skúsenosti s firmou Ekonomické stavby?

Chcem sa spýtať či má niekto aj dobrú skúsenosť chceli by sme hypo len priateľ ma na papieri minimálku a videla som u nich všeliaké zaujmavé programy tak by som bola skôr ako ich oslovím rada za ohlasy dobré aj zle.poprípade ak niekto vie pomôcť s hypo.ďakujem
dankagirl
13. nov 2018
@nanynou ruky preč od nich ...podvodnici ..babraci
nevesta
13. nov 2018
Mame od nich dom. Ja uz by som cez nich druhy x nesla...
evora29
13. nov 2018
Moc dobrého som o nich nepočula. Moja zásada: vo všetkom, co znie az príliš dobre, je zakopaný pes...
saslavka73
13. nov 2018
@nevesta A prečo?
nevesta
14. nov 2018
@saslavka73 nedodrzane terminy, najlacnejsie materialy, nekvalitny ludia, cokolvek sa preraba je katastrofa, reklamacie na dlho. Atd, to ale asi kazda firma, netvrdim, ze su vynimocny. Druhy x by som uz cez firmu nesla...
saslavka73
14. nov 2018
@nevesta Ale tak ste dostavali, nie? Ja som na to kukala, až neuveriteľné čo tam píšu, žiadne peniaze nepotrebuješ a môžeš stavať.
nanynouautor
14. nov 2018
@nevesta a koľko trvalo dokým Vám dom postavili? Postavili ho aspoň dobre?
nevesta
14. nov 2018
@saslavka73 ano, toto sme tiez vyuzili. Sice uroky vysoke, ale bolo fajn, ze bola moznost. Ano dom sme dostavali, preplatili na opravach nenormalne...
@nanynou dom stoji uz 12 rokov, niesom stavbar, neviem, ci je dobre postaveny. Iba viem, ze ked sa nieco pokazi, tak sa bojim, na co nove este pridem s sks pslks to zas bude. Ale ako som uz pisala, co viem, toto je standardny pocit majitelov domov, ktore boli postavene firmami...

Začni písať odpoveď...

Odošli