Skúsenosti s kozmetikou Dr. Nona

onestar
21. apr 2013

Ahojte,mate niekto skusenosti s produktami Dr.Nona?? 🙂 dakujem

adka.baby
4. feb 2017

okseen by mal pomôcť len trosku vyčkať a teplotu nad 38 znižovať ale to určite viete.

ivetka1975
4. mar 2017

A boli ste aj na diagnostike Dr. NOna? Vraj je to v BB a v BA.

adka.baby
4. mar 2017

@ivetka1975 nie tam sme neboli sme z Kosic ale aj tu mame odbornikov ktori vedia nastaviť produkty.Vela o tom citam a studujem kuk stranku www.zdravyanezavisly.sk tam je kopec informacii.

ivetka1975
6. mar 2017

@adka.baby ďakujem 🙂

snehuuulienka
15. júl 2017

Cez koho zienky objednávate výrobky od Dr Nona??myslím www.stranku????.....je ich na nete niekoľko,odporucte mi nejaký overeny eshop .dakujem

jasmika
15. júl 2017

@snehuuulienka ja cez Jozef Čop... môžem ti do správy poslať na neho číslo... celkom som spokojná, zaujíma sa, a keď nieje si niečim ostý, overí to aj u kolegovcov, aby ti čo najlepšie poradil s výberom správneho produktu ked máš nejaké zdrav. tažkosti..

adka.baby
15. júl 2017

@snehuuulienka bud Jozef Čop alebo sam Jozef Fila je velmi skuseny spolu so svojou partnerkou.Na stranke zdravyanezavisly.sk su na nich kontakty alebo skus kuk na FB tam je kontakt aj na inych skvelych odbornikov ktori ti produkty poradia.

snehuuulienka
15. júl 2017

@adka.baby ak napíšem tomu p.Filovi cez tú wstranku,dlho sa čaká kým odpovie???

adka.baby
16. júl 2017

@snehuuulienka joj to netusim je leto fakt neviem kde sa nachadza ale urcite to skuste.Cim skor ak to suri.

adka.baby
19. sep 2017

@snehuuulienka ahoj pozeram si Nonu a narazila som na nasu diskusiu.Zaujima ma ako si dopadla od leta s produktami? Dostala si sa k informaciam?

snehuuulienka
19. sep 2017

@adka.baby jemu priamo som nepísala,ale do jedného eshopu som písala,a tam mi poradili nejaké produkty,zatiaľ som to ale neobjednavala

pifina
15. júl 2018

@jasmika dobry den, co vam pomohlo na plucne infekcie? Syn ma 5 mesiacov, uz dva mesiace kasle, atb nezabrali, opakovane mu vychadza hemofil, uz neviem, co mu mam dat 😕

jasmika
16. júl 2018

@pifina na pľúca je dobrý vraj pulmoseen od Dr nony. Co nám pomohlo, ťažko povedať. Postupne sme zmenili podstatnú časť životného štýlu. Skus pozrieť môj album: co sme vyskúšali a naše skusenosti

pifina
17. júl 2018

@jasmika vdaka, pozriem ... my sa stravujeme dost alternativne na sk pomery, žiadne sladkosti, lepok, minimálne mliecne (maslo, jogurty), vela ovocia, zeleniny ... a maly je este plne dojceny ...

jasmika
17. júl 2018

@pifina tak super... Možno skus ešte rozlusknut, či to nemôže byť Psychosomaticky povod

pifina
17. júl 2018

@jasmika hej, to ma uz napadlo ... take male deti vraj zrkadlia matku a ja mam toho celkom dost, co ma teraz dusi 😕 ale neviem to len tak lahko poriesit 😐

jasmika
18. júl 2018

@pifina tak sa skus zamerať na seba. Všetko sa raz vyrieši nechaj veci volne plynúť a prijmi všetko, viem o com hovorím. Tým rýchlejšie to prejde čím skôr to človek prijme 💕

permanentka
30. júl 2018

Dievcata, dr.nona su homeopaticke produkty?

pifina
30. júl 2018
jozef11a
10. nov 2023

prosim je daky pripravok na vykaslavanie hlienov