Skúsenosti s obchodom www.trendovo.sk

monyka2
16. mar 2016

Máte skúsenosť s týmto internetovým obchodom?

tinusicka
23. sep 2016

ahoj 🙂 ja od nich mam bundu a sveter a som spokojná, nohavice som vrátila, lebo nesadla mi velkost a vrátili peniaze. Trendovo a butikovo je to iste 🙂

cistomilka
5. dec 2016

Ano mám a velmi zlé..Už som tak nahnevaná obyčajný odrbáva..i sú to,objednala som u nich bundu,prišla mi navoňavkovaná a nechcu mi uznať reklamáciu,vraj je to moja chyba.v žiadnom prípade neodporúčam!!😠

tinusicka
6. dec 2016

@cistomilka je mi luto ze mas takuto skusenost ☹

domi_1207
8. dec 2016

neodporucam! objednala som si od nich kabat, vyzeral uplne inak ako na obrazku, vratila som ho a uz vyse 2 tyzdnov cakam na vratenie penazi! Stale sa vyhovaraju...

tinusicka
8. dec 2016

@domi_1207 ja tiez cakam na vratenie penazi, minulý týzden uz prevzali. U teba na co sa vyhovaraju?

cistomilka
8. dec 2016

@tinusicka spomínala si že si spokojná..
🙂

tinusicka
9. dec 2016

@cistomilka v septebri som kupila veci a vratila. Do 14 dni mi vratili peaniaze. Teraz tiez som vratila peniaze a cakam. Nepisala som ze nie som spokojna. Len ze este stale cakam na peniaze 🙂

domi_1207
9. dec 2016

@tinusicka vyhovaraju sa ze nemali cislo uctu, potom ze nebol citatelne napisany. .potom ze nebol prilozeny formular na vratenie..stale na nieco..asi to budem riesit inak..

danette
28. mar 2017

@domi_1207 ako ste dopadli? Vrátili Vám už peniaze?

danette
28. mar 2017

@tinusicka a vám už vrátili peniaze?

domi_1207
28. mar 2017

@danette ked som trosku pohrozila hned vratili peniaze...

tinusicka
28. mar 2017

@danette este stale nie ☹

danette
28. mar 2017

@tinusicka a z Butikova či z Trendova? Neviem sa totiž rozhodnúť či vrátiť bundu s ktorou nie som úplne spokojná a nemám chuť sa naťahovať o peniaze keď len na poštovnom prerobim cez 5 eur :(

domi_1207
28. mar 2017

@danette Butikovo a trendovo je to iste ....

wewe26
19. júl 2017

Ja som si odtial objednala kabat, mal chybny vacok tak som ho chcela vymenit ale navrhli mi ze mi vratia cast penazi (nejakych 11 mi vrátili) do týždňa ale inak som spokojna

denka81
26. júl 2017

@wewe26 ahoj, môžeš pridať foto kabátu, tiež nad jedným rozmýšľam. A veľkostne sedí?

wewe26
27. júl 2017

Velkost som si myslim ze objedanavala podla tych rozmerov o cislo vacsi ako nosim 😉

wewe26
27. júl 2017

@denka81 som ta zabudla oznacit 😀

denka81
27. júl 2017

@wewe26 ďakujem 😊

nikinininati
6. apr 2018

Ahojte
ja som si objednala bundu raz som ju mala na sebe asi tak pol hodku ked som si ju obliekala znovu tak mi uz nesiel zapnut zips
bundu som poskala na reklamacku prisla zamietnuta z dovodu ze na zipse boli skrabance !!! teraz to riesim
okrem tejto zavadi som mala tieto problemi - bunda mi prisla roztrhnuta pri zipse a vsade z nej trcia nitky tym padom sa para
no a z reklamacky mi prisla zase s novymi zavadami ako: zmolky na patenntoch ktore tam pred poslanim na reklamacku neboli
+ mi chybaju 2 gombiky ktore drzi kapucu a paracich nitiek pribudlo
takze mam z tohto vsetkeho pocit ze bundu prali preto su na nej vsetky po reklamacne vymenovane zavady + skrabance na zipse
no a este taka vec pred tym ako som im bundu do reklamacky poslala som im pisala ze co a ako do mailu mi poslai ze im mam bundu pislat zips mi opravia zial ostalo len pri sluboch
pisielam aj fotky
posudte si same

nikinininati
6. apr 2018
nikinininati
6. apr 2018
nikinininati
6. apr 2018
nikinininati
6. apr 2018
nikinininati
6. apr 2018
nikinininati
6. apr 2018
nikinininati
6. apr 2018

tieto skrabance na zipse boli dovod na zamietnutie reklamacie

nikinininati
6. apr 2018
denka81
6. apr 2018

@nikinininati ďakujem za upozornenie, radšej si objednávať od nich nebudem

wewe26
8. apr 2018

@wewe26
Kabat sa mi sa mi zacal parat, nosila som ho jednu sezónu... Takze nic moc za tu cenu. Uz si asi odtial objednavat nebudem. Maju to predrazene a kvalita ziadna