Skúsenosti s paypal

tiger37
27. apr 2019

Dobry den! Aké Máté skúsenosti s PayPal? Stalo sa vám niekedy to, ze objednali ste z nejakého obchodu, zaplatili ste s PayPal, platba a vsetko prebehla úspesne ale z úctu nebola sthrhaná suma za platbu?

lubik87
27. apr 2019

@tiger37 nie zatiaľ vždy hneď prišla sms z banky o zmene stavu..a svieti ti tovar ako vyplatený ?

jania023
27. apr 2019

@tiger37 ano ked neboli dostupne prostriedky. Niekedy je sj chyba na strane predavajuceho ked platba neodide

tiger37
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tiger37
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jania023
27. apr 2019

@tiger37 to sa stalo uz aj mne a v skutocnosti platba neprebehla. Dostal si e-mail od predajcu ze platbu dostali alebo iba od paypalu ze je platba uskutocnena?

tiger37
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jania023
27. apr 2019

@tiger37 tak to potom neries😬 a cakaj na balicek
Mozno este stiahnu dodatocne

joujou444
27. apr 2019

@tiger37 ja by som skor povedala, ze je to ten pripad, ked obchodnik strhava az v momente odoslania tovaru nie ked sa spravi objednavka. Parkrat sa mi to uz stalo..

tiger37
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubik87
27. apr 2019

@tiger37 určite znova neplat a počkaj čo bude 🙂

tesha21
27. apr 2019

Paypal pouzivam uz asi 5 rokov, za ten cas som s nim nijaky problem nemala, vsetko funguje perfektne. Ak ti potvrdili ze platba presla tak je vsetko v poriadku. Ja mam paypal platby aj kartou aj z uctu, myslim ze ak tam mas udaju kartu tak to zmenu na ucte ukaze hned, ak ucet tak to dajaky cas trva.

sasanka605
27. apr 2019

@tiger37 ako pise @joujou444 ked ti odoslu tovar strhne sa ti z uctu, ono je to akoby rezervovane pre predavajuceho a ma nejaky cas kym odosle tovar

maciatkolulu
28. apr 2019

@tesha21 ahoj,prosím ťa vieš mi poradiť? Platila som asi 5x cez PayPal a vždy mi strhli rovnaké sumy na dvakrát miesto platenia,že Žilina!!! A obchodník24 psy. Sumy si vždy rovnaké 3,30 a 7,90. Vôbec tomu nerozumiem.

tesha21
28. apr 2019

@maciatkolulu tak to neviem nikdy sa mi to nestalo. Ale urcite budu mat nejaky customer service tak by som sa tam informovala. Strhnut by ti nemali nic o com nevies kedze platby zadavas ty, takze to nedava zmysel :/

tesha21
28. apr 2019

@maciatkolulu prihlas sa do svojho konta a naspodu su moznosti ako help/contact us. Skus im napisat, mali by to vyriesit. ;)

maciatkolulu
28. apr 2019

@tesha21 dakujem, sa mi to nezdalo....

tiger37
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetluska131
17. jún 2019

Ahojte ja som si PayPal nainštalovala včera a zurim...poslala som osobe platbu, hneď odišla odišla.Ale mne druhá osoba keď poslala sumu( dokaz- printscreen kde sa aj píše že platba mne odoslaná)- mi neprišlo na účet nič.Je to už vyše 24 h. Neviete čím to je? Môže byť že mi neposlal nic alebo odoslal, urobil pre mňa printscreen a hned nato potom si zasa platbu vrátil na svoj účet????😨😨🤔🤔😟

anickatomasova
16. jan 2021

Ahojte chcem sa opýtať. Pýtal si od vás niekedy paypal osobné údaje typu fotku pasu alebo OP?

jania023
16. jan 2021

@anickatomasova nie nikdy

anickatomasova
16. jan 2021

@jania023 Takže to bude oblb. Ďakujem.

jania023
16. jan 2021

@anickatomasova urcite. Klikmi na email a otvori ti z meno emailu
Paypal ma v nazve emailu toto
Ja som vo svajci tak preto to .ch
Ty mozes mat ine