Skúsenosti s predajom cez eBay

nunka1983
25. mar 2014

predaj cez eBay ....mate niekto skusenosti.......ja tomu vobec nechapem....je tu niekto trpezlivý na vysvetlenie? 🙂

dejka77
25. mar 2014

A comu nechapes? Funguje to tam tak, ze niektori si tam daju rovno cenu, ini daju startovaci bid - cize ak konkretnu vec chces kupit, zadas tam nejaku cenu. Ten, kto da najviac vyhra.

lilysk
26. mar 2014

@nunka1983 Hej kludne mi napis a poradim ti 🙂Je to aukcia ,alebo rovno mozes vec kupit -ked je aukcia tak je startovacia cena napr 0.99 ,alebo 2...3...5 zalezi co hladas -su aj take aukcie ,ze tam mozes dat ponuku kolko si ochotna za tu vec dat - urobis ponuku a je na tom predajcovi ci ju prijme 🙂 Ja nakupujem velmi casto -musis konkterne napisat comu nerozumies ,aleboposli link na vec co chces kupit 🙂

nunka1983
autor
26. mar 2014

a už ste aj nieco predavali? lebo ja by som mala skor zaujem o predaj ako o nakup 🙂

romina1912
6. aug 2014

ahojte, kto by mi poradil ohladne predaja na ebay.co.uk? 😨 co potrebujem a pod. Dakujem 🙂

janett310
10. júl 2015

VRATENIE CAST PENAZI PRI NAKUPE CEZ INTERNET A BONUS PO ZAREGISTROVANI 2€.

Pisem ohladne refundo prace 🙂 Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:
1. cez % co vam vratia nakupov, ale to je blbost!!! to neodporucam, cez to sa daju zarobit akurat tak haliere.....
2. ja zarabam LEN cez odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam)za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy, cize tieto 4,- ja neriesim a zarabam len tymi 0.20,- za kazdeho ). Uz len za registraciu ziskavate 2 €. Registracia je zdarma, ak chcete tak si zbierate peniazky, ak nie tak na to kaslete, nicomu sa nezavazujete 🙂 mne uz poslali 200 € na ucet takze overene 🙂
Nech sa paci, tu je link: https://www.refundo.sk/?ref=50130

andrej1018
6. jan 2016

Zdravím vás,
ja mám skúsenosti s predajom na eBay, ak máte nejaké otázky, pokojne sa pýtajte na čokoľvek, rád vám poradím 🙂

wisitor
6. jan 2016

tema je uz hodne stara.
inac pozor na poplatky - plati sa ebayu a aj paypalu....zalezi od kategorie, ale tusim to je cca 10% z ceny dokopy.