Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

vevuska1990
16. okt 2013

@zunyl ti o tom nič nevieš tak nechapem čo tu píšeš také somariny dotična okalama viacerych využila to že ja to chcem obyčajne a tak sa vyhovara že ja mam jej balik však keby som ho mala by som jej ani neodpisala neriagovala by som na jej spravy ale ho nemám a rozčuluje ma to že ma tu očiernuje 🙄

sny
16. okt 2013

@bounties no mne ešte viacej,ver mi,ona veľmi dobre vie,že nič nezmôžem,preto píše logicky-viď nižšie...

matik1
16. okt 2013

@vevuska1990 a prečo si to neposlala doporučene, keď Ťa o to žiadala? Nemala by si tento problém... Takže ani ty nemáš balík od nej? Nejak sa v tom strácam... resp. som to celé nečítala, pretože už prechádzate do útokov....

sny
16. okt 2013

@vevuska1990 tvoje vyjadrovanie svedčí o všetkom...ale rozmýšlaj...prečo by som sa mala zmieriť s tým,že si mi neposlala balík?tak to teda nie slečna,ja nájdem neaký spôsob,ako mi zaplatíš,a keď ti je jedno,že to pôjde cez políciu,či hociako,ok v pohode,ale ja na tvojom mieste by som v noci nemohla spávať(čo ani nespím vďaka tebe,ale z iného dôvodu) 😉

sny
16. okt 2013

@vevuska1990 ukáž mi niekoho,koho som tu oklamala milá slečna,jediná si podľa mňa a tvojho názoru len ty sama a teraz iba tápeš,ako zo situácii vísť ako víťaz,úbohé...

sny
16. okt 2013

@matik1 ona si to sama dala poslať obyčajne,niekoľkokrát je spomenuté v našej komunikácii,že chcem poslať doporučene oba balík-môj aj aby ona poslala tak isto mne,ale žial,ona chcela obyčajne,mňa tu vodí za nos...a keby aj ona nemala fakt svoj balík,čo netvrdím,že sa nestáva,ale ona dohodu nedodržala,svoj vôbec neposlala a dala si sama poslať na svoju zodpovednosť obyčajne.a keby si aj niekde dala zaplatiť za tovar,ktorý ide v hodnote 33eur obyčajne,nikto jej tie peniaze nevráti,každá normálna to tu má v podmienkach predaja,ale to ona nechce pripustiť,tak sa iba obúva do mňa a nechce splniť,čo sľúbila,resp.za čo mala balík vymeniť...už chápeš?

zunyl
16. okt 2013

@vevuska1990 každý kto si prečítal tvoju a jej komunikáciu si urobí obraz o tom sám....a to čo si urobila ty resp. neurobila a to ako si sa začala vulgárne vyjadrovať mi stačí. Takže o tom viem dosť!!!

sny
16. okt 2013

@bounties
@macamac
@zunyl
@valika_val
@klincek
Pridaj k obľúbeným Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: výmenný obchod Dnes o 19:11

fotoportrét

vevuska1990

Príjemcovia: sny

dajte mi pokoj jasne ja vaš zasrati balik nemám tak ma laskavo neojebavajte nie som jebnuta klamete nie ste vy nahodou ciganka ? lebo mam taky pocit že ano ked takto ojebavate pridte si pozriet aj moj byt aj moja spolubyvajuca aj priatel potvrdi že balik neprišiel tak už nebudte trapna čudujem sa že na ten vek nemate rozum ale ja seriem na vas nestoji mi taka chudinka čo ojebava za to aby som si rozčulovala dajte mi pokoj od teraz seriem na vas mam ine starosti než sa s atkou ako ste vy zaoberat

inteligentné vyjadrenie našej slečny,podľa ktorej som ja cigánka 😀 😀 😀

zunyl
16. okt 2013

@vevuska1990 jediné čím sa obhájiš je že tu zverejníš podacie číslo a prefotený podací lístok. Ak to spravíš si VÍŤAZ a tvoje meno bude nadobro očistené. Ak si urobila výmenu presne ako ste sa dohodli tak sa ukáže že si férová

zunyl
16. okt 2013

@sny no pekne....už naozaj nemám slov 😖

garonka
16. okt 2013

@vevuska1990 ja sa do toho nechcem starať ale už tu padli od bab otazky prečo si balík @sny neposlala doporučene keď o to žiadala? To je tak ťažke odpovedať? Niekedy treba riešiť veci chladnou hlavou a nie hneď nadavať 🙄

sny
16. okt 2013

@zunyl Ďakujem,ale ona písala,že ten lístok nemá,toto je jej obhajoba,že len kydá a nadáva ako stará cigánka na trhu...ona mňa nazíva klamárkou,čo nemám ako mať dôkazy?ona keby poslala podľa toho čo popísala a sľúbila,tak je kľud a sa jej aj ospravedlním...no čakám už na admina,kde sa toľko túla...??? 🙄

sny
16. okt 2013

@garonka Ďakujem,ale ako čítate jej IP pre mňa,ona nemá záujem,lebo kto urobil chybu je ona a teraz ju nechce napraviť...pravý vinník sa vždy ukáže,no sila fakt ☹

garonka
16. okt 2013

@sny no veď najlepšie je zahrabať hlavu do piesku a toť všjo ale to neni riešenie 🙄 vymena je risk ale to je vedľajšie prvorade je, že ona nedodržala podmienku odoslania. A vyhovarať sa, že balík posielal priateľ a bla bla ja jej neverím 😢
ty si poslala obyčajne na jej žiadosť jej smola, že balíček nemá, ale ty maš jednoznačne narok na vratenie peňazí kedže balíček nebol poslany ako mal byť.

sny
16. okt 2013

@garonka tak toto som chcela konečne počuť,verím,že to tak uzná aj admin,lebo ja pôjdem za 33eur aj cez mŕtvoli 😀 😀 😀

garonka
16. okt 2013

@vevuska1990 ešte jedna vec, ak pišeš status neda sa ti v ňom komentovať..

garonka
16. okt 2013

@sny tak popravde by to naštvalo aj mňa kebyže si vypytam aby došla zasielka doporučene a je to poslane obyčajne. A zvlašť ešte ta obrovska suma 33 € 🙄 ja by som sa bila aj pre jedno euro

zunyl
16. okt 2013

@sny počkaj na toho admina. Je jasné, že ak nemá lístok t.z. že neposlala nič. Takže sa sama nepriamo priznáva že má pekne balíček doma. A možno čakala až jej príde tvoj. Ty však za poštové služby neručíš. Podľa mňa je len jedno isté, že ti nič neposlala /aspoň nie doporučene/. Až tak isté nie je či jej prišiel tvoj balík, keďže sa to poslalo obyčajne.Ach jaj...sama som zvedavá ako toto dopadne a ako to vyrieši admin.Držím ti palce 😉

sny
16. okt 2013

@zunyl Ďakujem ešte raz,no neviem,ako to dopadne,lebo zatiaľ je ticho a slečne našej sa tiež nechce priznať pravdu a ukončiť to,ako má 🙄

sny
16. okt 2013

@garonka mi niečo vrav,hlavne keď prvoradé pre nás matky sú deti a tešíme sa každej maličkosti viac ako oni
😅 preto mi stačila výmena,ja by som 35eur na nové čižmy nemala,to teda nieeee ☹

sny
16. okt 2013

@vevuska1990 tak ešte naposledy ťa aj takto verejne vyzvem,aby sme situáciu vyriešili čím skôr....či máš,či nie môj balík mi je jedno,ale chcem,aby si mi poslala peniaze v hodnote 33eur alebo balík,na ktorom sme boli dohodnuté.podľa názoru tu nezainteresovaných mi dal každý zapravdu,že obyčajne to šlo len a len na tvoju zodpovednosť,žiadne klamstvo v tom nie,ale z tvojej strany ide o strašný podvod,lebo si balík neposlala vôbec,ani si si námahu nedala.
takže týmto tu píšem k tebe naposledy,pošli to,čo si mala už dávno alebo mi vráť hodnotu mojich peňazí.na základe toho ja automaticky zmažem všetko tu a aj hodnotenia.
ďakujem za pochopenie

vevuska1990
16. okt 2013

@sny ja naposledy píšem že nemám váš balík ked neverite prídte si to overiť nemám prečo klamat 😖

sny
16. okt 2013

@vevuska1990 tak ako prepáčte,idete sama proti sebe.najprv mi píšete,že mi ho pošlete doporučene,potom že ste ho poslala,potom priateľ,a nakoniec ste ho vzala naspäť z pošty....tak toto nemá logku.ok,tak vám posielam číslo účtu,kde čakám peniažky hodnote 33eur.sama si môžete za vašu ľahkovážnosť,do budúcna ponaučenie pre vás.o tomto majú rovnaký názor aj ostatný.ďakujem

sny
16. okt 2013

@zunyl tak slečna nakoniec vraj tie čižmy pre mňa nemá,lebo ich priateľ vraj poslal obyčajne 😀 a ešte včera písala,že ich stiahla naspäť z pošty,no to je iné kaffe 😀 😀 😀

vevuska1990
16. okt 2013

@garonka ako tu už bolo spomenuté balík som neposielala ja ale priateľ ten na poštu nechodí posielať balíky tak si dal poradiť tým pádom nemám potvrdenie že bol balík poslaný ked že bol odoslaný obyčajne 😢 neviem či pani má moje čižmy alebo nemá môžem tomu veriť aj nemusím tak isto ako ona mne ale je jasne že nejdem hned obviňovať že je klamárka bola som aj dneská na pošte sa opýtať či tam mám dáky balík jasne že tam nebol 😢 😢 týmto pádom som prišla o 35€ vé čižmy čo si myslím že je dosť 😢

macamac
16. okt 2013

@vevuska1990 ale prišla si o ne vlastnou vinou, nie?
a na rozdiel od teba
@sny prišla tvojou vinou o tovar a peniaze

takže - ako som pochopila, zrazu sa priateľ priznal- dal si "poradiť" - to máme chápať ako? že na pošte mu poradili,aby poslal obyčajne? a teda tým pádom balík sa asi stratil???

a ešte koľko verzií si prečítame?
tak ako si mohla stiahnuť obyčajnú zásielku na pošte?????? 😅 😅

sa tu bavíš s normálnymi, nie dementmi 🙄

každopádne si pochybila,
@sny má nárok na vrátenie sumy

ty si chcela obyčajne, za stratu balíčka od sny si zodpovedáš sama

tehula
16. okt 2013

@sny
@vevuska1990

dievcata a admina ste kontaktovali? Co na to napisal?

Z mojho nestranneho pohladu nastala chyba nasledovna. Adresat zasielky @sny ziadala doporucene postovne a predpokladam, ze zan aj podla cennika Slovenskej posty odosielatelke @vevuska1990 zaplatila.
Ak je toto tak, potom dohodnute malo byt zrealizovane.

Ze priatel odosielatela nemal skusenost s postou a zial z nejakeho dovodu poslal balik obycajne, vystavil odosielatelku @vevuska1990 do rizika, ze zasielka sa moze stratit a posta za to nenesie ziadne nasledky a teda nevyplati ziadne peniaze v pripade straty.
Kedze adresat @sny s tymto rizikom pocitala a vyvarovala sa ho zaplatenim si doporuceneho postovneho, tak zial musi za chybu niest nasledok odosielatelka vevuska, ktora neinstruovala priatela o sposobe, akym ma poslat balik.

Kedze islo u vas o vymenu a doplatok, neviem ako to dopadlo z druhej strany, ale tusim som sa docitala, ze vevuska si vyziadala a zaplatila len za obycajne postovne, kedy napr ja uvadzam v podmienkach, ze nemienim niest riziko za stratu, pokial nejde o doporucene postovne s podacim cislom a riziko teda znasa adresat.
Takze pokial adresat vevuska tvrdi, ze zasielku nedostala a nie je mozne to dokazat, kedze podacie cislo neexistuje, tak opat sa ukazalo riziko na jej strane, ktore zbytocne nastalo, lebo nechcela par centov za doporucene postovne priplatit.

vevuska1990
16. okt 2013

viete čo starajte sa o seba a dajte mi už pokoj mám vas všetkých plne zuby verte si tu tejto klamrke ale nie som sama koho okabatila a teraz sa tu hrajka na huderku nechaj si tie čižmy ked nemáš na ne ja ty ich darujem čaw

macamac
16. okt 2013

@vevuska1990
priateľ ten na poštu nechodí posielať balíky tak si dal poradiť tým pádom nemám potvrdenie že bol balík poslaný ked že bol odoslaný obyčajne

týmto si sa sama usvedčila, že KLAMEŠ 😖
prepáč

lebo si tvrdila,že si bola balík z pošty stiahnuť
a o chvíľu napíšeš, že priateľ ho poslal obyčajne 😖

to kde sme???

macamac
16. okt 2013

@vevuska1990 pozor!!
nie, ty jej ich nedaruješ!!! ju vyšli draho!!! a ani ich nemá!!!!
poslala ti tovar aj hotovosť!!!