Skúsenosti s touto farbou

carla232
28. feb 2018

Baby ake mate skusenosti s touto farbou? Ja mam čierne.vlasy...no uz asi dva mesiace nefarbene...co myslite chytila by mi ta farba tuuu ciernu?
Mate s nou nejake.skusenosti?

miriam108
28. feb 2018

Ahoj, chytia ti len odrasty. Ak si pred tým farbila čiernou farbou. Aspoň u mňa to tak fungovalo. Čierna má veľmi silný pigment.

lilyianka
28. feb 2018

@carla232 urcite ti to nechyti tak ako je znazornene na krabicke...celkovo na ciernu farbu ina farba dobre nechyta...jedine budes mat zafarbene odrastene vlasy a mozno na osyatnych bude vidno "na svetle" trosku lesk z tej farby...zazraky urcite necakaj

hettinka
28. feb 2018

ja si farbím sama doma pravidelne a takáto farba nezosvetlí tie farbené odrasty. len pri korienkoch ti to chytí.
A konkretne Syoss mne nesedí, farbím si všeliakými značkami, ale len z tejto ma svrbela hlava, nejaká alergia asi.

bosoriak
28. feb 2018

@carla232 ciernu treba najprv stiahnut, az potom farbit inou. Odporucam bud kadernicku alebo dobre pokukat postupy napr na youtube alebo googlit. Vela veci si vies spravit sama doma a ked mas dobry navod, plus nastroje, ide to bez problemu. Len si to treba dobre nastudovat naozaj.
Vela zdaru.

carla232
autor
28. feb 2018

Baby viem som kadernicka...viem ako to je s čiernou a co s nou treba...len som bola.zvedava ci mate nejaké skusenosti s touto farbou...ci to je.nejaka "zázračná"

klaudi31
1. mar 2018

Záleží od toho či máš vlasy tmavé prirodzene alebo ich máš na tmavo zafarbené 🙂 Vyskúšaj na jednom prameni a uvidíš čo to dá

llucciaa
1. mar 2018

radšej by som si zbehla ku kaderníčke. potrebuješ stiahnuť tú čiernu a potom zafarbiť a to sa ti takouto farbou asi nepodarí

kammik
1. mar 2018

neprekryje tak ako je to na krabičke viem, že ju v obchode susede odporučili, kúpila si ju a farbila som ju ja a nechytilo to, len hore, kde jej už jej vlasy odrastali

bosoriak
1. mar 2018

@carla232 skus a daj vediet. Ja teda nie som kadernicka, ale na to, aby sa z ciernych vlasov stali taketo svetle cervene, by tam musela byt vyvijacia emulzia s 9% peroxidu, aby to chytilo za kratku dobu posobenia. Lebo zas ak tam bude 6%, tak to nestihne stiahnut tu ciernu. No neviem.

Urcite vies, ze cierna farba sa stahuje aj na niekolkokrat pocas par tyzdnov, lebo zas to neni sranda pre vlasy, aby vobec volake na hlave ostali. Ale zas mozno je to cervene na krabicke myslene, ze tak bude vyzerat pokozka hlavy, az bude plesiva po tolkom farbeni 😀

Tieto marketingove tahy, ze nas to vzdy dostane, co? 🙂

iren88
1. mar 2018

ja som to skúšala s týmito farbami čo by mali prefarbiť na bledšie a zatiaľ to boli len zbytočne vyhodené peniaze

iinuska
1. mar 2018

@carla232 čudné
Si kadernícka a toto si zistujes tu?

erickatt
1. mar 2018

@carla232 zázračna nie je. Kmotre spôsobila alergiu ako svet, druhá zákazníčka si ju nevie vynachváliť...

ladyanne
2. mar 2018

ja som si taky farbila vlasy doma ale zničila som si ich tým takže som radšej začala chodiť normálne ku kaderníčke

carla232
autor
3. mar 2018

Ďakujem baby za pomoc...
Viem ako sa.odfarbuhe čierna s.tým problem nemam len ako tehotna souž nechcem tolko raazj farbit (odfarbit) vlasy....preto som sa pytala ci ate tuuuto niekto skúšali a ako zabrala

carla232
autor
3. mar 2018

Ale asi ju posuniem niekomu a odfarbenia sa chytím az po pôrode...keďže v tehotnstve je.neodporucanie so, odfarbovat

carla232
autor
3. mar 2018

A tým múdrym ženám odkazujem...ze si zatiaľ nefarbila z obchodu farbami vlasy iba vyobkami z kadernictva...preto sa informujem o tento farbe

mishicca
3. mar 2018

@carla232 ja som si nechavala rok odrastat ciernu..ale su farby, ktore su na krabicke hnede az taketo medene a chyti to na cierno viacmenej ale odlesk je takyto medeny. Asi by som tak zacala, ked chces setrnejsie.

manone
3. mar 2018

@carla232 Ahoj! Ja mam s touto farbou skusenosti. Vlasy mam sice tmavohnede, ale chyta perfektne. Je urcena totiz priamo na tmave vlasy. Su myslim len 3 odtiene s touto upravou, ja som sice skusala zrovna tie druhe dva, ale vysledok nad ocakavanie. Aj moja kadernicka sa vzdy divila, co to za farbu. Bohuzial, ja uz ich nikde nemozem zohnat. Uz sa asi nevyrabaju. Ak si ty nasla, tak to bude dopredaj. Zavidim! 😉

manone
3. mar 2018

@carla232 A tiez som tehu. 🙂 Este min. mesiac som si ju davala. Tento som ju uz nezohnala, tak som musela vybrat inu, inak by som do nej sla. Takze ja by som ju neposuvala na tvojom mieste... Alebo si ju nechaj po porode.

carla232
autor
3. mar 2018

@manone Ahoooj viesco vyhrabala som hu zp skrine hahahah sama som sa cudovala že ju este mám...prípadne ak nájdem v obchode dám ti vedieť ;) a prípadne ti môžem potom poslat poštou ak nájdem ;)

manone
5. mar 2018

@carla232 Vies co, zrovna rozmyslam, ci som predsa len nemala aj tento odtien, co mas na fotke. Ale ze chytil mi fest brutalne. 😅 ...Ja som bola zvyknuta, ze mi na moje tmave vlasy nechyti nic. No pozistuj v tom obchode, odkial to maju, sama som zvedava...

carla232
autor
6. mar 2018

@manone pokukam ti v obchodoch