Skúsenosti s Vova.

katarinaluk
9. júl 2019

Ahojte. Máte s týmto skúsenosť? Nejako sa mi tomu nechce veriť 😃

katkabg
9. júl 2019

A co to je ?

nikiki29
9. júl 2019

Sú to podvodníci

katarinaluk
autor
9. júl 2019

@katkabg vova

katarinaluk
autor
9. júl 2019

@nikiki29 takže z vova nič nekupovať?

maciatkolulu
9. júl 2019

@katarinaluk veď skús v najhoršom prídeš o 1eur😂🤣😅

nikiki29
9. júl 2019

@katarinaluk ja som nenakupovala nikdy ale kamošky sa pekne okašľali. Buď neprišlo nič alebo úplne niečo iné v mizernej kvalite. K peniazom sa naspäť nedostaneš. Oni ale objednali za vyššie sumy. Jednej zneužili kartu a porobili fake nákupy. Ale našťastie rýchlo kartu blokovala...

sofiia87
9. júl 2019

Nechcem byt zla, ale vazne tomuto niekto uveri? Preco by predavali vec, ktora stoji okolo 500 eur za euro? Ved to musi bit do oci, ze je to podvod a len chcu vytiahnut z ludi peniaze, a este ako bonus nebodaj pozneuzivat karty

nikiki29
9. júl 2019

Tieto 1€ nákupy vraj majú fungovať tak že 500 ľudí pošle po 1€, vyzbierajú 500€ a jednému z nich pošlú ten 500€ tovar ako “výhru”

sofinka3_3
9. júl 2019

Ja odtial nakupujem (no len take "blbinky" za par eur) a zatial som spokojna, no hentomu by som neverila

katarinaluk
autor
9. júl 2019

Tak to idem rovno odinštalovať😃

vrabcek15
9. júl 2019

Ahoj toto je presne ako píše nikiki29,že akože výhra...inak ja mám z vovy kopec blbosti (samolepky, magnetky, obal na mobil,plávajúce korytnačky do vody,elasove hodinky...vždy iba za pár eur..najviac som tam kúpila asi za 5e😀 )a vždy mi všetko prišlo a keď nie tak vrátili aj peniaze...ale bála by som sa tam nieco kúpiť za veľké prachy..

hippovka
19. máj 2021

@sofinka3_3 prosim ta ide to z eu skladu?