Skúsenosti s www.domdvor.sk

majulino
20. sep 2016

baby sestra sa vydava a chce 3d oblieck mate niektora skusenost s touto strankou? nasla som aj na fb kopec recenzii o kvalite ale aj tak chcem skusit aj tu dakujem

dominika6
20. sep 2016

@majulino nikdy nekupuj obliečky z netu...nikdy,hoci ti tu budú písať ovácie a recenzie..zdvihni sa,obehni si kvalitné obchody,daj si ich rozbaliť,omakať,popozerať a kúp...lebo ked ti príde handra na dlážku za 50,-tak zaplačeš..

majulino
autor
20. sep 2016

@dominika6 obehala som vsetko a nikde nic byvam v malom meste

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika6
20. sep 2016

@majulino tak skús v najbližšom väčšom meste..myslím že za tie peniaze to stojí,ako za nervy čo kúpiš cez net a budeš ich vracať nazad a nebudeš mať v podstate nič..

majulino
autor
20. sep 2016

@mickao a to z tejto konkretnej stranky si objedna?

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
manicka1020
20. sep 2016

Zdravím vás mam iba pozitívne skúsenosti,objednala som si 3D návlečky na posteľ a do 3 dni som ich mala doma celá som z nich natešená sú presne také isté ako na obrázku bombové,moja dcéra si tiež objednala a prišli do 3 dní je z nich úplne hapy 🙂 super stránka je korektná odporúčam

manicka1020
20. sep 2016

Toto su oni čo prišli

majulino
autor
21. sep 2016

@manicka1020 ďakujem 🙂 včera som už objednala také s magnoliami snáď budú dobre

manicka1020
24. sep 2016

@majulino ja si myslím určite ano budeš sa tešiť minimálne tak ako ja ak nie viac,daj vedieť 🙂

manicka1020
28. sep 2016

@majulino ahojky už ti prišli tie návlečky s magnóliou?

majulino
autor
28. sep 2016

@manicka1020 ahoj ano dosli su nadherne hebucke a aj pekne site

lindaida
9. nov 2016

@majulino,@manicka1020 môžem sa opýtať z akej stránky ste objednávali ? Ďakujem.

manicka1020
10. nov 2016

@lindaida
@lindaida ahojky ja som objednavala z www.domdvor.sk

matejovsky
16. nov 2016

Ja som neskutočne spokojná www.domdvor.sk a to ka som náročná

majulino
autor
17. nov 2016

@lindaida ja som z domdvor.sk

czerhalny
24. dec 2016

Nikdy nenakupovat!!! Všetky pozitívne recenzie typu, došli sú super atď si tu píše pani predávajúca sama. Ako tu už niekto písal príde vám nekvalitná handra. A dožadovať sa reklamácie tam nemá zmysel, odporúčam si prečítať reklamačný poriadok.

majulino
autor
25. dec 2016

@czerhalny tak ti mi je ľúto, mne ozaj prišli veľmi pekne a držia aj tvar aj farbu od októbra ich sestra používa

lindaida
25. dec 2016

Nakoniec som kúpila na str.www.obliečky.lusinda a som nadmieru spokojná aj s kvalitou aj rýchlym dodaním.

ellaadam
30. máj 2018

domdvor.sk- nikdy viac. Popálila som sa na nich 2 krát. 2 krát mi poslali 2 obličky namiesto 3 objednaných a keď som chcela, aby mi poslali 3- tak raz zistili, že mnou objednané už nemajú v ponuke a 2x so mnou ani nekomunikovali. Asi pre to, že som žiadala doposlat obliečky- s tým, že už nebudem platiť postovne. Takze nikdy viac- neseriózny obchod.

kotalova
24. sep 2019

@majulino mne nič neprišlo už 1 mesiac grrr

poloprudska
24. sep 2019

Mne ties poslali zle namiesto 7 dienej my pislali 6 dielne a trvala reklamacia 2 mesiace . Inak obliecky su celkom fajn .

majulino
autor
25. sep 2019

@kotalova to mi je luto. Sestra ich ma od oktobra 2016 a su stale ako nove

crysol
28. jún 2022

@manicka1020 Zaujima ma, ci je to material klasicka bavlna. Ja chcem iba tie, len poslednu dobu su vselijake bavlny a nemam rada tu šuštavu hebku. Mam rada klasiku.

cililink1
22. jan 2023

@crysol ja mám od nich čerstvé obliečky.Nikdy viac!!chytila som sa na bavlnu čo uvadzali na stránke..prisli návliečky bavlna/polyester.. konečná toto.a zips na malom vankúši sa hneď aj pokazil..Hnusna umeluna.