Skúsenosti so sadrovými odtlačkami bábätiek
25. jún 2026
Dobrý deň, aké máte skúsenosti so sadrovymi odlitkami na ručičku a nožičku?
Zaujíma ma napr tento: https://m.alza.sk/hracky/pearhead-trojramik-na-...
Máme ,boli sme spokojní. Keby sme to nedostali tak ja to ale nekúpim . Urobili sme to na prvýkrát


@eli43 ahoj, my mame skusenost so sadou na odtlacky babyart. Bola tam taka hmota, ktoru sme rozvalkali, urobili odtlacky a nechali vyschnut.. ked sa nam odltacok nepacil tak sme opat hmotu spojili, rozvalkali a takto dookola, neviem ako je to pri sadrovych odtlackoch, ci je to mozne, ale toto by bolo za mna rozhodujuce 😁 je mala sanca ze budu pekne odtlacky na prvykrat