Skúsenosti so stavebnou firmou Top House

lienkatulipan
7. aug 2017

Dobrý deň. Rada by som počula názor niekoho, kto ma s nimi uz skusenosti, ci uz pozitivne alebo negativne....Dakujem

ivanka1987
1. sep 2017

My s nimi bohuzial staviame dom,uplna katastrofa,ruky prec od nich!

lienkatulipan
autor
1. sep 2017

Dobrý večer. Tak to ma mrzi. My sme sa nakoniec pre nich nerozhodli, tak som teda rada

ivanka1987
1. sep 2017

Aj mna to mrzi ze sme s nimi zacali,dufam ze to dotiahneme nejako do konca

mamive
29. sep 2018

@ivanka1987 dobry den. Staviali ste nakoniec z tophause alebo nie. V com su taky zly. My sa rozhodujeme

ivanka1987
29. sep 2018

@mamive dobry den ,uz cca pol roka byvame.napiste mi do spravy c ovas zaujims

yvanny
20. jan 2019

@ivanka1987 dobry den. mozem poprosit o recenziu na Top House?

mamive
20. jan 2019

@yvanny zdravim, nestaviali sme s nimi nakoniec. Boli sme u nich na firme pani nam dokopy nevedela ani nic povedat ziadne materialy ani prezentacia nejakej stavby co stavali, sice nam davali najnizsiu cenu ale nevedela sa poriadne k nicomu vyjadrit. Vela faktorov nas odradilo . Aj ked cena to urcite nebola , len aka kvalita za tu cenu..

miuska333
4. jún 2019

Dobrý deň mohli by ste mi tiež napísať svoje skúsenosti s firmou top house? Budem vám veľmi vďačná.

monika12486
4. júl 2019

@ivanka1987 v com ste neboli spokojni?

evina191
9. júl 2019

@ivanka1987
Dobrý deň, zaujímajú ma vaše skúsenosti s firmou Top hause, či bolo všetko v poriadku, alebo nie, ďakujem

alimichal
13. júl 2019

@ivanka1987 zdravím Ivi môžeš mi prosím dať recenziu na nich??budem veľmi vďačná. Ďakujem

aleskandra
23. aug 2019

Joooj, ste ma dievčatá moc nepotešili:( ...plánujeme stavať a veľmi sa nám páčia od nich domčeky 🙂 radšej teda od nich ruky preč?

alimichal
24. aug 2019

@aleskandra to aj ja som sa veľmi tešila, už mala stretnutie dohodnuté, ale som si tu prečítala(dozvedela id dobrých ľudí) a na zaklade toho som pozornejšie prestudovala návrh zmluvy,čo mi poslali,a okamžite zrušila, chcvalabohu,

karolkoloko
3. sep 2019

@alimichal v čom vás odradila zmluva? Ďakujem Za odpoved

alimichal
3. sep 2019
viktoria311295
17. sep 2019

Môžem sa o opýtať v com bol problém... Chystáme sa s nimi stavať

bat
17. sep 2019

Dobry den, chceli by sme stavt s touto firmou, maju dobru ponuku 50%zlavu, uz nam poslali aj zmluvu...odporucate nam tuto firmu ci ruky od nich prec?

aleskandra
17. sep 2019

@bat treba si prečítať o nich aj na iných fórach...napr. modrastrecha
Boli dokonca aj v tel.novinach, kde nejakej pani totálne dobabrali dom :-/

ina20
17. nov 2019

@alimichal dobry vecer aj mna by zaujimalo co vas odradilo od kupy. ak by ste mi mohli preposlat tu zmluvu na ingrid.vendzurova@gmail.com dakujem velmi pekne

ericzka6
21. nov 2019

@ina20 dobrý večer, mohla by som tiež poprosiť info? tiež sa nám zapáčila ich ponuka, ale nie som si istá, či ísť do takého. Ďakujem

ericzka6
21. nov 2019

@alimichal Dobrý večer, môžem poprosiť info? Ďakujem! Ja mám od firmy nejaké info o rezerve projektu za 6000€...

ina20
24. nov 2019

@ericzka6 no bohuzial viac ako vy neviem ... pani mi zatial neposlala tu zmluvu ale tak ludia pisu vselico na tu firmu ci uz pozitivne alebo negativne

veronika2299
8. júl 2020

@aleskandra dobrý deň, stavali ste nakoniec s nimi?

aleskandra
8. júl 2020

@veronika2299 dobrý deň, nie...ani sme ich neriešili...
Staviame s firmou, ktorú majú naši veľmi dobrí kamaráti a máme pokoj 🙂

evina191
9. júl 2020

@aleskandra Dobrý deň, môžem vedieť názov firmy, alebo nejakú web stránku, kde si pozriem bližšie, dakujem

aleskandra
9. júl 2020

@evina191 dobrý deň, firma sa volá WIND-STAV
Ing. Renáta Nováková
Web stránku tuším nemajú :( v prípade záujmu vám viem poslať na nich kontakt...z našej strany maximálna spokojnosť 🙏🙏🙏 sme zatiaľ na začiatku, dnes sa robí zakladova doska ;)

alimakh
28. aug 2020

@ericzka6 neodporúčame ísť do spolupráce s Tophous. Klamu nie iba v kancelárii a i robotníci ktorých zohnali tiež sa snažia obrbat. !!!

ericzka6
28. aug 2020

@alimakh zdravím, kontaktovala som vtedy firmu, aby mi poskytli info presne o čo sa jedná, ďalej sa to neriešilo, ale tiež písali o rezerve projektu v sume v tisíckach ..

peter10000
4. sep 2020

S firmou Tophouse Gemer vôbec ale vôbec niesme spokojný! Nasľubovali kopec veci a nič nesplnili! Vôbec neplnia plány ako majú! Stále sa vyhováraju na rôzne veci.. Na ich stránke sú recenzie ale napísať sa nedá... Samozrejme sú tam iba pozitívne.. 😂 Tie si píšu iba oni.. TÚTO FIRMU NEODPORÚČAM!!!

alimakh
6. sep 2020

@peter10000 môžem sa opýtať ako dlho sa už ťahá stavba a v akej fáze sa nachádza?