Skúsenosti so stránkou MODANOEMI

orchidea89
3. jan 2021

Dobrý deň, má niekto skúsenosti s touto stránkou?? Ďakujem.

dominikac321
3. jan 2021

kamoska ma od nich niekolko kuskov a vacsinou bola spokojna

piskota81
3. jan 2021

Mám zopár vecí, hlavne boty... spokojnosť veľká. Číslovanie sedí a rýchle dodanie

ktochytavzite
3. jan 2021

Spokojnost

orchidea89
autor
3. jan 2021

Super ďakujem

ninusa221
3. jan 2021

Spokojnosť 😇

merrysa
4. jan 2021

Ja som na tuto stránku narazila tak, ze som si pozerala na aliexpress cizmy na zimu, len tak zo zvedavosti, aky je vyber. Na Ali som nasla jedni konkretne za cca 8e a na modanoemi asi za 25. Este aj fotky mali tie iste. Tento typ,, podnikania" ma trosku irituje 😉 dalej som uz veci z ich stránky ani nepozerala..

kikavadi
4. jan 2021

@merrysa no presne, toto vie vytočiť aj mňa...v dnešnej dobe sa žiaľ prekupovanie cez Aliexpress dostalo do módy 🙄

marca12
4. jan 2021

@merrysa a myslis,ze v obchodoch je to ako?

ninusa221
4. jan 2021

@merrysa moja mamina si stade objednavala take tuniky mali vela farieb a jednu si obliala tak tam bol fľak tak kukla na stitok a to objednala z dakeho velkoskladu u v Poľskú😂 ( prišlo to aj super kvalita ) len sa mi vidi na tejto stranke ze dako zdražela bolo to tam lacnejšie🙈😊

merrysa
4. jan 2021

sak mne je to jedno, nech si kazdy kupuje kde a ako uzna za vhodne, viem, ze sa to tak robi aj inde, ale tu mi ta jedna vec proste udrela do oci, lebo este aj fotky mali odtial stiahnute tie iste...ja nikomu nevravim aby odtial nic nekupoval, len som spomenula svoju skusenost 🙂 majte pekny den dievcata

ninusa221
4. jan 2021

@merrysa ono teraz je uz vsetko ali mna ide poraziť ako mam rada objednávanie ale napriklad zimnú bundu si nekúpim cez net lebo to sa bojim že nesadne😂 ale raz som si objednala z ali tričko že M-ko prišlo ako na babiku šušu😂😂😂😂🤷🏽‍♀️

merrysa
4. jan 2021

@ninusa221 ano, to je nevyhoda, aj co sa tyka napr. reklamacii, ze je to na dlhe lakte, ak vobec...ja som z ali veela veci na svadbu poobjednavala (vtedy som si na nausniciach vsimla, ze je to ten isty princip v slov.eshopoch), ale nic extra drahe, skor take drobnosti a spokojna uplne..ale oblecko ee, to sa oplati aj tu vo vypredajoch celkom pekne..ale to sme odbocili od temy uz :D

ninusa221
4. jan 2021

@merrysa heh poznam ja som si teraz masky na tvar tie cele velké a tie su parádne 😀 aj krit aj sklo na mobil 😂 take prkotiny ale aj kamaratka si stade výzdobu objednala a ta bola riadne pekna 🤷🏽‍♀️ Asi aj ako clovek natrafí ja vzdy pozriem recenzie😂