Skúsenosti so stránkou postovnezdarma.cz

romcix213
15. okt 2020

Ahojte ľudkovia, nemáte náhodou skúsenosti so stránkou poštovnézdarma.cz?
Chcela som si objednať odtiaľ mikinu ale trvá to hrozne dlho,vyhadzuje mi chybu a vôbec tomu nerozumiem....viete mi poradiť?

Tak som sa hrozne tešila na tú bundu

mondolina
15. okt 2020

@romcix213
Zaplatila si vopred?

asfodelka
15. okt 2020

@romcix213 raz somsi tam objednala, neprislo, ked som volala taz ze uz uz posielaju(po 2mesiacoch).. tak vravim, rovno mi to zruste dakujem. Ak si najdes hodnotenia tak nic moc,

birika
15. okt 2020

mne prisli veci po 3 mesiacoch 🙂 uz by som odtial nebrala nic

karelova
15. okt 2020

Trvá to tolko, lebo objednávajú veci z Aliexpressu 🤷‍♀️

lavender21
15. okt 2020

Mám osobnú skúsenosť, nepozrela som si dodávku dobu, trvalo to dva mesiace, bolo to objednané z Číny... To som si mohla aj sama a lacnejšie objednať...

jullietka
15. okt 2020

@romcix213 objednavaju z aliexpresu,preto to tak dlho trva

romcix213
autor
16. okt 2020

@mondolina dala som údaje ale neodišli mi peniaze a písali mi email že už sa nedá zrušiť keď je to na dobierku ale nemám to prebrať a ono sa im to tam vráti,tak dúfam že peniaze mi neodídu

romcix213
autor
16. okt 2020

@asfodelka dobre vedieť už tam nič neobjednam

romcix213
autor
16. okt 2020

@karelova
@lavender21
@jullietka nevedela som vôbec že to je ako aliexpress alebo takéto niečo,vôbec som to netušila

anetkaadamko
16. okt 2020

objednali sme si všetky kolegyne.....boli sme šokované čo nám prišlo....úplne iné ako na obrázkoch....ale zasa vrátili nám peniaze......

karelova
16. okt 2020

@romcix213 to nie je AKO Aliexpress. To je proste nejaky chytrak Slovák/Cech, ktorý ti to OBJEDNA PRIAMO z Aliexpressu, akurát za mnohonásobne vyssiu sumu. To je tovar PRIAMO z Aliexpressu.

romcix213
autor
16. okt 2020

@anetkaadamko aspoň niečo no
@karelova fu no tak potom už neobjednavam lebo zbytočne miniem peniaze za takú bundu keď ju môžem mať za lepšiu cenu a kvalitnejší materiál

sofiaaa499
30. mar 2021

Stránku neodporúčam. Objednala som tovar za ktorý som zaplatila online kartou, a ešte stále ho neodoslali. Tovar si nemôžete sledovať. Príde vám iba email v ktorom píše že "zásielka nebola odoslaná". No otras. Dúfam, že tovar vôbec príde. Mali problémy s prijatým mojej platby, na platenie používajú stránku Pay U. Dovolala som sa iba na automat, a hneď nato mi potom volala pani ktorá bola nepríjemná. Už si od nich nič neobjednám! Na stránke mali napísané "dodanie do troch dní" čítala som rôzne recenzie kde som sa dozvedela, že tovar objednávajú z Aliexpressu takže to tri dní trvať určite nebude.

sofiaaa499
31. mar 2021

Na stránke majú napísané "dodanie do 3 dní". Na veci budete čakať mesiace. Objednala som tovar, všetko s čím mojom byť problém aj bol. Na stránke píše že ich majú na sklade, prišiel mi od nich email že mi vrátia peniaze pretože ich nemajú 😤.