Skúšky v autoškole

mamaradka
2. okt 2022

Ahojte, v septembri som mala skúšky na vodičák a bohužiaľ sa “zadarilo” na jazde. Opravné mám až o mesiac, čiže budem dokopy čakať 2 mesiace. Nedá sa ísť na skúšky s inou autoškolou v rovnakom meste? Ďakujem za rady 😊

pribinak
2. okt 2022

@mamaradka nie.

maryskas
2. okt 2022

nedá určite.. a daj si keďtak kondičnú nejako tesne pred skúškami

sono2
2. okt 2022

Určite jazdy.
Čo si domotala?

mamaradka
autor
2. okt 2022

@sono2 miesto 4 výjazdu na kruháči som vyšla 5 😂 stres urobil svoje

sono2
2. okt 2022

@mamaradka nemohla si hneď zareagovať?
Nám povedali, že ak náhodou zle urobime samozrejme okrem priestupku, tak sa treba okamžite opraviť. Akože pardon, viem zlý výjazd.
Ináč je to klasifikované ako nepozornosť. Čiže, ukončite jazdu a zabezpečte vozidlo že?
Ja som takto urobila chybu na cvičisku.
V živote sa mi to nestalo.
Neskutočne som bola nervózna a ešte aj tehotná

makinja
23. nov 2022

@sono2 a ako sa dá zareagovať? Je povolené napríklad si obísť celý kruh v kruhači ak teda nevideš von na čas? Či aj to sa hodnotí ako chyba?

sono2
23. nov 2022

@makinja no mne inštruktor povedal, že je tolerovane raz samozrejme, ak sa okamžite opraviš a povieš, joj tu som mala vyjsť, príklad tiež ti povie policajt, pokračujete po hlavnej a ty odbočiš, musíš okamžite reagovať lebo ti to zoberie ako chybu a nesústredenosť. Na skúškach radšej žiadne chyby, mne hneď policajt povedal ako da povel, mam reagovať že rozumiem, čiže som postrehla čo povedal a nezabudnem to vykonať. Môže byť policajt že ani tvoja oprava ho nebude zaujímať. Takže radšej sa maximálne sústrediť. zase ta jazda netrvá tak dlho

sono2
23. nov 2022

@mamaradka tak vidíš tvojho to nezaujímalo. Neni pravidlo že ho to musí zaujímať