Sladkosť s hračkou

31. máj 2022

Prosím vás, nevyznám sa lebo nemám deti, ale potrebujem kúpiť nejakú väčšiu sladkosť ktorá má hračku.. ale väčšie ako normálne kinderko...pojdem na návštevu a deti ma nepoznajú tak nechcem prísť na prázdno ale ani s obyc čokoládou, tak som chcela niečo take...
A nebudem mať čas ísť do druhého mesta, takže mám k dispozícii iba Lidl a Coop Jednotu... Poraďte či niečo zoženiem.
Ďakujem

joesvk
31. máj 2022

V Coop Jednote kúp osobitne niečo sladké, čo každý ľúbi napr. klasiku BB keksy, alebo Lentilky a osobitne malú hračku - majú teraz také bublifuky akoby meč.
Niekedy majú aj také pudingy, ktoré majú hračku. Ale nie vždy majú.

solange7
31. máj 2022

Tie bublifuky su dobry napad. Ja som sa vzdy potesila ked som dostala bublifuk. Otazne je, ci sa tomu este dnes deti tesia. 😀

amelie2017
31. máj 2022

@solange7 ano tesia.
A teda za mna ako mamu, radsej kup nejaku sladkost alebo ovocie a k tomu omalovanku alebo pastelky.

joesvk
31. máj 2022

@solange7 Tešia aj väčšie aj menšie 😉

Tiež sa prikláňam k ovociu.

autor
31. máj 2022

Ďakujem baby, ale pôjdem vlakom dve hodiny a potom autobusom takže ovocie asi nie, ale ďakujem za odpovede priemyslim si to

dusankomoj
31. máj 2022

Skús vyskladať niečo ako mikulášsky balíček. Napr.do darčekovej taštičky a vložíš aj kvalitnejšiu čoko a aj napr.tie farbičky,autíčko,plyšáka...

amelie2017
31. máj 2022

Tak 2 hodiny vlakom je lepsie ovocie ako cokolada. Ale jasne, tvoja volba.

autor
31. máj 2022

Už som niečo nakúpila, ďakujem za rady, netreba ďalej prispievať 🙂