Slávik 2009. Je to ako Superstar?

majacska
28. nov 2009

ahojte, hladala som tuto temu, no nenasla som....viete mi povedat, je to ako superstar?

majacska
autor
28. nov 2009

tak ten zaver bol krasny 🙂

lucaska
28. nov 2009

na zaver to najlepsie..........kraasne to bolo.....marketa a denis su zlatulinki..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cigaretka5
28. nov 2009

slovensko je hluche, preco je muller az treti a nie slavik. CMorik je dooooooooooooost nudny

penelope2066
29. nov 2009

Muller a slavik??? No to by nam uz len chybalo... Ja sa skor pytam preco bol Muller vobec v nominaciach a ako sa vobec mohol umiestnit na nejakom mieste???

aadula
29. nov 2009

Muller mal teraz veľa koncertov po slovensku, ja som bola na jeho koncerte...a veľmi sa mi páčilo...ale viac menej si myslím, že ho podržala jeho kapela..však ste asi aj včera počuli, že má vynikajúcich hudobníkov...a pravdepodobne preto bol aj nominovaný..keďže koncertoval

titkovamiriam
29. nov 2009

muller ma fantasticku hudbu a koncerty vypredane do jednoho miesta aj ja som bola teraz na jeho koncerte uzasne

macka01
29. nov 2009

keby Slávika moderoval ktokoľvek z ulice bolo by to lepšie ako ten Mokrý,vždy som sa pýtala,že prečo sa naň ulakomila tá Diana,no a ako to dopadlo,že?Tak strašne sa snaží byť zábavný,tak nasilu až je trápny až hrôza,ta moderátorka,ak chcela zo seba urobiť kravu,tak včera sa jej to podarilo 😝

starwendulka
29. nov 2009

nepozerala som cela. kto to vyhral

krpito
29. nov 2009

macka01, mokry je v pohode a čo sa týka moderátorky, súhlas 😀

cigaretka5
29. nov 2009

este ze mame demokraciu

leniciatko
29. nov 2009

ako zmenili pravidlá na poslednú chvíľu?

majacska
autor
29. nov 2009

starwendulka vyhral Cmorik

mirela
30. nov 2009

slavik nemal vôbec uroven, moderatorka je sikovne dievca, len mala katastroficky scenar 😒 , vola sa Zuzana Sebova. Je to dcera manazera P. Cmorika. Nemalo to ziadnu uroven, nemusi to byt noblesna zalezitost, skôr taka normalna, mozno vtipna, ale toto bol velky trapas 😝

lussy23
30. nov 2009

Mne sa to celkom páčilo. Ta herečka bola milá. Peter Cmorík, to je NAŠA superstar.
Desmod milujem, je to moja najobľúbenejšia kapela. Elán má už svoje roky, a mladí(väčšina) ho už nepočúva.
Ten koniec bol nádherný, ale ten BEN bol teda strašný ☹
Puskailer- ako krásne mu to išlo s Markétkou. To mohol speivať tak aj v hymne a Miro Šmajda by mal sólo.
Horská chata - objav roka?????? To čo je za kepelu? 😲 😲 😲
A ako to dopadlo v Čechách?

leniciatko
30. nov 2009

jáj, v čechách to bola krása,noblesa,mal úroveň. mne sa slov. teda vôbec nepáčil. gott, bíla, kabát a absolut. sl. gott, kabáti ma potešili,tých hrooozne milujem ešte aj dnes.

bubba
1. dec 2009

ahojte nechce sa mi to cele citat ale idem vyjadrit svoj nazor na slavika,podla mna to ma byt nieco noblesne kde sa ludia aj maju noblesne spravat...strapaty moderator ktoremu nerozumeli ani kolegovia o com hovori a premalovana moderatorka oblecena do velkej masle...no hrúúúúúúúúúúúúza 😅 a viete co?som to ani nedopozerala sa mi to hnusilo tak ani neveim ze kto co a ako... 🙄

nnikka
1. dec 2009

zmiesane pocity... 😀 volaco sa mi pacilo a volaco aj nie... ale mokry mi pripada ako by na niecom fical... 😅 a to ako tam prichadzali po cervenom koberci... sedlacke... 😠 ani som to nedopozerala