Sledujete Spektrum? Čo najradšej?

kili
23. okt 2008

je tu množstvo diskusií o telenovelách (ako ich ja volám), tak ma napadlo, či niekto sleduje rád dokumenty a aké. Ja som dosť maniačka, zaújma ma skoro všetko okrem vojny. samozrejme už si vyberám a dôležité je aj spracovanie a či je to zaújmavo spravené.
takže ja rada momentálne sledujem:
Dieťa našej doby
Buď ja alebo pes
Renovácie Debbie Travisovej
viac ma teraz nenapadá

a neznášam Prehistorický park, je mi to fakt trápne, ako sa tak vážení odborníci tvária, že cestujú časom a stretávajú sa tvárou v tvár s dinosaurami 🙄

monkula
23. okt 2008

volá sa to Jamie vaří pro vás a zdravě....

dadka212
23. okt 2008

No keď to si musím pozrieť kedy to chodí či sa mi to s niečim nekryje 😅

monkula
23. okt 2008

myslím, že v nedeľu.... 😉

dadka212
23. okt 2008

tak si to pozriem som zvedavá čo to je 😕

kili
autor
23. okt 2008

vanish, volá sa to Donnin deň, tak skús vyhladať na stránke. Sú tam aj dobré nápady, ale aj veľa volovýn. prýkrát keď som to videla, tak natierali mŕtvu rybu fartou a otláčali na tričká 😝 , to ma dosť šokovalo 😀

kili
autor
27. nov 2008

trošku to tu upadlo, no nič.
neviete ako sa volal taký dokument, bol nemecký a mapoval psychický aj fyzický vývoj dieťaťa od narodenia, že čo v akom odbobí robí... By som to moc chcela niekde zohnať. Myslíte, že v požičovniach také veci majú?

asitka
27. nov 2008

ja rada pozerám na discovery....."ako sa to robí "..... 😀

monkula
27. nov 2008

asitka a ty to nevieš? Veď máš dve deti... 😀

vachovka
27. nov 2008

Ja tiez dost casto cumim na Discovery tiez ma bavi Jak se to dela,spinava prace,doktorka G a superopravovna.Manzel vravi ze som nernormalna ale co mam robit ked mna take veci zaujimaju.

vachovka
27. nov 2008

No a este pozeram na reality tv tam okolo 11vecer davaju plastiky a ukazuju vsetko jak rezu a take blbosti.Na toto odporucam pozriet.

kili
autor
27. nov 2008

ja som minule videla v Nebezpečnej práci, bola to práca servisu nejakých vysielacích veži. Bola to len kovová konštrukcia a uprostred rebrík. By ste neuhádli, ako bola tá veža vysoká. 390m, liezť im tam trvá tak 2-3h, podľa zdatnosti. No ja si to fakt neviem predstaviť a asi by ma tam nikdo nedostal ani zo zbraňou za zadkom 😝