Slobodná mama a nový partner

zuzka_1985
23. okt 2016

Ahojte,slobodne maminy, zaujimalo by ma, ake mate skusenosti s novymi vztahmi po rozpade vztahu s otcom vasho dietatka. Kedy (po rozchode) a ako ste sa dali dokopy? Ako dlho ste spolu randili,kym ste mu povedali o dietatku, prip. kym ste ich spolu zoznamili? Ako casto sa stretavate? Byvate spolu? Kedy ste zacali spolu byvat? Ako prijal novy partner vase dieta? Ako dieta reaguje na "noveho ocka"? Velmi vam dakujem

sibalka21
23. okt 2016

Ahoj ja som sice s priatelom len nejaku chvilu, cize spolu nebyvame... Ale spoznali sme sa pred niekolkymi rokmi, odisla som do zahranicia a ked som sa vratila stretavali sme sa nadalej ako kamarati... Stretavali sme sa vacsia partia, cize o malom vedel hned, vzdy sa s nim vedel zahrat a cim dalej, tym viac si k nemu budoval nejaky vztah 🙂 Dokopy sme sa dali asi tristvrte roka po rozchode s ex... Maly sa ho zo zaciatku bal, kedze ho nepoznal ale teraz sa tesi zakazdym ked sa stretneme 🙂 Aj ked mame pekny vztah, sme spolu kratko, cize maleho ucim na to, ze je to preneho ,,ujo,, :D

zuzka_1985
autor
23. okt 2016

@sibalka21 ako ktatko ste spolu?

sibalka21
23. okt 2016

@zuzka_1985 zatial len necele tri mesiace, cize sa snazim stretavat s nim vacsinou bez maleho alebo ked sme vonku viaceri aj s malym 🙂

zuzka_1985
autor
23. okt 2016

@sibalka21 ja mam novy vztah 4,5 mesiaca 🙂 ako sa ti dari stretavat sa bez maleho? Ja byvam daleko od rodiny, tak mi s malym nema velmi kto pomoct. Maleho si otec brava len sporadicky :(

lubisvecko
23. okt 2016

Tak nie je to lahke, viem to podla najlepsej kamaratky. Ta ma napriklad velky problem, ze ked oznami chlapovi s ktorym randi po par tyzdnoch, ze teda ma dieta, tak on sa strati a uz o nom nepocut. Viackrat sa takto sklamala a teraz ked sa stretneme tak hovori, ze uz kasle na to....ze nemieni stale riesit ci niekto zdupka ci nie..ze veci proste necha plynut 🙂

miskav9
23. okt 2016

Ja som mala partnera a o malom vedel hned lebo pri troch ked som povedala ze mam dieta stiahli sa a ak ta ma naozaj rad tak mu nebude vadit 😉 no ale ani tento vztah mi po 3 rokoch nevisiel tak maleho uc ze je to ujo lebo ked si zvykne ako moj ze ho vola oco je to na zblaznenie no nastastie vlastny otec sa nezaujima tak vlastneho otca nepozna ...

sibalka21
23. okt 2016

@zuzka_1985 No ved toto, mne ho bud postrazi mamka alebo sesterka, kedze je tiez kamaratka mojho priatela tak rada pomoze ked moze 🙂 inak chodi kazdy druhy vikend k mame mojho ex, on je v zahranici a mame nastastie dobre vztahy.... on robi od rana do vecera cize aj z jeho strany je malo casu, tak som rada ze aspon jeden vikend za dva tyzdne mozme byt spolu 🙂

sibalka21
23. okt 2016

Ja som za to, hovorit potencionalnemu partnerovi hned narovinu, ze mam dieta... Nemusi sa s nim zoznamovat ak nechce, to je jasne... Ale aby vedel do coho ide, a aby mohol zdupkat skor ako by sme zacali nieco spolu riesit :D Aspon sa zbavim nespravneho hned na zaciatku 🙂

zuzka_1985
autor
23. okt 2016

Tak ten moj vie od zaciatku,ze mam dieta,nakolko sme kolegovia v praci ☺ ale aj tak ma zaujimaju vase skesenosti

sibalka21
23. okt 2016

@zuzka_1985 A uz sa zoznamili? Ako na seba reaguju?

lussinda2
23. okt 2016

@zuzka_1985 ahoj ja som mojho spoznala po roku a pol samoty, sice pred nim nejaky kamosi boli, ale ziadneho som s malou nezoznamila, nakolko som vzdy vycitila, ze to nieje ono. No pri mojom uz muzovi som vedela hned, ze on je ten pravy. Spoznali sme sa 150km od mojho bydliska na zabave a hned ako chcel cislo, tak som na neho vyvalila, ze mam dieta aby hned vedel do coho ide....aby sme sa nevodili navzajom za nos...bolo to zlozitejsie o to, ze sme si zo mesiac iba volavali. Asi po dalsich 2t prisiel on za mnou, tak som malu pripravovala na to, ze pride kamarat no ale stretli sa asi az o mesiac nakolko mala dost casto navstevovala otca, ale registrovala, ze nejaky Robko existuje. Ako sa prvykrat stretli, je to laska najvacsia 🙂 nedaju na seba dopustit, su zohrata dvojka. Nevola ho oco, povie mu menom pretoze svojho otca ma a aj sa o nu zaujima. Mala 4roky ked sme sa dali dokopy a nemenila by som

lussinda2
23. okt 2016

@sibalka21 spravne....ze zbavit sa nespravneho...ja som povedala, ze najprv musi lubit a ziskat si moje dieta, az potom sa moze zamilovat do mna. Ziadny muz by mi nestal za to, ak by moje dieta nebral a vyhybal sa mu alebo nieco take

zuzka_1985
autor
23. okt 2016

@sibalka21 predstavila som ho malemu ako kamarata, stretli sme sa na ihrisku a sli spolu na obed - bolo to po asi mesacnom randeni - ale my sme sa uz poznali dlho a ako sme zacali randit,boli sme v praci takmer stale spolu - za inych okolnosti by som cakala dlhsie 😊 maleho si hned ziskal

zuzka_1985
autor
18. dec 2016

@sibalka21 ahoj,ako sa mate? Ako sa vyvija vas vztah?

pastelka28
18. nov 2018

Ahojtr..je tu šte niektora ,,online,,??? Co by som sa popytala???

zuzka_1985
autor
19. nov 2018

@pastelka28 ahoj, co by si sa chcela opytat?

sbear
13. máj 2019

@zuzka_1985 Ahoj Zuzka, podarilo sa ti najs noveho partnera? Ja som 3 roky sama po rozchode s malym. Zatial nie som celkom pripravena na randenie. Dost sa toho bojim, kedze mam v hlave nastavene, ze vsetci dobry chlapi su zadani. Hlavne slusni a vyzorovo sympaticki, by si priali vlastne dieta. Co neprichadza do uvahy. Na zoznamkach je par chlapov rozvedenych alebo samych, ktory maju dieta al. deti. Tiez tak vekovo 3-9 rokov, ako je moj syn. Ale neviem, ci takym verit. Ziadna normalna zena by si dobreho chlapa len tak nepustila. Hlavne, ked maju spolu male deti. Male ratam tak do puberty.

kvietocka33
12. aug 2019

Dievcata a po akej dobe - kedy ste zoznamili deti s novym partnerom?

sbear
12. aug 2019

@kvietocka33 z mojich 3 rocnych sledovani to zalezi len na tebe, ci niekoho chces alebo vahas. Ak by si chcela dalsie dieta, tak mas velmi velku sancu spoznat fajn chlapa. Dalsia vec je, mozes spoznat rozvedeho s detmi, dietatom, ktoremu vztah nevysiel ako tebe. Tu treba zvazit, ci mas na to povahu, aby si zvladla vlastne dieta, dieta noveho partnera a este aj noveho partnera, pracu... Ja som sama uz 4 roky takmer. Moj ex je uz stastne zenaty s novou zenou. Ona je ale naozaj tolerantna, inteligentna, sikovna, bezdetna a ochotne sa stara o moje dieta, kde je na striedavej starostlivosti, zvlada mojich ex svokrovcov. Ja som netolerantna, hystericka, naladova. Takze po 3,5 roku som si povedala, ze ostanem sama a najdem si na volny cas plno kamaratiek a zaujmovych skupin. Teda uz aj mam... Nie kazda zena je na vztahy a u nas v rodine absolutne nie. Podla statistik, co som ich pozrela doost, stastie zavisi od seba sameho. A dokonca su slobodne a bezdetne zeny aj stastnejsie ako niektore vydate, zijuce s strese. Takze je to uplne na tebe, ako si to nastavis v hlave.

zafir
9. máj 2020

@zuzka_1985 ahoj Zuzka. Moja skúsenosť a rada zároveň je, povedať čím skôr, že si slobodná mamina. Dieťa nikdy nie je prekážkou pravej láske. Dokonca som sa stretla s tým, že ani viac detí nie je prekážkou. Kto Ťa miluje, tak so všetkým. Láska nemá mať predsudky.

fazulka21
12. aug 2020

@sbear páči sa mi, ako si to napísala 🙂 nie každá by mala ,, gule" takto písať o novej žene svojho ex a o samej sebe. Vau ❤️

dager
7. júl 2022

@lubisvecko ja to oznamujem hneď v úvode a predchádzal tak sklamaniam 😉

bluka2
7. júl 2022

Určite hneď povedať. Ja som sa napríklad zoznámila na konferencii s jedným, zaiskrilo to a to, že mám dieťa som hneď povedala tak akoby mimochodom - v mojom prípade, že letím do Bratislavy a nie do Viedne, lebo mám dieťa u rodičov... Proste neoznamovat to ako keby to mala byť nejaká prekážka, spraviť z toho veľkú tému, zatiaľ iba v kontexte, akoby sa ho to netýkalo, ale nech vie.