Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

lullka30
30. jan 2008

V Palladiu úplne na hornom poschodí je nefajčiarska kaviareň pre maminky s dětmi, takže možeme isť tam

www.tretters.cz

betka007
30. jan 2008

lulka ok, vyzera to dobre 😎

lullka30
30. jan 2008

aspoň tam nebude nafajčené

betka007
30. jan 2008

presne a priestor pre kociky 😉

mimochocdom, dnes manzel objednal golfky od inglesiny 🙂 , koncom marca sa chystame do londyna na vikend, tak manzel objednal tie golfky, ze su lahsie a lepsie na cestovamie, som zvedava 🙂

susik77
30. jan 2008

betka, a ake konkretne, nech sa inspirujem 😉

betka007
31. jan 2008
susik77
31. jan 2008

betka: pekny...ja uvazujem o bebeconfort: http://www.detskyraj.cz/zbozi/2661-bebeconfort-...

betka007
31. jan 2008

ty, ten je dobry, co si poslala odkaz, dokonca ma aj dost pekne miesto na lezanie, ze? My potrebujeme golfky na marec, to bude mat Laura 7 mesiacov a dufam, ze uz bude sediet 🙂, aby sa v ttm udrzala. Ja som chcela prave inglesinu a v tej istej farbe. ten kociar co mame teraz, tak sa da z neho urobit sportiak,ale Martinovi sa na nom nepaci siroky podvozok a hovoril, ze sa to prestavuje akurat v nudzi, ze potrebujes rychlo sportak... No tak neviem... 😉 Cifri Lauru viac ako ja 😉

susik77
31. jan 2008

😉

betka007
1. feb 2008

Ahojky Zuzka, jasne, kočiar dam vyskušať, len ho ešte nemáme doma. Dnes mi písali, že bude asi ďalší týždeň. 🙂 .

Vcera bolo fajne 🙂 , aspoň nam s Laurou

susik77
1. feb 2008

ahoj betka, ano vcera bolo fajn 😉
dnes mi zacalo byt nejak blbo, asi na mna lezer nejaka viroza ☹ dufam, ze nenakazim malu ☹
zacinam si pozerat franinu, asi budem pokracovat a uvazujem, ze by som si urobila maly doktorat...

betka007
1. feb 2008

Ahoj Zuzka, doktorat a z coho? Keď som bola tehotna a bolelo ma v krku, tak som cucala Boiron Homéogéne 9 . Cucala som 1 tbl á 1 hod. veroniku nenakazíš. Ja už som toľkokrat bola nachladena a Laura bola v pohode. A nedávno bol nachladený aj Martin, Laura chvalabohu nechytila nič 😉

lullka30
1. feb 2008

Ahoj baby, včera bolo super, len tá 1.5hod bolo málo, nabudúce ostaneme dlhšie.
Natal už včera večer mala soplíky a v noci nemohla poriadne dýchať, ako mala ucpaný nos, takže sme sa moc nevyspali 😒 dnes je nejaká nevrlá, ale teplotu nemá, tak dúfam, že sa z toho skoro dostane
ja som tiež brala tie homeopatiká a pomohlo to
tak pa a pekný víkend

susik77
1. feb 2008

betka: mne moc homeogen nezabera, skor oscilococcinum-uz som ho kazala kupit matovi.este cucam emske pastilky-je to nieco ako vincentka-obs.sol. hrozne kycham a doobeda mi bolo blbo.chvalabohu, zatial nemam teplotu 😎
lullka: nech sa natalka skoro vylieci 😉

betka007
1. feb 2008

jaj, baby, tak sa uzdravte 😠 , nech sa vam to nezhorsi

zittka
2. feb 2008

ahoj,
všetci maródi nech sa čoskoro uzdravia.
My sme dnes mali v noci teplotu, ale myslím,že to je k zúbkom, máme druhý. a tej nádchy a kašľu sa nemožeme zbaviť ☹

musko
2. feb 2008

No, ja hlásim, že u nás tiež lazaret - sme mali ísť k našim na Slovensko, takže nejdeme nikam. Petrík od včera hicuje, ako piecka..... Tak pekný deň!

susik77
2. feb 2008

caute, prajem skore uzdravenie 😉 ja asi nikam nejdem cez vikend, nakupi manzel.uz aj mala kasle 😒
baby, ja sa uz tak tesim na jar 🙂

androna
autor
2. feb 2008

dievcata ahoj tak my sme uz ok.tak vsetkym marodom skore uzdravenie.a pozeram ze som urobila dobre ze sme na to stretko nesli.

kajacz
2. feb 2008

ahojte 🙂 , aj my sa hlásime do klubu chorých, Samko mal zapal nosohltanu s teplotami, teraz už len soplí, manžel asi po 10-tich rokoch chrípku(to skoro umieral...) a Šimon mal z pond.na utorok v noci horúčku, čakala som, že mu vylezú dalšie zuby a zatial nič, iba má trochu soplík. Len ja zatial držím...

susik77
2. feb 2008

ahojte, ja som dnes nasadila bioparox a mam pocit, ze som este viac chora 😎 lepsie si je nepripustat si to vobec 😀 😎

ajkabezka
2. feb 2008

ahojte, som tu poprve a zaujala ma téma, lebo ja som "úplně naopak"- češka na Slovensku...tak vás zdravím na opačném konci 😉

susik77
2. feb 2008

ahoj, myslim, ze je tu aj taka tema na konikovi-mrkni na regiony 😉

betka007
5. feb 2008

Ahojky, ako sa mate?

Zuzka, co Veronika? Uz ma dupku v poriadku?

My ideme zajtra rano s Laurou na kontrolu s bedrami, som zvedava, ci uz bude mat jadierka. Inac vsetko po starom. Furt makame na pristavbe, stahovanie este nehrozi, dnes nam boli nahoit vnutorne omietky, dalsi tyzden budu stukovat.... Cez vikend chystame rodinnu oslavu. Svokra mala narodeniny, tak si na chvilku oddychneme a prejeme sa 🙂

susik77
5. feb 2008

ahoj betka.verca mi furt place ☹ neviem preco ☹ co je to dupka? 😕

betka007
5. feb 2008

dupka je zadocek 🙂 , myslela som, ci uz nema tie vyrazky. A nebudu to zubky? Ked tolko place? Uz ma na ne narok 🙂

susik77
6. feb 2008

aha, tak ma trochu, uz je to lepsie. asi jej idu, ale teraz su to horory-rozplace sa znicohonic a nejde utisit 😒 a zrovna ked sme daleko od domu na prechadzke-a place aj polhod. vkuse.a ked prideme domov, je vysmiata a nic jej nie je 😎

kajacz
6. feb 2008

ahojte
betka- prajem uspešné vyšetrenie
susik- Šimon robí presne to isté, len to nie je až polhodinu, tiež si myslím, že mu idú dalšie zuby. Dolné mu vyšli ani neviem ako. Aj v noci sa mi často budí, jest nechce, len sa vrtí, mrnčí...
Inak už sme zdraví, Samko má prázdniny, tak tu bola pre neho svokra a v nedelu sa vrátí s mojou mamkou, tak sa velmi teším 😵
V piatok mám poslednú zkúšku- Pediatriu, tak sa učím, ale je to na prd, všetky choroby vidím na svojich detoch... 😝 😀 , do toho protivný Šimon...takže sa možem učit len, ked spí(a to spí cez den málo), alebo až večer ked príde manžel.
No, mám, čo som chcela... 🙄

musko
6. feb 2008

kaja, vydrž! Keď si to zvládala doteraz, tak tú jednu už zvládneš určite! Si šikulka, ja si neviem predstaviť pri Petríkovi študovať - a to je dobré dieťa 😉
Maródom prajem rýchle uzdravenie!

kajacz
6. feb 2008

musko- dakujem za podporu, už si prajem, aby bol jun, po mojich štátniciach...
Vy už ste zdraví? tiež ste nejako často chorí...