Slovensko-český pokec. Pridajte sa

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?
schnek
8. nov 2007
tak 10l toho určo není, tipuju to tak na 7-8, mám prostě malej kbelík 😃 ale zas toho dám míň. Kolik dávkuješ na 1 pračku? tak jako normální tekutej prášek?
kili
8. nov 2007
ja som zohnala tekutý prášok s 200ml odmerkou a tak to dávam do nej. Ty dávaj určite menej, však s vodou sa ti to zriedi v pračke.
schnek
8. nov 2007
dík za info 🙂
schnek
8. nov 2007
monkula, jaký to je mít dvě děti? když to srovnáš s tím, jaký to bylo, když se ti narodilo první? a jaký to je teď, když už jsou kapku větší?
sisstin
9. nov 2007
čau holky..včera nám nešel net :-| já teda neslizuju...a prý to prádlo není bílé..ale takové zašedlé z toho =-) ale nemůžu posoudit =-) :-N
sisstin
9. nov 2007
schnek: jsi tuuuu? 😃 :-p
schnek
9. nov 2007
jj, jsem tu 🙂
sisstin
9. nov 2007
já zas střídavě nosím tygra.. a jsem tu... :-| prdy prdy prdy ]-(
schnek
9. nov 2007
no a zabírá mu na to něco? zkusilas ten Nutrilon? nobo nějaký kapky?
sisstin
9. nov 2007
schnek: nezabírá fakt nic..ani jiný jídlo, ani Sab ani Baby calm, ani mastička Pupík..ani masáž bříška..ani teplý obklady..už fakt nevim 8-( 8-( 8-( 8-(
schnek
9. nov 2007
a co koupací kbelík? prej to hodně pomáhá. A nebo čajík? no a nebo vyraž k doktoru, ať ti něco poradí. A ani flatulin? to je gel od Altermedu.
schnek
9. nov 2007
jo a když bylo fakt zle, tak jsem si lehla a dali si Ondru na sebe bříškem. To zabíralo skvěle a spali jsme tak asi do 2 měsíců 😃
schnek
9. nov 2007
a nezkoušela jsi rektální rourku?
sisstin
9. nov 2007
schnek: ještě koupím Větrníčka =-) tu rourku..toho se bojím, prý to je návykový |-| navíc on prdí..i kaká..ale prostě než ...tak ho to bolí :-S dneska už posrandil pět plínek :-o :-S
jana20
9. nov 2007
ahojky....
sisstin ja som malemu davala davala pred kazdym jedlom kvapky espumisan L...to mi doktorka odporucila...
sisstin
9. nov 2007
jana: taky máš Peťka 😃 :-p
jana20
9. nov 2007
🙂
schnek
9. nov 2007
siss, ještě babio dělá bio feniklovej čajík s probiotickou vlákninou na zažívání
sisstin
9. nov 2007
schnek: já mám ted fenyklovej od Hipp..ale účinek žádnej..akorát ho vypije a hned vyčurá :-N
schnek
9. nov 2007
taky jsem měla HIPP a teď mám ten babio, tam je navíc ta vláknina a oslazený je to laktozou
sisstin
9. nov 2007
schnek: akorát mám teď spoustu krabic s UM a čajů..a je to plný 8-( :-N
katka183
9. nov 2007
môžem sa pridať? 🙂
schnek
9. nov 2007
ahoj katka 🙂

siss, to znám, my vyzkoušeli 5 různých mlík 🙂 a co jiný UM? Ondra hrozně plakal po nutrilonu
sisstin
9. nov 2007
schnek: mně přijde, že nejhorší to bylo po Bebě =-)

katka: vítaj 😃
schnek
9. nov 2007
tak máš ještě třeba HiPP, Hami, Sunar, Lactum baby,... zkoušejte.
sisstin
9. nov 2007
schnek: mi právě říkali, že min. týden trvá, než si zvykne na nový jídlo..a nemá se to furt měnit |-|
schnek
9. nov 2007
hmm, no musíte to nějak vydržet. Já ty 2 týdny myslela, že zdechnu. No a co ten koupací kyblík. možná by se mu tam líbilo. Prý to dětem připomíná bříško
sisstin
9. nov 2007
schnek: prdim na to..ve vodě řve jak blázen..stačí i mokrá žínka na tělo 😉
schnek
9. nov 2007
no já četla, že kolikrát děti řvou a ten kyblík se jim líbí právě jako že jim to připomíná bříško. Ondrovi taky pomáhalo, když jsme si ho vzali k sobě do vany a prohřál si bříško. Tak sna ho to brzy přejde 😉
sisstin
9. nov 2007
schnek: to jsem taky četla..ale nevím, jak bych ho do toho kýble nasoukala..a není to zrovna levný..už mám doma dost věcí, co se nepoužívaj vůbec 8-(

Začni písať odpoveď...

Odošli