Smart watch - odporúčanie na hodinky hlavne na šport

laurikasarinkaq
8. dec 2023

Ahojte baby odporúčte nejaké cenovo prijateľné ale zároveň kvalitné hodinky s ktorými ste spokojné
Využívať ich chcem hlavne na šport , chcem vedieť koľko cca spálim kalórií pri náročnej robote v práci ale aj pri cvičení vo fitku ,bicykli ,behu a podobne🙂
-meranie počtu krokov
-rada by som ich sparovala s mobilom (iphonom)
-pripadne možno viete o funkciách niektorých ktoré človek prospesne využije a ja ani neviem ze nejaká taká funkcia je , takže cokolvek rada uvítam 🙂
Cenovo do 100€ najlepšie ale viem dať aj viac ak sa to fakt oplatí , pripadne príjemem aj lacnejsie ak máte s nejakými dobré skúsenosti ☺️ ďakujkam

wade
8. dec 2023

Ak mas iphone, tak si vezmi apple watch. Su drahsie, ale vydrzia fakt vela rokov (moje maju 4 a idu bez problemov). Kludne aj tie najlacneisie (SE), ale nove. Aj ine hodinky sparujes s iPhone, ale ta integracia a funkcie stoja za priplatenie. Ak ale je budget naozaj limit, pozri mozno nejaky fitness naramok Fitbit, alebo XIAOMI Smart band.

wade
8. dec 2023

A este dodam, co sa tyka funkcii - primarne vyuzivam na trackovanie workoutov (kalorie, cast, intenzita). Je to pekne prepojene z HEALTH v iphone a mas tam kopec dalsich ukazovatelov. Potom notifikacie (ale mam ich vyrazne zuzene na hodinkach), navigacia na bicykli a najoblubenejsia funkcia je - najdi telefon (hlavne kazde rano, ked splasene beham po dome 🙂 )

anega79
8. dec 2023

huawei, uz mam druhe a su super

bt_kaja
8. dec 2023

ja mam tieto a som s nimi spokojna 🙂 https://www.hodinarstvotrnava.sk/produkt/cns-sw... podla popisu by mali splnat aj tvoje poziadavky a nestoja majland.. 🙂