Poraďte smart hodinky so základnými funkciami

letnakrasa
13. máj 2021

Ahojte, chcela by som na okruhle narodeniny smart hodinky na ruku, nieco lahke, co mozem sparovat s mobilom a zakladne funkcie ako meranie krokov, ukazovanie hovorov a sms. Mam rada znacku samsung ale rozpocet len do tych 100€ takze pozeram napr. Aligator smart watch.. nema niekto? Pripadne poradte ak mate podobne hodinky, znacku a ako ste spokojne, alebo ktorym sa vyhnut. Dakujem 🥀

vitriolka
13. máj 2021

a co tak naramok a nie hodinky? isla by som do samsungu galaxy fit 2- su naj naj v pemere cena-vykon, alebo max do xiaomi band. obe maju vsetko, co chces, ale xiaomi zvykne casom robit problemy v parovani s telefonom. ostatne znacky su shit. pokial nechces apple alebo garmin 🙂

kinats
13. máj 2021

Ja som tiez nevedel ci to vobec budem vyuzivat a co vsetko potrebujem a tak som zacal s Blitzwolf je to dostupne lacne a zatial funguju, dlha vydrz baterie co mi vyhovuje, sparovanie uplne bez problemov.

janinka007
13. máj 2021

ja mám tieito a sú super, ak nechceš nejaké mimoriadne funkcie https://www.mobilonline.sk/produkt/xiaomi-huami...

hettinka
13. máj 2021

@letnakrasa na “základne funkcie” ti stačí fitenes-náramok. Ten kúpiš aj za 30€

letnakrasa
autor
13. máj 2021

Radsej by som hodinky, nosim rada vela siat a sukni, ten fit naramok mi k tomu nejak nesedi, preto som chcela hodinky, ktore by zaroven boli kvazi sperkom 😊 ale dakujem vsetkym za tipy, idem to pozriet.

veropeter
13. máj 2021

Obvykle si vies kupit k tym fit naramkom aj iny “remienok”, mozno aj kovovy. Pozri amazon alebo inde online 😉