Sme konečne tehuľky

nivejka
10. mar 2010

čakanie po transfere sme úspešne prešli a teraz rýchlo do novej témy tehulky
týmto vás všetky vítam... 🙂

krivka5
16. mar 2010

no mne je dnes vynimocne dobre,mozno mi uz tie nevolnosti ustavaju, ale vcera mi bolo hrooooozne ee.
zajtra idem na odbery k dokine a uz asi aj knizku dostanem. o tyzden by som mala ist na nejaky specialny UZ a rada by som vedela uz pohlavie babatka, aj ty si zvedava na pohlavie?

nivejka
autor
16. mar 2010

nie moja som dobrovoľne nezamest.,ale zajtra sa idem už zaevidovať na úr.práce,lebo je teraz blbosť si aj sama platiť zdravotné a už je aj dosť vysoké 😒

krivka5
16. mar 2010

ja rozmyslam ze by som sa uz dala vypisat do prace ak bude vsetko o.k., ale muz nechce...

nivejka
autor
16. mar 2010

neriskuj nechod..len si spomeň,aké nervy si tam mala 😖 ...ani ja nemám knižku až o týždeň idem zase na utz a potom ju už dostanem....jasne,že chcem vedieť dopredu pohlavie..keby som mohla aj hned teraz...ale s mužom si myslíme,že to bude baba 😀

krivka5
16. mar 2010

no aj moj muz by chcel strasne babu a ja mam teraz problem s pletou,vyzeram ako strasidlo tak kazdy vravi ze to mi dievcatko berie krasu.

krivka5
16. mar 2010

no idem sa ja trosku ucit,pekny dnik 😉

lusinkaj
16. mar 2010

ahojte baby,ja som vas az teraz nasla... 😅 vobec som netusila ze kde zmizla nasa tema... 😵
tak baby ja uz mam tehotensku knizku 🙂 termin mam na 11.10.2010zaujimavy datum...urcite to vtedy nebude 😉

strelka11
16. mar 2010

ahoj holki,tak ste tu dneska troska rozbehli 😉 no ja som zacala 7tt,ale zle mi stale neni,chvalabohu,iba nemam na nic chut,tak aspon nevyzieram od rano do vecera 😀

nivejka
autor
16. mar 2010

lusinka super,tak ty už máš knižku???mňa čaka buduci štvrtok 😀
krivka a čo sa učíš????

lusinkaj
16. mar 2010

nivejka no veru mam uz knizku,asi ju aj hodim do albumu....ale sa mi neceeeee 😝
dnes som nejaka vselijaka,daco lezie namna.... 😝

nivejka
autor
16. mar 2010

ešte ju nemáš v albumíku čo???lebo som ti tam nakukla a nikde nič 😉 zase ma brucho rozbolelo,lebo sa len nervujem..... 😠

lusinkaj
16. mar 2010

nie este nemam...dnes asi ani ju nedam,to ja take veci nechavam na manzela..... 😉 on to odfoti,presunie do pc...
ja som dnes vselijaka....taze poznam to.... 😒

nivejka
autor
17. mar 2010

ahojte maminky 🙂 ..bola som na tom úrade,ale až mi je z toho zle,čo všetko musím vybaviť a druha vec si každy týždeň zháňať pečiatku 😠 😠 --tak dufam,že ma doktor vypíše na PN na rizikobé,lebo pri malej som mala dost važne rizikové...inak bruško ma stále pobolieva a pichá vo vaječníku ☹

strelka11
17. mar 2010

No nivejka,tak to si dneska mala uzasny den 😒 to ti nezavidim
A mavas stale take predmenstruacne bolesti,lebo ja som sa dneska rano na ne zobudila ☹ aj prsia ma dneska nebolia,dufam,ze sa nic zle nedeje 😢

lusinkaj
17. mar 2010

nivejka toto poznam aj ja...urad prace...ale nechapem ako kazdy tyzden nosit peciatku,to nieje hlupost?ved uz davno vysiel zakon raz do mesiaca sa chodi hlasit a aj raz do mesiaca peciatka...dobre si pochopila??? 😅
a ked budes na pn,aj ked is na urade p.budes mat vychadzky a chodia aj z uradu p.na kontroly....tak preto ja som sa hned po tyzdni dala vypisat,lebo neviem si predstavit byt od teraz do 9 mes.len doma a mat vychadzky 😅

strelka,nic sa neboj...nemozu ta vkuse boliet prsia,to by sme kde dosli....musia si aj odychnut 😀

strelka11
20. mar 2010

ahojte tehulky,tak uz nam potvrdili cinnost srdiecka,tak sme nesmierne stastny 😵 😵 😵 bola to nadherna melodia ked nam pustil srdiecko nahlas,kraaaaaaaaaaasne 😅

lusinkaj
20. mar 2010

strelka tak to je super,kolko ich tam videl? 🙂

strelka11
20. mar 2010

ahoj lusi, co kolko tam videl?nerozumiem 😕 😨

lusinkaj
20. mar 2010

tak ci mate jedno babo ci dve....

strelka11
20. mar 2010

lusi cakame jedno babo,teda hadam sa to uz nezmeni,aj ked myslim,ze by to nikomu nevadilo,cakame 1 vytuzene drobca a na pohlavi nam nezalezi,hlavne nech je zdrave 😅 😅 😅

nivejka
autor
20. mar 2010

no konečne!!!.......ahojte bambuľky 🙂 🙂
lusinka...asi som na urade zle pochopila...viem,že hlásiť sa treba raz za mesiac,ale dalej som už pochopila,že každy týždeň mám
žobrať o pečiatku...
strelka jáááj super že takto počuť ako mu bije srdiečko 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
20. mar 2010

nivejka ale to je hlupost kazdy tyzden mat peciatku,ved peciatka sa nosi raz za mesiac jedna ked sa pojdes hlasit....ved v inom meste to nemoze byt ine????

lusinkaj
20. mar 2010

strelka tak super,drzim prsty aby bolo vsetko tak ako ma byt 🙂

nivejka
autor
20. mar 2010

no asi som to domotala,ale aj tak sa tam mám zastaviť budúci týždeň....tak sa opýtam,ale určite to bude tak ako hovoríš ty 😉
baby ja sa odtiaľto nejako neviem vymotať a predtým ako som dopísala..tak som nevedela nájsť našu tému....

lusinkaj
20. mar 2010

nivejka spytaj sa ale urcite bude tak ako vravim....v pondelok sa idme obj.na prvy 3D utz.... 🙂

nivejka
autor
20. mar 2010

ja už som objednaná na 3D utz..idem 26.4......jááj lusinka ja som strašne nenažraná a to úplne najhoršie vôbec ale vôbec žiadny pohyb--už ma to tak strašne hnevááááá 😠 😠

lusinkaj
20. mar 2010

uz si objednana,super....tak mne len etraz v piatok na poradni dali papierik a v pondelok idem tam osobne,ze najlepsie lebo je tam vela ludi 😉

nivejka
autor
20. mar 2010

mňa si objednali ešte toho 2.3.ked som bola naposledy v gyn-five--no idem tam vlastne na 3D--toho 25ttasi nepôjdem,lebo aj doki povedal,že je to už dosť veľké

lusinkaj
20. mar 2010

ja pojdem na 3D 18-20tt mi kazal sa dr.uz objednat.... 🙂

nivejka
autor
20. mar 2010

mne to vychádza na 16.tt--sám doki ma objednával 🙂