Smutná kozička

dadula83
22. sep 2015

Ahojte,
baby ktoré chováte domáce zvieratá a hlavne kozičky, nestretli ste sa náhodou s tým, že by Vám kozička zo dňa na deň posmutnela? Len leží a ani o potravu sa nejak špeciálne nezaujíma, neblečí, no apatická nie je...Ked som ju včera vyviedla na pašu, tak sa aj pásla ale tak nijako. Keď prídem k ohrade, ani sa nepostaví a nepríde za mnou...Nechápem to, nevykazujem žiadne iné príznaky. Je v ohrade ešte s jednou kozičkou a tej nič nie je...na stravu si dávam pozor, potom čo mala jedna penovú tympániu...takže majú len seno, šrot, kukuricu, konáre a na paši je stále to isté, tak si myslím, že stravou to nebude.
Vopred dakujem všetkým za reakcie 🙂

darina1952
22. sep 2015

@dadula83 ahoj, určite by som zavolala zverolekára so špecializáciou na domáce zvieratá, aby sa na ňu pozrel. Všeobecne vraj platí, že keď domáce zviera leží (krava, kôň a pod.) tak je to choroba ☹
Držím palce 😉

dadula83
autor
22. sep 2015

@darina1952 ahoj, ona vlastne neleží na boku, taká zvalená, to by mi bolo jasné, že je zle, ale len tak, že má nohy pod sebou, tak ako zvyknú takého druhy zvierat oddychovať. Teraz som ju aj videla sa prechádzať...tak neviem...