Snaženie sa o dieťatko a svadba mojej sestry

bobulocka
10. jan 2018

Urcite sa Vam bude zdat tento prispevok divny, no ....sestra ma svadbu v septembri....s priatelom sa snazime o dietatko...dali by ste si pauzu na mesiac-dva? Alebo by ste na to kaslali....ide o to ze by som chcela byt na tej svadbe... A ak by sa nahodou ujalo prave teraz...a aj ked si predstavim rodicov...ze by boli na prasky zo mna aj zo sestry v rovnaky cas... neviem😔😔😔

ovrl
11. jan 2018

Ak na tej svadbe chces byt, a chces mat istotu ze vtedy nebudes rodit, tak mi logicky pauza vychadza ako jedina moznost. Neviem kolko mas rokov a ako dlho sa snazite, ale tak 1-2 mesiace sa hadam daju zvladnut... radsej tie 2, nech mas rezervu keby nahodou bol predcasny porod, co sa moze/nemusi stat.

deti95060810
11. jan 2018

nie, snažila by som sa ďálej.....Tehotenstvo nie vždy výjde keď si to prajeme my...

fefe123
11. jan 2018

presne ako píše
@deti95060810 .... radšej skúšať, ako potom nekonečne čakať... dnes už to zväčša každému nejde tak rýchlo....

dankovicova
11. jan 2018

Je to na teba. Ja osobne by som sa asi ďalej snažila, nevieš či sa vám zadarí alebo nie 🙂

erika_smile
11. jan 2018

Ja by som neprestala, je malá pravdepodobnosť, že akurát vtedy by si rodila. A keby tak aspoň budete mať peknú zhodu, oni budú mať výročie a vaše dieťa narodeniny

juliet86
11. jan 2018

Snazila by som sa dalej. Sanca je 20percent kazdy mesiac ak ste obaja tip top a trafite 12hodinove okno 😂 ak sa ujme malo to tak byt