Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

takyna
1. sep 2009

Ahoj Kacenka 🙂 úprimnú sústrasť za sestričku 😢 , a samozrejme aj tvojmu anjelikovi 😢

ale zároveň už veľmi nechcem aby toto bola len smutná téma, tých je na koníku viac než dosť, preto ti prajem príjemnú prechádzku....pozor na medvede 😉 , ja pojdem odviest nasu slecnu na internat, a dogulasovat zvysok dníka.

Prajem všetkým krásny dník...........a nech sa tu konecne začne tehu vlna......mamičky šťastných brušiek 😉 😵

sasko25579
1. sep 2009

rikuska 21
to s vaším malým ma veľmi mrzí.

sasko25579
1. sep 2009

takyna
dakujem za radu už som si to zistila.Manžel mi to pichat nebude, to by som musela kriesiť jeho.ale mam znamu lekarku aj sestričkuOvplyvni merinol nejako moj život?treba si na nieco davať poozor?/možno su to blbé otázky/.Myslím jedlo, namahu obmedziť alebo tak.

kacenka24
1. sep 2009

Ahoj Taky.
Veď ani ja nechcem, aby sa tu už smútilo. 🙂 Hádam sa to tu už prelomí a v krátkom čase tu zavládne tehu vlna. Len, kto ju naštartuje ... 😉

rikuska21
1. sep 2009

Kacenky, uzi si prechadzku a naber sily z prirody, zajtra zarezavas 😉 😉 😉 . Mna to este minie, mam PN. Uvidim co v pondelok.Som 11 den stimulky.

Taky, mas pravdu, kej sa clovek pozera na veci optimisticky, aj ten smutok a bolest sa vnima trosku inak, keby so slo tak stale 🙂 🙂 🙂 🙂

Sasko, Strava ako doteraz len by si mala pri stimulke viac pit, aby ti to neslo do haperstimulky, i ked ani to nie je 100 %, je to velmi individualne, niektore babulky maju citlive bruska, niektore nic 😀 😀 😀 a niektore trpia ak kone 😢 😢 .

krasny dnik vsetkym a bola by som stastna keby uz niekto zacal vlnu tehu , jupiiiii

sasko25579
1. sep 2009

RIKUSKA 21
držím plačeky, a dik za radu budem piť apiť piť. k tomu este trosku pozitivneho myslenia........maj sa krasne 😉

rikuska21
1. sep 2009

DakujemSasko, aj ja tebe, a urcite ti schvalia ziadost, to sa nemusis bat

sasko25579
1. sep 2009

RIKUSKA
POCULA SOM žE žIADOST AJ NESCHVALILI, BOL AJ TAKY PRIPAD.ALE TREBA DUFAT.

kacenka24
1. sep 2009

Saško, držkám palčeky, nech Ti všetko schvália. 🙂

Tak, hor sa zajtra na nový školský rok. Tento rok si znova preberiem s tretiakmi vybrané slová, tak už sa teším. 🙂

sasko25579
1. sep 2009

KACENKA ty si učitelka?takze ty mas tie deti aspon v robote.mne tam chodia len dospeláci a stale nieco otravuju/minule tam dosla jedna pani asi s 2r chlapcekom......... 😀

kacenka24
1. sep 2009

Áno Saško, som prvostupniarka. Tento rok mám tretiačikov. A ešte k tomu som na škole špeciálny pedagóg a tak mám na starosti aj integrovaných žiakov z 2. stupňa. Veru tak deti mám aspoň v práci, aj keď by som bola radšej teraz doma a strarala sa o ten náš poklad. ☹ ☹ ☹

Ach jaj, dúfam, že už aj ja čoskoro znova pocítim ten nádherný pocit, byť tehu. Ale to si tu prajeme všetky, tak nám držím pršteky. 🙂

sasko25579
1. sep 2009

KACENKA
ti integrovani žiaci znamena co prepadli?alebo nejaki problemovi?Stym pokladom mas pravdu to tu chceme vsetko ,ale nie vzdy sa vsetko dari ako chceme.

kacenka24
1. sep 2009

Školská integrácia je začlenenie žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami do bežných tried základnej školy. Môžu to byť žiaci so zdravotným postihnutím, chorý alebo zdravotne oslabený, žiak s vývinovými poruchami alebo s poruchou správania.

Dnes je neuveriteľne veľa detí s najrôznejšími poruchami. Hlavne je tie problémy, čo najskôr podchytiť a venovať im dostatočnú pozornosť.

sasko25579
1. sep 2009

KACENKA
myslis aj napriklad autistov?musi to byt zaujimava ale urcite tazka praca.

sasko25579
1. sep 2009

KACENKA
mozem este otazku?ako si ty na tom?v akom si stadiu cakania?mozno si to uz hovorila,ale nepostrehla som to.

kacenka24
1. sep 2009

No, zrovna autistických detí sa to netýka, pretože tie potrebujú úplne iné prostredie a hlavne špeciálny prístup. A v triedach s 25 deťmi sa to nedá. Sú to napr. žiaci so zrakovým, sluchovým alebo telesným postihnutím. A takisto aj deti s poruchami správania ako sú napr. haperaktívne deti. Ako píšeš zaujímavá, ale veľmi namáhavá práca.

sasko25579
1. sep 2009

KACENKA
aha uz chapem. no tak to sa v robote nenudis.hlavne si musis k nim najst ten spravny pristup.kolko sa uz snazite o babo?

sasko25579
1. sep 2009

KACENKA
idem uz off.zajtra mam tiez tazky den od 7-17h v robote,ale co uz.ale este musim von s havinkom.maj sa krasne a nech dostaneš dobrzch žiakov zajtra.......... 😀

kacenka24
1. sep 2009

Pred prvým otehu to bolo presne rok, čo sme sa snažili. V januári som mala cisársky a od marcovej "ovulky" skúšame znova. Takže teraz to bude už 7 cyklus. 😒

kacenka24
1. sep 2009

Vďaka Saši. Nec Ti to zajtra rýýýchlo ubieha. Papa. 🙂

rikuska21
2. sep 2009

Ahojte dievcata,

Takze v piatok idem na odber vajok, ale potom az na KET, kvoli oHSS,
Kati, ja som dnes nebola v praci, takze moji siedmaci sa zaobisli bezo mna.Ucim 2 stupen ,ale musim aj 1 stupen, ale pracu mam rada, iked je to nezaplatena robota.
No najradsej by som si uz doma tutkala svoje babusko. My sa snazime vyse 6 rokov, to len na povzbudenie, ze ten rok a sedem mesiacov nie je az zak katastrofa. I ked viem co to je, ked kazdy mesiac pride mrcha. 😢 😢 😢
Az teraz som i krat v procese ivf,
drzim prsteky

zuzka88
2. sep 2009

ahojte zienky

ja som dnes dostala inekcie fraxiparin...je mi z otho na nic..myslela som ze nebudu treba ked doteraz bol pokoj...

rikuska21
2. sep 2009

Zuzik to si tu snad pichame kazda, podla mna to neublizi, , neboj ja ak budem tehu tak ma to caka cele tehotenstvo

sasko25579
2. sep 2009

KACENKA
ahoj, tak ako prebiehal dnesny dnik?žiačikovia posluchali??????????

kacenka24
2. sep 2009

Ahoj Sasko.
Dnes bolo celkom fajn. Klasika, trošku sme sa zoznámili, dostala som kvietočky a tak. 🙂 Zajtra sa "učíme" 2 hodiny a v piatok 4. Ale od pondelka už ideme naostro.

sasko25579
2. sep 2009

ahoj KACENKA
no vidis a na nas úradnikov nikdo nebral ohlad , že by sme menej robili.co uz to je osud 🙂 mne nosili sem tam nejake maličkosti v marci ked sa davali dan.priznania..........

kalja
3. sep 2009

Ahojte kočky, takže už mám termín na tú svoju laparoskopiu. Idem na budúci týždeň vo štvrtok a v piatok by ma mali pustiť domov, len dúfam, že sa to zrealizuje, pretože kolegyňu mám veľmi chorú, a keď ochoriem aj ja, možem tú predoperačnú peripatiu absolvovať znova. Tak držte mi palčeky, aby bolo všetko ok. Zatiaľ som hrdinka, ale keď bude o 5 min. 12, tak jajajajajajaj 😉

skippy7
3. sep 2009

Ahojte!
Kalja neboj,tu laparku zvladneš,ved to čo sme prežili bolo ovela horšie ☹ ....ja som tiež tak bola,v stredu nastup do nem.,štvrtok laparka , v piatok ma pustili a v pondelok šup do prace.
Tak sa drž, držim palce nech to všetko dobre dopadne 😵

kalja
3. sep 2009

Skippy, presne ako hovoríš, keď som bola v nemocnici s chrobáčikom, po zlyhaní ľavej srdcovej komory, opuchu pľúc, odídení vnútorných orgánov, ma taká obyčajná laparka neprekvapí a nepoloží. Ak sa možem opýtať ty si bola kedy, a diagnóza bola aká? A kedy ste sa mohli začať skúšať?

skippy7
3. sep 2009

Kalja,ja som bola na LSK(+HSK) min.rok v auguste,z toho dovodu,že som nemohla otehotniet.Zial nepamätam sa, či nam kazali mat prestavku,mozno ani nie,naozaj sa nepamatam.Potom sa nam podarilo v januari otehotniet.